Martyno Mažvydo biblioteka atidaro Laisvalaikio skaityklą

Publikuota: 2017 m. gegužės 30 d. antradienis

Knygos – laisvalaikio dalis, jos lydi mus nuo pat mažens, atsiranda laiku ir vietoje, kartais pamokydamos, kartais suteikdamos vilties, pralinksmindamos. Nuo šiol unikali galimybė visiems Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos skaitytojams, trokštantiems knygas skaityti ir namuose, – dabar jums nereikia skubėti į biblioteką, kad perskaitytumėte dar vieną romano skyrių. Laisvalaikio skaitykla atveria knygų skrynią ir kviečia išsirinkti mėgstamiausią knygą, neštis ją į namus ir skaityti, skaityti, dar kartą skaityti... Prie kavos ar arbatos puodelio, o gal vasaros vėjui tyliai šiurenant knygos puslapius parke, besidžiaugiant ne tik saulės, bet ir knygos šviesa. Kviečiame į Laisvalaikio skaityklos atvirąjį fondą – išsirinkite geriausią knygą-draugę laisvalaikiui!

Atidarymo proga kviečiame ne tik skaityti, bet ir šokti. Ar pamenate, kada paskutinį kartą šokote bibliotekoje? Jei ne, tuomet ši žinutė kaip tik jums. Laisvalaikio skaityklos atidarymo proga kviečiame visus knygų mėgėjus įsisukti į lindihopo šokių ritmąlinksmą, vasariškomis spalvomis ir emocijomis spinduliuojantį renginį.

XX a. 3–4 dešimtmetyje gimęs amerikiečių gatvės šokis dar kitaip vadinamas laisvės šokiu, nes nė vienas iki tol buvęs šokis nesuteikė tiek laisvės saviraiškai. Frankie Manningo indėlis į šio šokio kūrimą buvo reikšmingiausias. 1933 m. šokėjas atliko pirmąjį triuką, kuris pavertė lindihopą patraukliausiu šokiu istorijoje, nes niekas anksčiau šokdamas nemesdavo partnerės į orą. Tačiau didysis lindihopo populiarumas prasidėjo 1935 metais, kai Hubertas White’as atvedė savo šokėjus į kasmetį Niujorko šokių čempionatą „Harvest Moon“ ir lindihopas pirmą kartą buvo pristatytas greta tradicinių šokių – fokstroto, rumbos, valso ir tango.

Laisvo šokio dvasią jums padovanosiantys „Hopper’s“ studijos šokėjai unikalioje bibliotekos erdvėje padės iš naujo atrasti šokančio žmogaus grožį ir bibliotekos žavesį.

Laisvalaikio skaityklos atidarymas – gegužės 31 d.17 val.

Šaltinis: M. Mažvydo biblioteka
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »