BS/2 gavo tris „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už sėkmingai įgyvendintus projektus

Publikuota: 2024 m. gegužės 24 d. penktadienis

„Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavime Madride „Penki kontinentai“ grupės įmonė BS/2 gavo tris „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus! Du iš jų – „Best Strategic Win 2023/2024“ – už sėkmingus strateginius projektus, įgyvendintus Sakartvelo ir Uzbekistano bankams. Apdovanojimas „Best Performance 2023/2024“ buvo įteiktas visai BS/2 komandai už vertingą darbą ir  numatytų tikslų pasiekimą.

Iškilmingoje ceremonijoje BS/2 atstovus pasveikino „Diebold Nixdorf“ prezidentas ir generalinis direktorius Oktavio Marques, viceprezidentai Gill Jaivinder ir Jerome Amara, taip pat Azijos bei Ramiojo vandenyno regiono partnerių pardavimų plėtros direktorė Anna Pankraz.

Renginyje dalyvavo įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas bei BS/2 gen. direktorius Idrakas Dadašovas, BS/2 gen. direktoriaus pavaduotojai Tomas Augucevičius ir Kirill Ovsiannikov, BS/2 Pardavimų komanda: Vladimir Alekseev, Andrius Araminas, Nazrin Aliyeva ir Nikolaj Zaleščuk.

Iš BS/2 antrinių įmonių į partnerių susitikimą atvyko „BS/2 Azerbaijan“ direktorius Ilgar Hasanov ir jo pavaduotojas Abas Abasov, „BS/2 Georgia“ direktorius Emilio Kiris ir technikos direktorius Nikoloz Kukujanov, „BS/2 Kazakhstan“ direktorius Azat Lyukhuzaev, technikos direktorius Viktor Tumanov, Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Mansur Edigenov, BS/2 rinkos vystymo Uzbekistane vadovas Nikolajs Želnins ir „BS/2 Tashkent“ direktorius Dmitry Kharchenko.

Iš viso į „Diebold Nixdorf“ suvažiavimą susirinko per 110 dalyvių iš daugiau nei 50-ies šalių. Renginio organizatoriai dalijosi su partneriais pasiektais rezultatais, pristatė naujus technologinius bei programinius sprendimus, įteikė apdovanojimus už aukštus pardavimų rodiklius ir naujų projektų įgyvendinimą.

„Diebold Nixdorf“ – viena stambiausių pasaulyje bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos bei jai skirtų programinių sprendimų gamintoja. Įmonių grupė „Penki kontinentai“ jau 30 metų yra „Diebold Nixdorf“ (anksčiau  „Wincor Nixdorf“, dar anksčiau  „Siemens Nixdorf“ ) strateginė partnerė Rytų Europoje, Centrinėje Azijoje ir Kaukaze. Šia proga „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas  įteikė „Diebold Nixdorf“ vadovams simbolinę skulptūrėlę iš natūralaus gintaro 30 Years Partnership Milestone. Liepsnos formos statulėlė, pagaminta iš vientiso natūralaus gintaro luito, simbolizuoja neblėstantį siekį toliau plėtoti bendrus projektus.

Šaltinis: 5ci.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

IT parko atidaryme „Penkių kontinentų“ grupės valdybos pirmininkas susitiko su Uzbekistano ministrais

2022 m. rugpjūčio 27 d. Uzbekistane, Taškente, vyko IT parko atidarymas, kuriame dalyvavo ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas. skaityti »

Interviu su bankininku: Umid Chodžibekov karjeros „Ipak Yuli“ banke paslaptys

BS/2 Marketingo departamento vadovas pakalbino „Ipak Yuli“ Mažmeninės bankininkystės departamento vadovą. skaityti »

Azerbaidžano bankas ABB renkasi „Vynamic View“ (4)

BB bankomatuose bus įdiegta programinė įranga „Vynamic View“, skirta savitarnos įrenginių veiklai stebėti ir IT paslaugoms valdyti. skaityti »

„BS/2 Georgia“ tapo oficialiu Sakartvelo fiskalinių duomenų operatoriumi (2)

„BS/2 Georgia“ siūlo Sakartvelo rinkai mokėjimo kortelių skaitytuvus, kurie gali atlikti fiskalizavimo funkciją ir atstoti kasos aparatus. skaityti »

„Penki kontinentai“ meno galerijose – jaunimo socialinė akcija (2)

„Penkių kontinentų“ meno galerijose vyko jaunimo socialinė akcija „Protas, grožis, sveikata – mūsų ateities pradžia“. skaityti »

BS/2 tęsia bendradarbiavimą su „Halyk Bank“ (3)

BS/2 jau ne vienerius metus bendradarbiauja su stambiausiu Kazachstano banku „Halyk Bank“. skaityti »

„ASHBURN International“ įžengia į Vakarų Europą (7)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė partnerystės sutartį su tarptautine įmone DECTA. skaityti »

Uzbekistane vyko mokymai „Ipak Yuli“ banko darbuotojams (3)

BS/2 Kompetencijos centro specialistai reguliariai organizuoja mokymus finansų įstaigų inžinieriams, prižiūrintiems bankomatų tinklus. skaityti »

„Victoriabank“ bankomatų tinklą papildė šiuolaikiški „DN-series“ bankomatai (62)

„DAAC System Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 pristatė „Victoriabank“ 100 naujų bankomatų. skaityti »

Uzbekistano banko „Aloqabank“ darbuotojai tobulino bankomatų žinias (4)

BS/2 ekspertai Uzbekistane vedė mokymus „Aloqabank“ techninės bankomatų priežiūros specialistams. skaityti »