Vilius Juzikis paskirtas į SEB banko valdybą

Publikuota: 2017 m. kovo 28 d. antradienis

SEB banko Stebėtojų taryba banko valdybos nariu ir Verslo bankininkystės tarnybos direktoriumi paskyrė Vilių Juzikį, dabar laikinai einantį SEB banko Verslo klientų ir institucijų departamento direktoriaus pareigas. Valdybos nario pareigas V. Juzikis pradės eiti po to, kai bus gautas banko veiklą prižiūrinčių institucijų leidimas. V. Juzikis banko valdyboje bus atsakingas už verslo bankininkystę.

„Vilius SEB banko verslo bankininkystės ir kreditų srityse įvairiose pozicijose dirba pastaruosius šešiolika metų ir yra vertinamas dėl gilaus verslo išmanymo, gebėjimo kurti ir palaikyti verslo ryšius su verslo klientais, pasižymi stipriomis lyderio savybėmis“, – sako SEB banko valdybos pirmininkas ir prezidentas Raimondas Kvedaras. 

V. Juzikis nuo 2016 metų birželio laikinai vadovauja Verslo klientų ir institucijų departamentui, prieš tai jis beveik keturis metus vadovavo Kredito departamentui, taip pat yra dirbęs SEB grupės kredito padalinyje Švedijoje. Dar anksčiau jis vadovavo bendrovei „SEB lizingas“ ir vadovavo bendrovės integracijos į banko struktūrą procesui. V. Juzikis 2001 m. karjerą SEB banke pradėjo kaip klientų vadybininko asistentas verslo bankininkystės srityje.

Ekonomikos ir bankininkystės magistro ir bakalauro laipsnius V. Juzikis įgijo Vilniaus universitete, taip pat yra studijavęs Wallenberg institute (Švedijoje).

SEB banko valdybos šiuo metu dirba Raimondas Kvedaras, Roberts Bernis, Vaidas Žagūnis ir Aivaras Čičelis.

Šaltinis: SEB
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Informacija klientams (6)

Nuo š. m. sausio 29 dienos yra sutrikusi el. pašto @post.skynet.lt veikla. Šiuo metu problema yra šalinama. skaityti »

Vilnius ir šiemet sulauks daugiau nei milijono turistų

2017 m. pirmąjį ir antrąjį ketvirtį Vilnius sulaukė atitinkamai 7 ir 5 proc. daugiau turistų nei praėjusiais metais. skaityti »

Vilniuje susitinka Lietuvos ir Suomijos centrinių bankų vadovai

Lapkričio 2–3 dienomis Vilniuje vieši Suomijos bankų valdybų nariai. skaityti »

Japonijoje aptartos pasaulio ekonomikos aktualijos ir geroji „FinTech“ praktika

Tokijuje ​Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas su Japonijos centrinio banko vadovu Haruhiko Kuroda aptarė FinTech sektoriaus raidą, rizikas pasaulio ekonomikos augimui, Japonijos ir euro zonos ekonomikos aktualijas. skaityti »

5 pagrindinės kliūtys, pradedant verslą Lietuvoje

Baimė bankrutuoti, nepasitikėjimas savo galimybėmis, nedraugiškas valstybės požiūris – anot dr. Austės Kiškienės, tai pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria pradedantieji verslą Lietuvoje. skaityti »

Inovacijos tapo iškalbinga Lietuvos vizitine kortele JAE

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė oficialaus vizito JAE metu su Dubajaus Emyru ir šalies Premjeru Mohammedu bin Rashidu Al Maktoumu aptarė bendradarbiavimą aukštųjų technologijų, inovacijų, komunikacijų, atsinaujinančiosios energetikos, gyvybės mokslų srityse. skaityti »

Lietuvoje vyrams verslo pradžiai reikia daugiau pinigų nei moterims

Norėdamas pradėti verslą, dažnas lietuvis startui pageidautų gauti vidutiniškai 33 tūkst. eurų dydžio lengvatinę paskolą. skaityti »

Ar tikrai mane palies ketvirtoji pramonės revoliucija?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu – jau ne ateitis, tai šių dienų realybė. skaityti »

V. Vasiliauskas: palanki reguliacinė aplinka gali padėti Lietuvai įsitvirtinti pasauliniame FinTech žemėlapyje

Finansinių technologijų (FinTech) sektorius gali suteikti ES kapitalo rinkų sąjungos projektui papildomą postūmį, o šalims naujų plėtros galimybių, įsitikinęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas. skaityti »