Amerikiečio kolekcijoje – 1,5 tūkst. kreditinių kortelių

Publikuota: 2016 m. sausio 6 d. trečiadienis

Amerikietis Walteris Cavanaghas nuo 1971 metų yra įtrauktas Gineso rekordų knygą kaip žmogus, turintis daugiausia pasaulyje galiojančių kreditinių kortelių. Rekordų knyga vadina šį žmogų Misteriu plastiku fantastiku.

Šiuo metu W. Cavanaghas yra surinkęs 1 497 aktyvių kortelių kolekciją. Visos jos bendra kredito suma siektų 1,7 mln. JAV dol.

Be to, yra ir kita priežastis, kodėl W. Cavanaghas pateko į Gineso rekordų knygą. Jis yra didžiausios pasaulyje piniginės savininkas. Jos svoris – 17 kg. Į ją telpa 800 kortelių. Vis dėlto savo kolekcijos korteles W. Cavanaghas saugo bankų seifuose, o ne šioje piniginėje.

„Viskas prasidėjo 1960 metais. Mes su bičiuliu susilažinome, kuris per metus surinks daugiau kreditinių kortelių. Laimėtojo prizas – pietūs. Metų pabaigoje aš turėjau 143 korteles, o mano draugas – 138“, – pasakoja rekordininkas.

W. Cavanaghas gali pasigirti idealiu kredito reitingu. Dažniausiai jis naudojasi viena kreditine kortele, o mėnesio pabaigoje skolas grąžina.

Amerikiečio kolekcijoje yra degalinių, oro bendrovių, barų ir net Teksaso ledų parduotuvės kortelė. Mažiausias W. Cavanagho turimas kredito limitas – 50 JAV dol. Kolekcijoje yra kortelių iš kartono, geležies – plastikinių kortelių pirmtakių.

Šaltinis: psm7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Mokėjimo kortelių skaičius pasaulyje sparčiai augs

Pernai metais pasaulyje buvo išleista 14 mlrd. mokėjimo kortelių. Prognozuojama, kad iki 2022 m . jų skaičius išaugs iki 17 mlrd. skaityti »

Bekontaktė kortelė kelionėje: 5 patarimai saugiems atsiskaitymams

Keliaudami neužmirškite savo bekontaktės mokėjimo kortelės – su ja patogiai atsiskaitysite daugelio šalių parduotuvėse, maitinimo įstaigose ir netgi viešajame transporte.  Mokėti bekontakte kortele yra saugiau nei grynaisiais, ypač vietose, itin gausiai lankomose turistų. Žinoma, net ir laikydami pinigus kortelėje, nepraraskite budrumo, tuomet atostogų nesugadins vagystės ir kiti nesusipratimai. skaityti »

Bekontaktė kortelė kelionėje: 5 patarimai saugiems atsiskaitymams

Mokėjimų technologijų bendrovė „Visa“ dalijasi keliais patarimais, į kuriuos verta atsižvelgti atsiskaitant bekontakte kortele užsienyje. skaityti »

Pasaulyje – 14 mlrd. mokėjimo kortelių

Per 2016 metus pasaulyje buvo pagamintas ir išleistas vienas milijardas mokėjimo kortelių. skaityti »

Lietuvių atsiskaitymo įpročiai – grynuosius keičia banko kortelės

Prognozuojama, kad iki metų pabaigos kiekvieną mėnesį lietuviai atsiskaitydami mokėjimo kortelėmis per internetą išleis bent 1 mln. Eur. skaityti »

Lietuvoje smarkiai išaugo operacijų mokėjimo kortelėmis skaičius

Pingant paslaugai, prekybos ir paslaugų vietose įrengtų skaitytuvų skaičius pasiekė rekordą, smarkiai išaugo operacijų kortelėmis skaičius. skaityti »

„Nordea Bank“ ir „Finnair“ išleido kortelę mėgstantiems skrydžius

Tarptautinė finansų grupė „Nordea Bank“, bendradarbiaudama su suomių skrydžių bendrove „Finnair“, Estijoje išleido tarptautinę mokėjimo kortelę „Finnair Plus“. skaityti »

„Citadele“ ir „Visa“ išleido naują mokėjimo kortelių seriją Baltijos šalims

Latvijos bankas „Citadele“ artimiausius šešerius metus kartu su „Visa“ kurs naujas inovacines korteles ir kitus mokėjimo produktus Baltijos šalims. skaityti »

70 proc. pasaulio mokėjimo kortelių – lustinės

Tarptautinė kortelių gamintojų asociacija paskelbė ataskaitą apie mokėjimo kortelių paplitimą pasaulyje. skaityti »

„Mastercard“ stiprina apsaugą ir greitina atsiskaitymą EMV kortelėmis

Siekdama pagerinti klientų aptarnavimo lygį, „Mastercard“ bendradarbiauja su mokėjimo paslaugų teikėjais ir diegia technologiją „M/Chip Fast“. skaityti »