VGTU docentė pelnė prestižinį tarptautinį apdovanojimą

Publikuota: 2016 m. lapkričio 10 d. ketvirtadienis
Vilniaus Gedimino techniko universiteto (VGTU) Verslo technologijų katedros docentė dr. Ieva Meidutė-Kavaliauskienė buvo apdovanota prestižiniu André Jordan apdovanojimu už straipsnį apie sprendimų priėmimą nekilnojamojo turto sektoriuje. Apdovanojimų ceremonija vyko spalio mėnesį Nacionaliniame senovės meno muziejuje Lisabonoje.
 
Ceremonijos metu doktorantūros darbų/mokslinių straipsnių kategorijoje pirmąja vieta buvo įvertintas autorių Fernando Ferreira, Ievos Meidutės-Kavaliauskienės, Marjan Jalali, Nelson Antonio, Silvia Canas, Marlene Filipe ir Vanda Martins straipsnis „Enhancing Real Estate Decisions Using Cognitive Mapping And Mcda: Insights From Real-Life Applications“. Šių autorių darbas buvo sutelktas į daugiakriterinės analizės metodų taikymą ir kognityvinių žemėlapių kūrimą nekilnojamojo turto rinkoje. Šie metodai leidžia konstruoti modelius, kurie padėtų atsakyti į klausimus, svarbius nekilnojamojo turto investuotojams.
 
André Jordan apdovanojimų ceremoniją kas dvejus metus organizuoja Portugalijoje įsteigta organizacija „Confidencial Imobiliário“. Šių apdovanojimų metu įvertinami geriausi mokslinių tyrimų pasiekimai nekilnojamojo turto srityje. Šiais metais André Jordan apdovanojimų ceremonijoje buvo nominuoti 26 darbai, tarp kurių įtraukti magistro baigiamieji darbai, daktaro disertacijos bei moksliniai straipsniai iš įvairių nacionalinių (Lisabonos, Vizėjaus, Santareno, Koimbros, Algarvės) bei tarptautinių universitetų (Valencijos, Huelvos, Memfio (JAV) ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (Lietuvos).
 
Apdovanojimus teikė André Jordan grupės pirmininkas André Jordan, direktorius ir buvęs užsienio reikalų ministras Luís Amado bei ekonomistas ir prizą skyrusios komisijos prezidentas Augusto Mateus.
Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kiekvienoje Vilniaus mokykloje – atviros mikrokompiuterių erdvės

Kovo 20 d. sostinės savivaldybės Jaunimo informacijos centre „Genio“ progimnazijos penktokai mikrokompiuteriais matavo patalpos temperatūrą, kūrė šviesoforo algoritmą ir eksperimentavo. skaityti »

Ateitis priklausys miestuose gyvenantiems kūrybingiems žmonėms

Pasak R. Dargio, į darbo rinką jau ateina naujos kartos darbuotojai, kurių prioritetai skiriasi nuo rinkos senbuvių. skaityti »

Skelbiamas 2017 metų Kalbos premijos konkursas

Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, vadovaudamasi 2016 m. gruodžio 22 d. Seimo nutarimu Nr. XI-186, skelbia 2017 metų Kalbos premijos konkursą. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas nagrinėjo tarptautinių švietimo tyrimų rezultatus

Švietimo ir mokslo komitetas kovo 15 d. posėdyje išklausė Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimą apie 2015 metų tarptautinių švietimo tyrimų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos PISA ir Švietimo pasiekimų vertinimo tarptautinės asociacijos TIMSS rezultatus. skaityti »

Ar buhalteriai išnyks kaip dinozaurai?

Sparčiai vystantis technologijoms, vis dažniau viešojoje erdvėje pasigirsta nuogąstavimų, kad buhalteriai yra viena iš tų profesijų, kurios poreikis artimiausiu dešimtmečiu smarkiai sumažės. skaityti »

Lietuviškas vadovėlis – geriausia mokymosi priemonė pasaulyje

Ekonomikos vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą”, kurį parengė ir išleido Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbtas geriausia edukacine priemone pasaulyje. skaityti »

Ateities IT: programavimo įgūdžių nebepakaks

Ateities IT specialistams, kurie tikisi ne tik atlikti paskirtas užduotis, bet ir kurti IT sprendimus, reikės papildomų kompetencijų. skaityti »

Bibliotekomis naudojasi daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų

Lietuvos bibliotekų durys 2016 m. buvo atvertos 22,8 milijono kartų. skaityti »

Ar IT specialistui būtinas diplomas?

Bendraujant su moksleiviais ar žmonėmis, ieškančiais naujo karjeros kelio, dažnai tenka išgirsti abejonę, kam tas universitetas, jei galima iš karto pradėti savo verslą. skaityti »

VU komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio” – geriausia Baltijos šalyse

Vilniaus universiteto komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio”, kurios metu buvo pristatyta VU Gyvybės mokslų centro profesoriaus Virginijaus Šikšnio atrasta genomo redagavimo technologija CRISPR-Cas9 – „DNR žirklės” – buvo įvertinta kaip geriausia viešojo sektoriaus įvaizdinė kampanija Baltijos šalyse konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017”. skaityti »