Projektą „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ užbaigė mokymai apie socialinius tinklus

Publikuota: 2015 m. birželio 18 d. ketvirtadienis

Birželio 16 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko mokymai „Socialinių tinklų reikšmė ir panaudojimas Jūsų karjeroje“. Tai buvo baigiamasis Integracijos ir karjeros direkcijos organizuojamo projekto „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2015“ renginys.

Projekto metu iš visų VGTU fakultetų absolventų (4 kurso bakalaurų ir 2 kurso magistrų) buvo atrinkta 100 studentų. Tai padaryta vertinant ne tik jų akademinius pasiekimus, bet ir aktyvumą už universiteto ribų, verslumą, savanorišką veiklą, sporto, meno pasiekimus, asmenines savybes ir gebėjimus, motyvaciją. 100 atrinktųjų gauna projekto laureatų sertifikatus, dalyvauja asmeninio tobulėjimo mokymuose, yra įtraukiami į tradicinį leidinį „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“. Projekto tikslas – pristatyti perspektyviausius universiteto absolventus darbdaviams.

Paskutiniame projekto renginyje – socialinių tinklų mokymuose – dalyviai buvo supažindinti su naujausiomis darbo paieškos technikomis pasitelkiant socialinius tinklus „Facebook“ ir „LinkedIn“. Praktinėje mokymų dalyje dalyviai nagrinėjo dažniausiai pasitaikančias socialinių tinklų naudojimo klaidas, aiškinosi, kaip tinkamai paruošti savo profilį darbo paieškai, kaip socialinių tinklų pagalba megzti ryšius su potencialiais darbdaviais. 

Tradiciškai pojekto pabaigoje pasirodo leidinys „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“, kuris yra pateikiamas socialiniams parneriams – daugiau nei 1000 įmonių, potencialių darbdavių. 

2015 m. projekto dalyviai leidinyje dalijosi savo ateities ir karjeros vizijomis, išsakė atsiliepimus apie studijas VGTU. Telekomunikacijų inžinerijos absolventas Artiom Kuznecov akcentavo, kad baigęs Elektronikos fakultetą subrendo kaip asmenybė: „Studijos universitete suteikė man kritinio mąstymo, išmokė mokytis ir tobulėti savarankiškai bei atkakliai siekti savo tikslų. Telekomunikacijų inžinerijos studijos suteikė reikiamą tvirtą žinių bagažą, kuris padėjo praplėsti akiratį ir labai padeda darbe sprendžiant techninius klausimus“. 

Buvęs mechatronikos studentas Tadas Lenkutis taip pat džiaugėsi  savo pasirinkta profesija: „VGTU su kaupu išpildė mano lūkesčius. Džiugu, kad studijuodamas gavau ne tik svarbių žinių, bet ir įgijau visapusiškos patirties. Esu entuziastingas jaunas specialistas ir stiprios motyvacijos vedinas netolimoje ateityje tikiuosi tapti kompetentingu inžinieriumi, o gal kada nors ir VGTU Mechanikos fakulteto profesoriumi!“.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »