Socialinių mokslų kolegijoje – mokslo metų pradžios šventė

Publikuota: 2015 m. rugsėjo 1 d. antradienis

„Pradėk studijas įdomiai!“ – tokiu šūkiu Vilniaus socialinių mokslų kolegija (SMK) pakvietė į iškilmingą mokslo metų pradžios šventę. Į Vilniaus centre, loftų mieste „Loft Town“, įsikūrusį modernų kolegijos pastatą rinkosi esami ir būsimi studentai, dėstytojai, valstybinių institucijų atstovai, kiti garbūs svečiai.

Sveikindama visus su švente, SMK direktorė Gabija Skučaitė linkėjo studentams gero starto ir kvietė drąsiai įgyvendinti svajones, kurios kirba jų galvose bei širdyse. Vadovė taip pat pasidžiaugė per 800 priimtų naujų studentų, kurie tik šiemet atveria kolegijos duris.

Rugsėjo 1-osios proga kolegiją taip pat sveikino švietimo viceministrė Svetlana Kauzonienė, studentams linkėdama nesustoti tobulėti ir atrasti save, o SMK vadovams – ryžtingai siekti naujų tikslų įveikiant visus iššūkius.

Renginyje apsilankęs Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius pasidžiaugė, kad kolegija ir naujasis jos pastatas tapo gyva ir šurmuliuojančia miesto erdve, kurioje vyksta visam miestui bei jo visuomenei svarbūs renginiai.

Mokslo metų pradžios proga SMK taip pat pasveikino verslo atstovai: verslininkas Ilja Laursas, kaimynystėje įsikūrusios įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas ir kt.

Linkime, kad ši savita, moderni ir kūrybiška švietimo erdvė išliktų mokslo, žinių ir naujų atradimų centru.

Susiję straipsniai ir vaizdo siužetai:

SMK paminėjo savo veiklos 20-metį 

SMK mokslo metus pradėjo naujame pastate

Loftų mieste – nauja mokslo įstaiga

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Socialinių mokslų kolegija

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dilema nerandantiems darbo: laukti, kol pasikeis rinka, ar persikvalifikuoti?

Nors šių metų rugpjūčio 1 d. Lietuvos darbo biržoje buvo registruota 134,1 tūkst. darbo ieškančių žmonių, nesutampa darbdavių ir darbuotojų lūkesčiai dėl darbo pobūdžio. skaityti »

Rugsėjo stresas: kaip apsaugoti pirmokus ir abiturientus?

Pasak sveikatos specialistų, ruduo kai kuriems moksleiviams, ypač pradinukams ir gimnazistams, sukelia nervinę įtampą, o sergančių jaunuolių skaičiai šokteli kelis kartus. skaityti »

Geriausiems Lietuvos studentams – vardinės LR prezidentų stipendijos

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasirašė įsakymą dėl prezidentų stipendijų 2017–2018 studijų metams skyrimo. skaityti »

Beveik pusė Lietuvos tėvų už vaikų lavinimą planuoja mokėti pinigus

Lietuvos tėvai vis daugiau dėmesio ir finansų skiria vaikų lavinimui bei ugdymui. skaityti »

Jaunieji geografai tarptautinėje olimpiadoje pasipuošė visų spalvų medaliais

Lietuvos jaunųjų geografų komanda iš Serbijoje vykusios tarptautinės geografijos olimpiados grįžo su visų spalvų medaliais. Lietuvos atstovai iškovojo vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalius. Tai geriausias Lietuvos komandos pasiekimas per visą geografijos olimpiadų istoriją. skaityti »

Skiriant valstybės finansavimą moksliniams tyrimams – orientacija į kokybę

Finansuojant mokslinius tyrimus ypatingas dėmesys bus skiriamas kokybei. 60 proc. lėšų moksliniams tyrimams bus skiriama pagal kokybinius parametrus, 40 proc. lėšų – pagal kiekybinius rodiklius. skaityti »

Į pagalbą mokytojams: parengtos rekomendacijos, padėsiančios atpažinti smurtą patyrusius vaikus ir jiems padėti

Mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai gali greičiausiai pastebėti skriaudžiamą vaiką ir jam padėti. skaityti »

Regionų bibliotekose – nemokama teisinė pagalba

Prieš kelis mėnesius pradėję teikti nemokamą teisinę pagalbą nuotoliniu būdu, Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos konsultantai pastebi: teisinių paslaugų poreikis yra didžiulis, tačiau jos įkandamos ne visiems. skaityti »

Priimamos paraiškos dėl atnaujintos Vlado Jurgučio premijos ir naujos Lietuvos banko premijos už disertaciją

Visą rugpjūtį ir pirmąją rugsėjo pusę Lietuvos bankui galima teikti paraiškas dėl dviejų premijų, skiriamų už ekonomikos srities mokslinės veiklos pasiekimus. skaityti »

Irane vykusioje tarptautinėje informatikos olimpiadoje pelnytas bronzos medalis

Liepos 28–rugpjūčio 4 dienomis Teherane Irane vykusioje tarptautinėje informatikos olimpiadoje Kauno technologijos universiteto gimnazijos dešimtokas Gediminas Lelešius (mokytoja Kristina Serapinaitė) laimėjo bronzos medalį. skaityti »