Leituvos edukologijos universitete (LEU) prasidėjo projektas Multilingual Lithuania, kuris kasmet sulaukia daugiau nei 1 000 studentų dėmesio iš visos Lietuvos.
Lietuvos edukologijos universitete (LEU) prasidėjo projektas „Multilingual Lithuania“, kuris kasmet sulaukia daugiau nei 1 000 studentų dėmesio iš visos Lietuvos.
„Multilingual Lithuania“ – savanoriškas projektas, kurį organizuoja „ESN Lithuania“ ir „Invest Lithuania“. Projekto metu studentai iš įvairių pasaulio šalių moko savo gimtosios kalbos. Pagrindinis tikslas – skatinti lietuvių susidomėjimą užsienio kalbomis.
Kalbų kursų metu bus galima išmokti ne tik bendravimo pagrindų, bet ir kultūros, istorijos. Mūsų universitete yra 9 mokytojai, pasiruošę mokyti savo gimtosios kalbos ir laukiantys susidomėjusių studentų. Užsienio kalbos kursai – nemokami.
LEU galima mokytis šių kalbų: turkų, ispanų, vokiečių, čekų, korėjiečių, lenkų (angliškai ir rusiškai), latvių, slovėnų.
Rekomenduojamos 8 (+ ar − 2) pamokos, kurios vyks kartą per savaitę (planuojama baigti gruodžio 11 d.). Vienos pamokos trukmė – 1 val. 30 min.
Registracija vyksta iki 2015 m. spalio 9 d.
Kontaktinis asmuo – ESN LEU „Multilingual Lithuania“ koordinatorė Agnė Dulkytė (el. p. multilingual.leu@gmail.com).