„Danske“ banke – privilegijuota mokėjimo kortelė kreditams ir kelionėms

Publikuota: 2012 m. lapkričio 6 d. antradienis

2012 m. lapkričio 6 dieną „Danske“ bankas ir privatiems klientams pradeda siūlyti išskirtinių privilegijų mokėjimo kortelę „MasterCard Platinum“. Verslo klientams kortelė išduodama nuo praėjusių metų lapkričio mėnesio. Taigi, ir privatūs, ir verslo klientai nuo šiol galės naudotis specialiomis kredito limito sąlygomis, privilegijomis keliaujant lėktuvais ir nuomojantis automobilius, padidintos rizikos kelionių draudimu.

„MasterCard Platinum“ skirta turintiems išskirtinių poreikių skolinimuisi ir kelionėms. Kortelės kredito limito sąlygos leis klientams nepadengti sumos 45 dienas nemokant palūkanų, o paskui dar dvejus metus palūkanos bus skaičiuojamos nuo nesumokėto limito.

„Privilegijuota mokėjimo kortelė įrodo ypatingą jos turėtojo statusą visame pasaulyje. Visų pirma, garantuojamas lankstumas skolinantis ir grąžinant kreditus. Dvejiems metams nemokamai klientams bus suteikiamas kredito limitas, kuriam nustatytas 45 kalendorinių dienų nemokamų palūkanų periodas. Praėjus numatytam terminui, palūkanos perskaičiuojamos nuo likusios neapmokėtos sumos. Padengus panaudotą kredito limitą nemokamų palūkanų periodas bus atnaujinamas“, – sako Darius Jasinskis, „Danske“ banko Produktų valdymo departamento direktorius.

Pasak D. Jasinskio, be palankių kredito sąlygų, kortelė pravers ir mėgstantiems keliauti. „MasterCard Platinum“ savininkas kartu su šeima draudžiamas padidintos rizikos kelionių draudimu, taikančiu itin didelę draudiminę apsaugą, apimančią nuo kelionės ar bagažo pristatymo vėlavimo draudimo iki būtinosios medicinos pagalbos, civilinės atsakomybės draudimo. Be to, draudimas galioja ir mėgėjiško laisvalaikio metu – nardant, slidinėjant, kopiant į kalnus ar buriuojant.

Taip pat išduodama „Priority Pass“ kortelė leis ilsėtis VIP salėse daugiau nei 600 oro uostų. Kartu su „MasterCard Platinum“ bus galima užsisakyti ir visame pasaulyje galiojančią automobilių nuomos „Avis“ kortelę, užtikrinančią ne tik nuolaidas paslaugoms, bet ir greitesnį bei patogesnį aptarnavimą, atskirą rezervavimo liniją.

Šaltinis: danskebankas.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Mokėjimo kortelių skaičius pasaulyje sparčiai augs

Pernai metais pasaulyje buvo išleista 14 mlrd. mokėjimo kortelių. Prognozuojama, kad iki 2022 m . jų skaičius išaugs iki 17 mlrd. skaityti »

Bekontaktė kortelė kelionėje: 5 patarimai saugiems atsiskaitymams

Keliaudami neužmirškite savo bekontaktės mokėjimo kortelės – su ja patogiai atsiskaitysite daugelio šalių parduotuvėse, maitinimo įstaigose ir netgi viešajame transporte.  Mokėti bekontakte kortele yra saugiau nei grynaisiais, ypač vietose, itin gausiai lankomose turistų. Žinoma, net ir laikydami pinigus kortelėje, nepraraskite budrumo, tuomet atostogų nesugadins vagystės ir kiti nesusipratimai. skaityti »

Bekontaktė kortelė kelionėje: 5 patarimai saugiems atsiskaitymams

Mokėjimų technologijų bendrovė „Visa“ dalijasi keliais patarimais, į kuriuos verta atsižvelgti atsiskaitant bekontakte kortele užsienyje. skaityti »

Pasaulyje – 14 mlrd. mokėjimo kortelių

Per 2016 metus pasaulyje buvo pagamintas ir išleistas vienas milijardas mokėjimo kortelių. skaityti »

Lietuvių atsiskaitymo įpročiai – grynuosius keičia banko kortelės

Prognozuojama, kad iki metų pabaigos kiekvieną mėnesį lietuviai atsiskaitydami mokėjimo kortelėmis per internetą išleis bent 1 mln. Eur. skaityti »

Lietuvoje smarkiai išaugo operacijų mokėjimo kortelėmis skaičius

Pingant paslaugai, prekybos ir paslaugų vietose įrengtų skaitytuvų skaičius pasiekė rekordą, smarkiai išaugo operacijų kortelėmis skaičius. skaityti »

„Nordea Bank“ ir „Finnair“ išleido kortelę mėgstantiems skrydžius

Tarptautinė finansų grupė „Nordea Bank“, bendradarbiaudama su suomių skrydžių bendrove „Finnair“, Estijoje išleido tarptautinę mokėjimo kortelę „Finnair Plus“. skaityti »

„Citadele“ ir „Visa“ išleido naują mokėjimo kortelių seriją Baltijos šalims

Latvijos bankas „Citadele“ artimiausius šešerius metus kartu su „Visa“ kurs naujas inovacines korteles ir kitus mokėjimo produktus Baltijos šalims. skaityti »

70 proc. pasaulio mokėjimo kortelių – lustinės

Tarptautinė kortelių gamintojų asociacija paskelbė ataskaitą apie mokėjimo kortelių paplitimą pasaulyje. skaityti »

„Mastercard“ stiprina apsaugą ir greitina atsiskaitymą EMV kortelėmis

Siekdama pagerinti klientų aptarnavimo lygį, „Mastercard“ bendradarbiauja su mokėjimo paslaugų teikėjais ir diegia technologiją „M/Chip Fast“. skaityti »