„ASHBURN International“ ir „E21 PARTNERS“ sinergija

Publikuota: 2021 m. gegužės 10 d. pirmadienis

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė partnerystės sutartį su tarptautine grupe „E21 PARTNERS“.

Minėta organizacija kuria specializuotus bankinius sprendimus, elektroninės  sveikatos apsaugos sistemas ir teisines technologijas (angl. LegalTech). „E21 PARTNERS“ pagrindinė būstinė įsteigta Barselonoje (Ispanijoje), programinė įranga kuriama keletoje šalių, o įrenginių gamybos procesas vyksta Šendžene (Kinijoje). Įmonių grupėje dirba daugiau nei 300 profesionalių IT specialistų, turinčių vertingą aukštųjų technologijų projektų įgyvendinimo patirtį.

„Įmonių grupės „Penki kontinentai“ ir „E21 PARTNERS“ veiklos teritorija sutampa, todėl sinergiją atradome iš karto. Ne tik dirbame tose pačiose rinkose, bet ir mūsų verslo plėtros strategija nukreipta ta pačia linkme. Mūsų planuose  ‒ Europos Sąjunga, Afrika, Lotynų Amerika ir JAV. Šiems regionams planuojame pristatyti naują bendrą produktą“,‒ pasakoja „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius Žoržas Šarafanovičius.

„ASHBURN International“ ir „E21 PARTNERS“ drauge sukūrė inovacinį kompleksinį sprendimą, sudarytą iš „Android“ pagrindu veikiančio mokėjimo kortelių skaitytuvo, į jį įdiegtos programinės įrangos „Translink.iQ SmartPOS“ ir dviejų taikomųjų programų, iš kurių viena atlieka kasos aparato, kita ‒ fiskalizavimo funkcijas. 

Taigi vienas mokėjimo kortelių skaitytuvas su minėta programine įranga gali atlikti iš karto trijų įrenginių funkcijas: kortelių skaitytuvo, kasos aparato ir fiskalinio modulio.

Kaip teigia „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius, „TransLink.iQ“ sistemos lankstumas ir funkcionalumas sudaro galimybę ją integruoti su įvairiomis programomis. Dėl lanksčios architektūros sprendimą galima papildyti naujomis funkcijomis pagal individualius kiekvieno kliento poreikius. Produktas ir toliau nuolat tobulinamas. Kasos, mokėjimo ir fiskalizavimo programos pritaikomos atsižvelgiant į kiekvienos valstybės reglamentuojamus reikalavimus.

„Džiaugiamės bendradarbiaudami su „ASHBURN International“, kuri yra atsiskaitymų mokėjimo kortelių skaitytuvais ekspertė. Kurdami naujo tipo atsiskaitymo įrenginį, ieškojome partnerio, kuris galėtų įgyvendinti atsiskaitymo funkciją  pasauliniu mastu. Mūsų pasirinkimą lėmė „ASHBURN International“ profesionalumas ir kompetencija. „TransLink.iQ“ sistema suteikia galimybę greitai įžengti į naujas rinkas ir įtraukti naujų mokėjimo paslaugų teikėjų“, ‒ teigia  „E21 PARTNERS“ direktorius ir steigėjas Pavel Vološin.

Anot jo, naujo kompleksinio sprendimo nauda akivaizdi visiems rinkos dalyviams. Prekybos organizacijoms jis padės sumažinti išlaidas, nes tereikės įsigyti vieną įrenginį užuot pirkus tris. Atsiskaitymo paslaugas teikiantys bankai galės išplėsti savo siūlomų paslaugų pasirinkimą. Įrenginys, atliekantis el. fiskalizavimo funkciją, valstybinėms įstaigoms padės rinkti informaciją apie parduotas prekes ir įgyvendinti mokesčių kontrolę. Galiausiai, mokėtojai gaus patogią atsiskaitymo priemonę, priimančią atsiskaitymą ir grynaisiais pinigais, ir banko kortele.

„Tokio tipo projektą jau sėkmingai įgyvendinome Azerbaidžane, Sakartvele ir Uzbekistane. Tikimės, kad jis sulauks didelės paklausos visose rinkose. Kiekvienam klientui siūlome individualų sprendimą, atsižvelgdami ne tik į lokalizaciją, bet ir į kitokius subtilumus. Kompleksinis produktas  gali būti parduodamas taip pat pagal įvairius modelius, kurių specifika aptariama atsižvelgiant į susidomėjusios organizacijos poreikius“, ‒ patikslina  „ASHBURN International“ Verslo plėtros departamento vadovas Kristijonas Dunauskas.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuviai kavinėse ir restoranuose išleidžia vis daugiau, didėja ir arbatpinigių sumos 

Iki šių metų pirmojo ketvirčio pabaigos prie „MyTips“ prisijungė beveik 1 tūkst. Lietuvos padavėjų ir barmenų. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė Sakartvele įgyvendina naują nestandartinį mokėjimų sprendimą

„BS/2 Georgia“ ir „ASHBURN International“ kartu su vienu didžiausių Sakartvelo bankų „TBC Bank“ sukūrė naują nestandartinį mokėjimo sprendimą kavos kapsulių gamintojai „Meama“. skaityti »

Sakartvelo bankai vertina lietuvišką mokėjimo terminalų valdymo sprendimą

Dar vieno Sakartvelo banko mokėjimo kortelių skaitytuvų veiklą padeda užtikrinti „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ istorija – autoritetingame žurnale „Newsweek“ 

Aštuoniose šalyse veikianti „Penkių kontinentų“ įmonių grupė atkreipė vieno įtakingiausių ir labiausiai gerbiamų pasaulyje verslo leidinių „Newsweek“ dėmesį. skaityti »

„ASHBURN International“ įdiegė Sakartvelo bankui atsiskaitymą QR kodu

Sakartvelo TBC bankas pirmasis šalyje siūlo savo klientams tokias šiuolaikiškas paslaugas. skaityti »

PENKI – Šeimos kortelės partneris (1)

Šeimos kortelės turėtojai galės naudotis ir ypatingomis nuolaidomis PENKI internetui ir „Flexi TV“. skaityti »

Žmogaus teisių dienos proga – mūsų dovana tiems, kurių teises riboja galimybės (2)

„Penki kontinentai“ tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. skaityti »

PENKI: Akys spindi, kai svajonės pildosi (1)

PENKI ruošia kalėdines staigmenas nuo pirmos žiemos dienos! skaityti »

VI-ojo bankininkystės forumo Baku atgarsiai

2022 m. lapkričio 24-25 d. Baku vyko VI-asis tarptautinis bankininkystės forumas „Saugi, patikima ir stabili bankininkystė“. „Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 buvo renginio „Premium“ rėmėja. skaityti »