„BS/2 Georgia“ tapo oficialiu Sakartvelo fiskalinių duomenų operatoriumi

Publikuota: 2022 m. rugpjūčio 3 d. trečiadienis

„Penki kontinentai“ grupės įmonės „BS/2 Georgia“  ir „ASHBURN International“ džiaugiasi bendru laimėjimu – „BS/2 Georgia“  įtraukta į Sakartvelo valstybinį mokesčių inspekcijos rejestrą kaip fiskalinių duomenų operatorius! 

Fiskalinių duomenų operatorius – tai organizacija, įgyvendinanti fiskalinių duomenų priėmimą, apdorojimą, saugojimą ir perdavimą šalies mokesčių inspekcijai. Jis privalo perduoti fiskalinius duomenis (t.y., duomenis apie atsiskaitymus grynaisiais arba mokėjimo kortelėmis) iš kasos aparato mokesčių inspekcijai ir užtikrinti jų konfidencialumą bei apsaugą.

Bendradarbiaudama su „ASHBURN International“, įmonė „BS/2 Georgia“  siūlo Sakartvelo rinkai mokėjimo kortelių skaitytuvus, kurie gali atlikti fiskalizavimo  funkciją ir atstoti kasos aparatus. Į Sakartvelo valstybinį mokesčių inspekcijos rejestrą įtrauktas šią funkciją atliekantis mokėjimo terminalas „Ingenico Move /2500“ su specialiu integruotu SAM moduliu. Jis operatyviai perduoda atsiskaitymo duomenis į mokesčių inspekcijos interneto svetainę.

Nuo šiol naudodamiesi šiuo terminalu, prekybininkai galės priimti atsiskaitymus ne tik mokėjimo kortelėmis, bet ir grynaisiais pinigais, nenaudodami kasos aparato. Tai ypač aktualu nedideliuose prekybos centruose, turguose, kur atsiskaitymas tebevyksta grynaisiais pinigais. Turėdami vieną mokėjimo terminalą, kuris gali atstoti kasos aparatą, prekybininkai  gali sutaupyti ir įrangos įsigijimo išlaidas, ir prekybinės erdvės plotą.  

„Fiskalinių duomenų operatoriaus statusas suteikia galimybę mums išeiti į platesnę rinką. Iki šiol dirbome tik su atsiskaitymais be grynųjų pinigų, o dabar siūlysime mokėjimo terminalus, kurie suteikia galimybę priimti ir atsiskaitymus grynaisiais pinigais. Bankai, su kuriais bendradarbiaujame, jau su nekantrumu laukia, kada galės pradėti siūlyti savo klientams terminalus su fiskalizacijos funkcija, – sako Techninės priežiūros skyriaus vadovas Nikoloz Kukujanov. – Mes įveikėme nelengvą kelią, kol pasiekėme savo tikslą. Ties tuo nesustosime. Būtinai sieksime sertifikuoti dar vieną mokėjimo terminalą su fiskalizacijos funkcija“. 

„BS/2 Georgia“ teikia mokėjimo terminalų diegimo ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas nuo 2018 m. Šiuo metu įmonės specialistai įdiegė ir prižiūri daugiau nei 30 tūkst. atsiskaitymo įrenginių šios šalies bankų „Bank of Georgia“ ir „TBC Bank“ klientams – įvairiems prekių ir paslaugų teikėjams. Visų jų veiklą užtikrina „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“.

Šaltinis: Ashburn.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

BLANK ATM CARD IP: 185.184.145.160
2022-09-06 22:52 (!)
I JUST GOT MY 5.2 BTC I AM THE HAPPIEST PERSON RIGHT NOW, THANKS TO DARK WEB CYBER HACKERS FOR SAVING MY LIFE, IF YOU ARE INTERESTED IN MAKING GOOD PROFIT IN BITCOIN MINING AND YOU ARE LOOKING FOR A GENUINE HACKERS TO EARN FOR YOU I WILL ADVISE YOU ALL TO CONTACT DARK WEB ON EMAIL: DARKWEBONLINEHACKERS@GMAIL.COM WHATSAPP +18033921735 THEY ARE GENUINE AND LEGIT THEY HAVE PUT SMILE ON MY FACE
Christy Walton IP: 185.184.145.160
2022-09-03 03:54 (!)
Sveiki, ar ieškote skolų konsolidavimo paskolos, paskolų be užstato, paskolų verslui, hipotekos paskolos, paskolos automobiliui, paskolos studentams, asmeninės paskolos, rizikos kapitalo ir kt! Esu privatus skolintojas, suteikiu paskolas įmonėms ir asmenims su mažomis ir pagrįstomis 2% palūkanų normomis. El. paštu: christywalton355@gmail.com

susiję straipsniai

Taškente vyksta seminaras apie grynųjų pinigų сirkuliaciją

BS/2 rengia seminarą „Grynųjų pinigų cirkuliavimo optimizavimas. Bankinė savitarna“. skaityti »

TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

TV3 žurnalistė pakalbino BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė dalyvauja tarptautiniame forume Uzbekistane

Gegužės 25 d. Taškente prasidėjo tarptautinis PLUS forumas „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą (3)

Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos. skaityti »

Uzbekistane sukurta unikali mokėjimų ekosistema (16)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“, bendradarbiaudama su Uzbekistano Nacionaliniu tarpbankiniu duomenų apdorojimo centru HUMO, įgyvendino kompleksinį „TransLink.iQ“ sistemos diegimo projektą. skaityti »

Sakartvele populiarėja šiuolaikiški SUNMI atsiskaitymo įrenginiai (16)

Sakartvelo bankų „Bank of Georgia“ ir „TBC Bank“ užsakymu, SUNMI įrenginiai buvo apipavidalinti pagal jų prekių ženklus. skaityti »

Kaip užtikrinti bankomatų saugumą: 2021 m. nusikaltimų statistika (16)

Europos saugių mokėjimo operacijų asociacijos, „Finextra“ ir kitų šaltinių statistiniai duomenys rodo, kad bankomatų saugumas pasaulyje tebėra aktuali problema. Bankomatų apiplėšimų polinkiai skirtinguose regionuose skirtingi. skaityti »

PENKI ir FLEXI TV stabdo kai kurių kanalų retransliaciją (63)

Lietuvos radijo ir televizijos komisija ir „Penki TV“ stabdo šešių šešių rusų kalbos TV kanalų veiklą. skaityti »

BS/2 sprendimas „Cash Management.iQ“ integruotas su grynųjų pinigų rūšiuoklėmis (12)

BS/2 integravo savo programinį sprendimą „Cash Management.iQ“ su CPS, G&D, „Glory“ ir kitų gamintojų grynųjų pinigų rūšiuoklėmis. skaityti »

Kazachstane atidarytas visą parą veikiantis BS/2 techninės pagalbos centras (18)

BS/2 Kazachstane atidarė visą parą veikiantį techninės pagalbos skambučių centrą. skaityti »