Projektą „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ užbaigė mokymai apie socialinius tinklus

Publikuota: 2015 m. birželio 18 d. ketvirtadienis

Birželio 16 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko mokymai „Socialinių tinklų reikšmė ir panaudojimas Jūsų karjeroje“. Tai buvo baigiamasis Integracijos ir karjeros direkcijos organizuojamo projekto „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2015“ renginys.

Projekto metu iš visų VGTU fakultetų absolventų (4 kurso bakalaurų ir 2 kurso magistrų) buvo atrinkta 100 studentų. Tai padaryta vertinant ne tik jų akademinius pasiekimus, bet ir aktyvumą už universiteto ribų, verslumą, savanorišką veiklą, sporto, meno pasiekimus, asmenines savybes ir gebėjimus, motyvaciją. 100 atrinktųjų gauna projekto laureatų sertifikatus, dalyvauja asmeninio tobulėjimo mokymuose, yra įtraukiami į tradicinį leidinį „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“. Projekto tikslas – pristatyti perspektyviausius universiteto absolventus darbdaviams.

Paskutiniame projekto renginyje – socialinių tinklų mokymuose – dalyviai buvo supažindinti su naujausiomis darbo paieškos technikomis pasitelkiant socialinius tinklus „Facebook“ ir „LinkedIn“. Praktinėje mokymų dalyje dalyviai nagrinėjo dažniausiai pasitaikančias socialinių tinklų naudojimo klaidas, aiškinosi, kaip tinkamai paruošti savo profilį darbo paieškai, kaip socialinių tinklų pagalba megzti ryšius su potencialiais darbdaviais. 

Tradiciškai pojekto pabaigoje pasirodo leidinys „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“, kuris yra pateikiamas socialiniams parneriams – daugiau nei 1000 įmonių, potencialių darbdavių. 

2015 m. projekto dalyviai leidinyje dalijosi savo ateities ir karjeros vizijomis, išsakė atsiliepimus apie studijas VGTU. Telekomunikacijų inžinerijos absolventas Artiom Kuznecov akcentavo, kad baigęs Elektronikos fakultetą subrendo kaip asmenybė: „Studijos universitete suteikė man kritinio mąstymo, išmokė mokytis ir tobulėti savarankiškai bei atkakliai siekti savo tikslų. Telekomunikacijų inžinerijos studijos suteikė reikiamą tvirtą žinių bagažą, kuris padėjo praplėsti akiratį ir labai padeda darbe sprendžiant techninius klausimus“. 

Buvęs mechatronikos studentas Tadas Lenkutis taip pat džiaugėsi  savo pasirinkta profesija: „VGTU su kaupu išpildė mano lūkesčius. Džiugu, kad studijuodamas gavau ne tik svarbių žinių, bet ir įgijau visapusiškos patirties. Esu entuziastingas jaunas specialistas ir stiprios motyvacijos vedinas netolimoje ateityje tikiuosi tapti kompetentingu inžinieriumi, o gal kada nors ir VGTU Mechanikos fakulteto profesoriumi!“.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Mokslo virusu vaikus užkrečia ne tik bandymai, bet ir šansas pademonstruoti išradimus viešai

Vienas iš būdų motyvuoti jaunuosius išradėjus kurti – didelio populiarumo JAV sulaukiančios išradimų mugės bei konkursai. Tokioje mokslo mugėje šių metų rugsėjį jaunimą kviečia sudalyvauti ir technologijų bei verslumo renginys #SWITCH! skaityti »

Mechatronikos ir robotikos specialistai – be jų neįsivaizduojama ateitis

Kompiuterio spausdintuvas, oro temperatūros termostatas, šaldytuvas su skaitmeniniu valdymu – visa tai yra mechatronikos įrenginiai. skaityti »

Šiemet – rekordinis skaičius stojančiųjų į pedagogikos krypties profesines studijas

Pedagogikos krypties profesinėms studijoms, sulaukusioms itin didelio aukštųjų mokyklų absolventų susidomėjimo, Švietimo ir mokslo ministerija papildomai skyrė 30 valstybės finansuojamų vietų. skaityti »

V. Sutkus: būsimų bedarbių rengimą stabdo rinka

Pristatome Lietuvos verslo konfederacijos prezidento Valdas Sutkaus mintis apie Lietuvos švietimo pertvarką. skaityti »

Tarptautiniai studentų mainai: investicija į save ir profesinę ateitį

Naujausi „Erasmus+“ poveikio tyrimo duomenys rodo, kad daugelyje šalių studentų mainų programos dalyviams po studijų baigimo įsidarbinti darbo rinkoje pavyksta net 14 proc. lengviau ir greičiau. skaityti »

Jaunimo susidomėjimas šalies aukštosiomis mokyklomis nemažėja

Stojančiųjų susidomėjimas Lietuvos aukštosiomis mokyklomis nemažėja. Kaip ir pernai, į universitetus ir kolegijas pretenduoja 68 proc. brandos atestatus turinčių bendrojo ugdymo mokyklų abiturientų. skaityti »

Trečdalis stojančiųjų į universitetus renkasi Vilniaus universitetą

5 230 visų stojančiųjų į Lietuvos universitetus pirmuoju prioritetu pageidavo studijuoti geriausiai tarptautiniuose reitinguose tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų vertinamame Vilniaus universitete. skaityti »

„Baltoji žynė“ – įtraukianti maginė fantastika net ir tiems, kurie nemėgsta fantastikos

Australų kilmės rašytoją Trudi Canavan nuo pat mažumės domino senovės mitologija ir jos pritaikymas fantastikos pasaulyje. skaityti »

Švietimo ministrė: Lietuva turi visas sąlygas tapti informacinių technologijų centru

Europos komisijos teigimu, net 40% darbdavių Europoje neranda darbuotojų, kurių įgūdžiai įmonei leistų atsinaujinti ir sparčiai judėti į priekį. skaityti »

JTO dirbanti lietuvė: „Didžioji mano darbo dalis – įtikinti kitus, kad viskas yra įmanoma“

„Nelaikau savęs emigrante“, – šypsosi Ieva Lazarevičiūtė, jau 11 metų gyvenanti Brazilijoje. skaityti »