Statybų ir nekilnojamo turto sektorių vadovams – speciali magistrantūros programa

Publikuota: 2014 m. rugsėjo 12 d. penktadienis

Statybų ir nekilnojamojo turto rinka šiuo metu susiduria su iššūkiais – kintančiomis ekonominėmis ir verslo sąlygomis, naujų technologijų atsiradimu, aplinkosaugos reikalavimų pokyčiais, tad šių sektorių darbuotojams nuolatos reikia atnaujinti turimas žinias ir įgyti naujų. Dėl šios priežasties Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) kartu su Maskvos valstybiniu M. V. Lomonosovo universitetu (MVU) parengė vadovams skirtą tarpdisciplininę magistrantūros studijų programą „M. V. Lomonosovo universitetu (MVU) “.

Jungtinė VGTU ir MVU studijų programa siūlo naują, kompleksinį požiūrį į nekilnojamojo turto vystymą ir valdymą – šiems procesams taikomi darnios plėtros principai. Magistrantūros studijos skirtos patirties statybų ar NT sektoriuose turintiems vadovams, vadybininkams ar ekonomistams, kurie apgynę baigiamuosius darbus gaus abiejų universitetų diplomus vadybos ir nekilnojamojo turto srityse.

„Statybos ir nekilnojamojo turto sektorius nuolat veikia ekonominė, politinė, teisinė, socialinė, techninė, informacinė ir technologinė aplinkos, tad dabartiniams specialistams reikia kuo daugiau kompleksinių žinių. Jos ypatingai svarbios vadovaujančias pozicijas užimantiems žmonėms, kurie turi ne tik analizuoti šiandienos situaciją, bet ir kuo plačiau žvelgti į ateities perspektyvas, numatyti rinkos tendencijas ir inicijuoti pokyčius“, – sakė VGTU Statybos ekonomikos ir nekilnojamojo turto vadybos katedros vedėjas prof. habil. dr. Artūras Kaklauskas.

Dvejus metus truksiančiose nekilnojamojo turto studijose bus rengiami specialistai, galintys spręsti statinių ir jų aplinkos valdymo bei plėtros problemas visame pasaulyje besivadovaudami darnios plėtros principais – laikydamiesi ekologiškumo idėjų, racionaliai naudodami gamtinius išteklius. Jie studijuos ne tik dalykus, susijusius su nekilnojamojo turto valdymu, bet ir susipažins su pagrindiniais ekonomikos principais, biometrinėmis ir intelektinėmis technologijomis bei investicijų valdymu.

Magistrantai mokysis pasirinktinai anglų arba rusų kalba, nuotoliniu būdu jiems dėstys ir VGTU, ir MVU dėstytojai, bus naudojamos naujausios intelektinės bei biometrinės technologijos, leisiančios individualizuoti mokymosi procesą. Studijų metu numatyta savaitę praleisti MVU, kuris 2013-aisiais „QS geriausių pasaulio universitetų reitinge užėmė 120 vietą. Pagal „Times Higher Education“ reitingus MVU šiemet pateko tarp 60 geriausių pasaulio universitetų pasaulyje.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »