Pasirodė banko kortelės su besikeičiančiais numeriais

Kompanija „MasterCard“ drauge su vienu Lenkijos banku pristatė pirmąsias pasaulyje mokėjimo korteles su besikeičiančiais numeriais. skaityti »

Auga Baltarusijos mokėjimo kortelių rinka

Viename paskutiniųjų Baltarusijos nacionalinio banko posėdyje konstatuota, kad Baltarusijos mokėjimo kortelių rinka sparčiai auga. skaityti »

Estai – aktyviausių mokėjimo kortelių naudotojų ES trejetuke

Skelbiama, kad aktyviausiai Europos Sąjungoje (ES) mokėjimo kortelėmis naudojasi suomiai. skaityti »

„Visa“ pajamos auga

Nepaisant ekonomikos nuosmukio, „Visa“ 2015 metų 2-ojo ketvirčio grynasis pelnas siekia 1,6 mlrd. JAV dolerių. skaityti »

Gyventojai galės pažymėti vietas, kuriose norėtų atsiskaityti mokėjimo kortele

Nuo šiol gyventojai, naudodamiesi išmaniaisiais telefonais, galės SEB bankui pranešti vietas, kuriose už prekes ar paslaugas jie norėtų atsiskaityti mokėjimo kortele, tačiau kol kas tokios galimybės neturėjo. skaityti »

Telefono numeris – vietoj kortelės numerio

Amerikos įmonė „Boku“ siūlo pakeisti kortelės numerį į naudojamo mobiliojo telefono numerį, kurį dauguma žino atmintinai. skaityti »

„American Express“ kortelių savininkai per metus išleido 1 trilijoną dol.

JAV mokėjimo sistema „American Express“ (AmEx) paskelbė praėjusių metų ketvirto ketvirčio finansinę ataskaitą. skaityti »

Bankas „Optima Bank“ įvertintas mokėjimo sistemos „Visa“ sertifikatu

Bankas „Optima Bank“ apdovanotas tarptautinės mokėjimo sistemos „Visa“ sertifikatu. skaityti »

Bankų mokėjimo kortelių saugumas amerikiečiams svarbiau už sveikatą

JAV technologijų kompanijos „Honeywell“ ekspertų teigimu, net 93 proc. JAV gyventojų nerimauja dėl savo kreditinių ir debetinių kortelių saugumo, o dėl sveikatos nerimą jaučia 83 proc. šios šalies gyventojų. skaityti »

Už smulkius pirkinius gyventojai vis dažniau atsiskaito mokėjimo kortele

Mokėjimo kortele prekybos vietoje gyventojai vis dažniau atsiskaito ne vien už stambius pirkinius, bet ir už smulkias kasdienes prekes skaityti »