Vilniuje vyko SMK studentų idėjų mugė „Verslo pumpurai“

Publikuota: 2015 m. kovo 30 d. pirmadienis

2015 m. kovo 26 d.  Socialinių mokslų kolegijoje vyko SMK studentų idėjų mugė „Verslo pumpurai“, kurioje SMK studentų komandos iš Vilniaus ir Klaipėdos pristatė savo verslo idėjas SMK socialiniams partneriams, verslumą skatinančių organizacijų atstovams, verslo įmonių atstovams, dėstytojams ir kitiems studentams. Renginio svečiai vertino studentų idėjų ir jų pristatymų originalumą, pritaikomumą, kūrybiškumą ir perspektyvumą. Didįjį prizą – „Verslo pietus su DNB banko prezidentu Bjornaru Lundu“ – įsteigė DNB bankas, kuris buvo šios idėjų mugės mecenatas.

Daugiausia svečių balsų pelnė ir apdovanojimą laimėjo net dvi komandos: Kūrybos ir pramogų industrijų studijų programos pirmakursis Augustas Berneckas už inovatyvią garso apyrankės idėją bei Sveikatingumo ir grožio verslo programos antrakursių merginų komanda už konditerinę „Saldžios meilės“ idėją. Originaliausio pristatymo autoriai Audiovizualinės kūrybos pirmakursių komanda už  jų „netikėtumą lifte“ apdovanoti Batutų pramogų centro „Sky Park“ abonementu. Ir kitos studentų komandos nusipelnė pagyrimų iš komisijos narių bei dovanų iš renginio rėmėjų UAB „Gudobelė“. Mugės dalyviai buvo vaišinami studentų mėgstamais produktais – „Bon Chance“ traškučiais ir hematogenais.

Idėjų dvasia renginio metu buvo papildyta konkrečiais pasiūlymais verslo idėjų finansavimui. Trumpos konferencijos metu naudingą studentams ir įmonių atstovams informaciją pateikė LR ūkio viceministras Marius Skarupskas, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros atstovė dr. Danutė Stankevičienė, DNB banko plėtros vadovas Tomas Domeika ir Verslumo projektų mentorė Viktorija Raudė.

Šaltinis: smk.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »