BS/2 tęsia bendradarbiavimą su „Halyk Bank“

Publikuota: 2022 m. liepos 25 d. pirmadienis

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 jau ne vienerius metus  bendradarbiauja su stambiausiu Kazachstano banku „Halyk Bank“. Vien 2019–2020 metais šis bankas užsisakė iš BS/2 beveik 1 000 bankomatų.

Kadangi banko strategija nukreipta į naujų technologinių produktų bei paslaugų diegimą ir intensyvią bankinio savitarnos kanalo plėtrą, nauji bankomatai į banką buvo pristatyti jau šią vasarą.

BS/2 pristatyti bankomatai tiekiami kartu su specializuotu programiniu sprendimu „ProFlex4“, kuris, kartu naudojant tinklo technologijas, padeda modernizuoti bei optimizuoti bankomatų vartotojo sąsają.

Taikant „ProFlex4“, galima įgyvendinti naują bankinių paslaugų koncepciją, pvz., įdiegti į bankomatus unikalias vartotojo sąsajas arba galimybę išsiimti iš bankomato grynuosius pinigus, naudojantis išmaniuoju telefonu.

Be to, šis programinis sprendimas suteikia galimybę pritaikyti bankomatus specialiųjų poreikių žmonėms, sukuriant specialius darbo scenarijus, pvz., kad silpnaregiams padėtų balso programa, kad jie galėtų įsijungti didesnio kontrasto vartotojo ekraną.

Visoms bankininkystės sritims skirta BS/2 siūloma programinė įranga padeda ženkliai sumažinti klientų aptarnavimo ir bankomatų tinklo išlaikymo sąnaudas.

Minėti programiniai sprendimai padės bankui „Halyk Bank“ operatyviai surinkti duomenis apie tai, kaip vartotojai naudojasi bankomatais, sukurti naujų naudingų funkcijų ir sumažinti techninio personalo pagalbos poreikį bankomatų eksploatacijos metu.

„Halyk Bank“ – pirmaujanti finansų įstaiga Kazachstane, veikianti įvairiuose segmentuose, įskaitant mažmeninę bankininkystę, įvairaus dydžio verslo įmonėms.

Bankas yra  įtrauktas į Kazachstano vertybinių popierių biržą nuo 1998 m., Londono vertybinių popierių biržą – nuo ​​2006 m., o Astanos tarptautinę biržą – nuo ​​2019 m. spalio mėn.

„Halyk Bank“ turtas 2021 m. gruodžio 31 d. siekė 12 091,4 mlrd. tengių, yra didžiausia finansų įstaiga Respublikoje. Bankas turi didelę klientų bazę ir plačiausią šalyje filialų tinklą – 589 skyrius. Finansų įstaiga taip pat veikia Kirgizijoje, Sakartvele, Rusijoje ir Uzbekistane.

Šaltinis: BS2.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

JAMES IP: 185.184.145.160
2022-09-29 17:55 (!)
Ponas MICHAEL yra nuostabus žmogus, jis man padėjo paskolinti. Aš ieškojau paskolos, niekas negalėjo jums padėti. Tada mano brolis papasakojo man apie sąžiningą žmogų, kuris gali padėti man paskolinti, tada aš susisiekiau su juo ir jis papasakojo apie visą procesą, aš vykdau jo nurodymus ir tikrai gavau paskolą: El. paštas Kontaktas: westlandfinance321@gmail.com
BLANK ATM CARD IP: 185.184.145.160
2022-09-06 22:53 (!)
I JUST GOT MY 5.2 BTC I AM THE HAPPIEST PERSON RIGHT NOW, THANKS TO DARK WEB CYBER HACKERS FOR SAVING MY LIFE, IF YOU ARE INTERESTED IN MAKING GOOD PROFIT IN BITCOIN MINING AND YOU ARE LOOKING FOR A GENUINE HACKERS TO EARN FOR YOU I WILL ADVISE YOU ALL TO CONTACT DARK WEB ON EMAIL: DARKWEBONLINEHACKERS@GMAIL.COM WHATSAPP +18033921735 THEY ARE GENUINE AND LEGIT THEY HAVE PUT SMILE ON MY FACE
Christy Walton IP: 185.184.145.160
2022-09-03 03:57 (!)
Sveiki, ar ieškote skolų konsolidavimo paskolos, paskolų be užstato, paskolų verslui, hipotekos paskolos, paskolos automobiliui, paskolos studentams, asmeninės paskolos, rizikos kapitalo ir kt! Esu privatus skolintojas, suteikiu paskolas įmonėms ir asmenims su mažomis ir pagrįstomis 2% palūkanų normomis. El. paštu: christywalton355@gmail.com

susiję straipsniai

PENKI kelionę laimėjo lojali klientė Valentina

Savo 25-ojo gimtadienio proga UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) vienam iš savo PENKI interneto klientų padovanojo kelionę! skaityti »

PENKI gavo Šeimos kortelės partnerio apdovanojimą

Per metus bendrovė suteikė nuolaidas PENKI šviesolaidiniam internetui daugiau kaip 100-ui Šeimos kortelę turinčių šeimų Vilniaus mieste ir nuolaidas išmaniajai televizijai beveik 50 šeimų visoje Lietuvoje. skaityti »

PENKI paslaugas teikiančios įmonės atsakingumą patvirtina sertifikatas ISO 14001

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įsidiegė sertifikatą ISO 14001. skaityti »

BS/2 10-ą kartą rėmė teniso turnyrą „BFI Cup 2023“

„Penkių kontinentų“ grupė turnyre turėjo ir savo komandą. skaityti »

BS/2 gavo du „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už puikius rezultatus

BS/2 dalyvavo kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime. skaityti »

BS/2 padėjo išsipildyti ukrainietės svajonei

Tarp Europos rungtynių šokių čempionių – penkiolikmetė mergina iš Ukrainos. skaityti »

Lenkijos rinkai „ASHBURN International“ siūlo iškart du produktus

XI-ajame skaitmeninės eros be grynųjų pinigų kongrese Varšuvoje „ASHBURN International“ pristatė atsiskaitymo technologijų ir mokėjimo terminalų valdymo sprendimus. skaityti »

BS/2 ir „Modern Expo“ plečia veiklą Baltijos šalyse

BS/2 teikia kompleksines mažmeninės prekybos įrangos tiekimo paslaugas. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė trečius metus dalyvavo „DUOday“

Įmonių grupė siekia kuo dažniau prisidėti prie neįgalių asmenų integracijos į visuomenę. skaityti »

BS/2 atstovai dalyvavo Lietuvos-Azerbaidžano verslo forume

2023 m. gegužės 22 d. Vilniuje vyko Lietuvos-Azerbaidžano verslo forumas. skaityti »