Statybų ir nekilnojamo turto sektorių vadovams – speciali magistrantūros programa

Publikuota: 2014 m. rugsėjo 12 d. penktadienis

Statybų ir nekilnojamojo turto rinka šiuo metu susiduria su iššūkiais – kintančiomis ekonominėmis ir verslo sąlygomis, naujų technologijų atsiradimu, aplinkosaugos reikalavimų pokyčiais, tad šių sektorių darbuotojams nuolatos reikia atnaujinti turimas žinias ir įgyti naujų. Dėl šios priežasties Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) kartu su Maskvos valstybiniu M. V. Lomonosovo universitetu (MVU) parengė vadovams skirtą tarpdisciplininę magistrantūros studijų programą „M. V. Lomonosovo universitetu (MVU) “.

Jungtinė VGTU ir MVU studijų programa siūlo naują, kompleksinį požiūrį į nekilnojamojo turto vystymą ir valdymą – šiems procesams taikomi darnios plėtros principai. Magistrantūros studijos skirtos patirties statybų ar NT sektoriuose turintiems vadovams, vadybininkams ar ekonomistams, kurie apgynę baigiamuosius darbus gaus abiejų universitetų diplomus vadybos ir nekilnojamojo turto srityse.

„Statybos ir nekilnojamojo turto sektorius nuolat veikia ekonominė, politinė, teisinė, socialinė, techninė, informacinė ir technologinė aplinkos, tad dabartiniams specialistams reikia kuo daugiau kompleksinių žinių. Jos ypatingai svarbios vadovaujančias pozicijas užimantiems žmonėms, kurie turi ne tik analizuoti šiandienos situaciją, bet ir kuo plačiau žvelgti į ateities perspektyvas, numatyti rinkos tendencijas ir inicijuoti pokyčius“, – sakė VGTU Statybos ekonomikos ir nekilnojamojo turto vadybos katedros vedėjas prof. habil. dr. Artūras Kaklauskas.

Dvejus metus truksiančiose nekilnojamojo turto studijose bus rengiami specialistai, galintys spręsti statinių ir jų aplinkos valdymo bei plėtros problemas visame pasaulyje besivadovaudami darnios plėtros principais – laikydamiesi ekologiškumo idėjų, racionaliai naudodami gamtinius išteklius. Jie studijuos ne tik dalykus, susijusius su nekilnojamojo turto valdymu, bet ir susipažins su pagrindiniais ekonomikos principais, biometrinėmis ir intelektinėmis technologijomis bei investicijų valdymu.

Magistrantai mokysis pasirinktinai anglų arba rusų kalba, nuotoliniu būdu jiems dėstys ir VGTU, ir MVU dėstytojai, bus naudojamos naujausios intelektinės bei biometrinės technologijos, leisiančios individualizuoti mokymosi procesą. Studijų metu numatyta savaitę praleisti MVU, kuris 2013-aisiais „QS geriausių pasaulio universitetų reitinge užėmė 120 vietą. Pagal „Times Higher Education“ reitingus MVU šiemet pateko tarp 60 geriausių pasaulio universitetų pasaulyje.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Pasaulyje mokytojų trūkumas

Jungtinės tautos praėjusiais metais paskelbė, kad pasaulyje trūksta beveik 8 milijonų mokytojų. skaityti »

Inžinerija – ateities specialybė, kuria vis labiau domisi ir merginos

Kokią sritį rinktis studijoms? Ar tikslieji mokslai išliks populiarūs ateityje? skaityti »

100 reikšmingiausių vaikų knygų: sąrašo viršūnėje Nėris, Geda ir Maironis

Paskelbtas Lietuvos šimtmečiui skirtas geriausių vaikiškų knygų sąrašas „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“. skaityti »

M.Mažvydo biblioteka kviečia Motinos dieną sutikti su knyga

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka atvers duris visoms mamoms, močiutėms ir šeimoms su mažaisiais skaitytojais. skaityti »

Vilniaus dailės akademijos studentai sukūrė pirmąją grojančią sieną Lietuvoje

Du Vilniaus dailės akademijos (VDA) studentai, panaudoję inovatyvias technologijas, sukūrė specialią grojančią sieną, simbolizuojančią vandenyno būgnus. skaityti »

Išskirtiniam pokalbiui apie meno ir mokslo jungtis susiburs Šveicarijos ir Lietuvos ekspertai

Meno ir edukacijos centras Rupert kviečia į trečiąjį edukacinės paskaitų serijos „Pažintis su šiuolaikiniu menu“ pokalbį. skaityti »

VU Fizikos fakultetas plėtoja bendradarbiavimą su „Huawei“

Vilniaus universiteto Fizikos fakultete lankėsi garbūs svečiai iš kompanijos „Huawei“. skaityti »

Penktokai mikrokompiuteriais jau kuria švieslentes, žingsniamačius ir nuotoliniu būdu valdo planšetes

Vilniuje gimusi idėja visiems vaikams padovanoti po mikrokompiuterį labai sparčiai artėja prie realybės – 110 micro:bit kompiuteriukų jau išdalinta, o vos per mėnesį penktokai jais prikūrė netikėčiausių projektų. skaityti »

Programuotojų stygius nemažėja: jų poreikis Lietuvoje dar išaugs kone du kartus

Šiuo metu šalyje veikiančios įmonės į darbą iš karto galėtų priimti per 3 tūkst. informacinių technologijų specialistų, o per artimiausius trejus metus jų poreikis rinkoje išaugs 83 procentais. skaityti »

Panevėžio studentui robotų entuziastui – kelialapis į prestižinį renginį Japonijoje

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto magistrantas Giedrius Liaučys, sukonstravęs robotą „Ciongs“, laimėjo nacionalinį kelialapį į Japoniją. skaityti »