„MasterCard“ sujungs lojalumo korteles ir mobiliuosius atsiskaitymus

Publikuota: 2015 m. lapkričio 23 d. pirmadienis


Kompanija „MasterCard“ pristatė specifikaciją, kuri palengvins lojalumo kortelių integraciją su mobiliosiomis programomis. Naujas standartas buvo sukurtas tam, kad pirkėjai galėtų pasinaudoti įvairiomis nuolaidų kortelėmis mokėjimo terminaluose.

„Įdiegus šią specifikaciją, mobiliųjų piniginių turėtojai galės atlikti mokėjimą ir tuo pačiu metu pasinaudoti sukauptais nuolaidų taškais. Pačiame mobiliajame telefone per specialią programėlę pirkėjai galės pasirinkti nuolaidų kortelę, kuria nori pasinaudoti konkrečioje parduotuvėje, o tuomet priartinti telefoną prie mokėjimo terminalo. Įrenginys gaus informaciją apie nuolaidą“, – rašoma „MasterCard“ pranešime spaudai.

„MasterCard“ jau išbando naują sistemą su keletu partnerių. Per artimiausius mėnesius įmonė tikisi pasirašyti sutartis su naujais partneriais, kad standartą būtų galima taikyti plačiau.

„Naudodamiesi vienu standartu, prekybininkai, mobiliųjų piniginių gamintojai, finansinės įstaigos, mokėjimo terminalų tiekėjai ir kiti mokėjimo industrijos dalyviai galės greičiau ir pigiau diegti lojalumo programas bei daugiau dėmesio skirti klientų aptarnavimui“, – skelbiama įmonės pranešime.

Tarp „MasterCard“ partnerių – „Ingenico“, „Spire“, PAX, „eThor“, „Newland“ ir „Panasonic“.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Mokėjimo kortelių skaičius pasaulyje sparčiai augs

Pernai metais pasaulyje buvo išleista 14 mlrd. mokėjimo kortelių. Prognozuojama, kad iki 2022 m . jų skaičius išaugs iki 17 mlrd. skaityti »

Bekontaktė kortelė kelionėje: 5 patarimai saugiems atsiskaitymams

Keliaudami neužmirškite savo bekontaktės mokėjimo kortelės – su ja patogiai atsiskaitysite daugelio šalių parduotuvėse, maitinimo įstaigose ir netgi viešajame transporte.  Mokėti bekontakte kortele yra saugiau nei grynaisiais, ypač vietose, itin gausiai lankomose turistų. Žinoma, net ir laikydami pinigus kortelėje, nepraraskite budrumo, tuomet atostogų nesugadins vagystės ir kiti nesusipratimai. skaityti »

Bekontaktė kortelė kelionėje: 5 patarimai saugiems atsiskaitymams

Mokėjimų technologijų bendrovė „Visa“ dalijasi keliais patarimais, į kuriuos verta atsižvelgti atsiskaitant bekontakte kortele užsienyje. skaityti »

Pasaulyje – 14 mlrd. mokėjimo kortelių

Per 2016 metus pasaulyje buvo pagamintas ir išleistas vienas milijardas mokėjimo kortelių. skaityti »

Lietuvių atsiskaitymo įpročiai – grynuosius keičia banko kortelės

Prognozuojama, kad iki metų pabaigos kiekvieną mėnesį lietuviai atsiskaitydami mokėjimo kortelėmis per internetą išleis bent 1 mln. Eur. skaityti »

Lietuvoje smarkiai išaugo operacijų mokėjimo kortelėmis skaičius

Pingant paslaugai, prekybos ir paslaugų vietose įrengtų skaitytuvų skaičius pasiekė rekordą, smarkiai išaugo operacijų kortelėmis skaičius. skaityti »

„Nordea Bank“ ir „Finnair“ išleido kortelę mėgstantiems skrydžius

Tarptautinė finansų grupė „Nordea Bank“, bendradarbiaudama su suomių skrydžių bendrove „Finnair“, Estijoje išleido tarptautinę mokėjimo kortelę „Finnair Plus“. skaityti »

„Citadele“ ir „Visa“ išleido naują mokėjimo kortelių seriją Baltijos šalims

Latvijos bankas „Citadele“ artimiausius šešerius metus kartu su „Visa“ kurs naujas inovacines korteles ir kitus mokėjimo produktus Baltijos šalims. skaityti »

70 proc. pasaulio mokėjimo kortelių – lustinės

Tarptautinė kortelių gamintojų asociacija paskelbė ataskaitą apie mokėjimo kortelių paplitimą pasaulyje. skaityti »

„Mastercard“ stiprina apsaugą ir greitina atsiskaitymą EMV kortelėmis

Siekdama pagerinti klientų aptarnavimo lygį, „Mastercard“ bendradarbiauja su mokėjimo paslaugų teikėjais ir diegia technologiją „M/Chip Fast“. skaityti »