ISM rektorius N. Pačėsa paskirtas antrajai kadencijai

Publikuota: 2012 m. liepos 3 d. antradienis

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto valdyba paskyrė doc. dr. Nerijų Pačėsą universiteto rektoriumi antrajai ketverių metų kadencijai. Dr. N. Pačėsa ISM dirba nuo 2002-ųjų, o universitetui vadovauja nuo 2008 m. liepos.

„Pastaraisiais metais universitetas patyrė ryškų kokybinį šuolį. Sustiprinome bendradarbiavimą su verslu, išplėtėme studijų finansavimo galimybes, sutvirtinome dėstytojų ir tyrėjų kolektyvą – tai padėjo mums pritraukti gabiausius šalies jaunuolius. Šių metų „Veido“ universitetų reitinge pelnėme geriausią vertinimą tarp studentų ir darbdavių, – teigė ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius dr. Nerijus Pačėsa. – Šiuo metu vienas prioritetinių mūsų tikslų – įdiegus naująją kokybės valdymo sistemą pelnyti vieną svarbiausių verslo mokyklų akreditacijų EQUIS“.

N. Pačėsai vadovaujant ISM trejus metus iš eilės pateko į aukštas tarptautinio verslo universitetų „Eduniversal“ reitingo pozicijas ir yra tarp stipriausių trijų šimtų verslo universitetų pasaulyje. Pernai universitetas pradėjo įgyvendinti studijų finansavimo programą „ISM 100 talentų“, kuriai dalis lėšų kasmet pritraukiama iš šalies įmonių. Taip pat pernai ISM pradėjo tobulinti savo kokybės valdymo sistemą, kuriai diegti iš ES struktūrinių fondų pritraukė 1,5 milijono litų. Į kokybės valdymo sistemos tobulinimą ISM įtraukė dėstytojus, administracijos darbuotojus, studentus, absolventus ir darbdavius.

„Dr. Nerijus Pačėsa pademonstravo stiprius lyderystės įgūdžius, plačias žinias ir atsidavimą mūsų strateginiam tikslui – teikti kokybiškas verslo studijas Lietuvoje ir užsienyje. BI Norwegian Business School didžiuojasi būdamas vienu ISM steigėjų ir pagrindiniu įvairių studijų programų bei mokslinių tyrimų partneriu. Esu įsitikinęs, kad kitais metais ISM žengs esminius žingsnius, pasiekdamas dar didesnį tarptautinį pripažinimą", – sako BI viceprezidentas ir ISM valdybos pirmininkas Jens P. Tøndel.

Docentas, socialinių mokslų daktaras N. Pačėsa specializuojasi strateginio valdymo, lyderystės ir verslumo srityse. Daktaro laipsnį įgijęs Vytauto Didžiojo universitete, kompetenciją plėtė dalyvaudamas tarptautiniuose mokymuose ir konferencijose. N. Pačėsa yra publikavęs mokslinių straipsnių verslo, mokslo, žinių vadybos temomis. Kaip ekspertas dalyvavo rengiant Valstybės ekonomikos plėtros ilgalaikės raidos strategiją, konsultavo ir vadovavo rengiant įvairias verslo, mokslinių tyrimų galimybių bei plėtros studijas. Jis yra vadovavęs verslo įmonei bei Kauno regiono plėtros agentūrai.

ISM rektorius yra profesinių organizacijų, Amerikos prekybos rūmų valdybos vice-pirmininkas, Lietuvos valstybinio mokslo ir studijų fondo valdybos narys, Valstybės pažangos tarybos narys.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »