Duok penkis PENKI gimtadienio proga!

Publikuota: 2022 m. spalio 25 d. antradienis

 

2022 m. spalio 28 d.  „Penki kontinentai“ grupės įmonė  „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pasitiks savo 24-ąjį gimtadienį. 1998 m. įmonė pirmoji Lietuvos gyventojams pasiūlė šviesolaidinį internetą, taigi kartu švenčiame ir šviesolaidinio interneto Lietuvoje gimimą. Šiuo metu įmonės paslaugų spektras apima ne tik šviesolaidinį internetą PENKI, IPTV ir „Flexi TV“ paslaugas gyventojams, bet ir visą kompleksą IT paslaugų verslui.

„Su kiekvienu gimtadieniu mes paaugame, patobulėjame, įgyjame naujos patirties. Taip ir mūsų įmonė siekia augti, keistis ir pasiūlyti klientams naujų, kokybiškesnių paslaugų, geresnį aptarnavimą, – sako  UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ direktorė Loreta Žeimytė-Dvareckienė. – Šiemet ypač daug dėmesio skyrėme televizijos paslaugų plėtrai – pasiūlėme naujų TV kanalų, atnaujinome papildomų kanalų rinkinius. Norime, kad PENKI internetas ir televizija būtų pirmu pasirinkimu vilniečiams, todėl nuolat plečiame savo infrastruktūrą, sudarome technines galimybes naudotis mūsų paslaugomis naujuose namuose. Šiemet PENKI paslaugomis naudotis suteikta galimybė dar 400-iai šeimų“.

Per šiuos metus išplėtota ir PENKI el. parduotuvės shop.penki.lt veikla, ženkliai išplėstas prekių kategorijų ir gamintojų pasirinkimas. Įmonės vadovė pasakoja, kad daug pokyčių šiemet įgyvendinta ir verslo klientams: „Verslo klientams šiemet pradėjome teikti konsultacijas M365 licencijų klausimais. Per pastaruosius metus taip pat išplėtėme savo partnerių sąrašą, taigi savo klientams galime pasiūlyti ne tik HP, „Dell“, „Lenovo“, bet ir „Apple“, „Asus“, „Acer“ įrangą. Sukurta verslo klientų savitarnos svetainė, kurioje klientai gali stebėti  visas registruotas ir išspręstas užduotis, sekti jų eigą. O neseniai IT paslaugos verslo klientams tapo atpažįstamos kaip „Penki VERSLUI“ (suvienodintas prekės ženklas su PENKI)“. 

Dovanos privatiems klientams

Gimtadienio proga PENKI dovanoja 50 proc. nuolaidą internetui ir „Flexi TV“ !

Pasiūlymas galioja 2022 m. spalio 28-lapkričio 28 dienomis, pasirašant 24 mėn. sutartį. Juo gali pasinaudoti nauji ir esami klientai, iki šiol turėję neterminuotas sutartis.

Be to, esami IPTV žiūrovai taip pat gaus dovanų – TV rinkinį PRAMOGINIS vienam mėnesiui nemokamai.

Dovanos verslo klientams

Verslo klientams PENKI taip pat turi paruošusi viliojantį pasiūlymą! Dovanojame mėnesį nemokamų paslaugų: prieigą prie interneto, kompiuterinių darbo vietų priežiūrą, debesijos (virtualiojo privataus serverio) paslaugas ir IT saugumo skenavimo paslaugą (iki 3 IP adresų).

Pasiūlymas galioja 2022 m. spalio 28-lapkričio 28 dienomis, pasirašant 12 mėn. sutartį naujiems klientams arba esamiems, užsisakantiems naujų paslaugų.

Be to, mūsų specialistai suteiks nemokamą asmeninę konsultaciją, padės parinkti reikiamą įrangą, kad ji atitiktų įmonės lūkesčius ir tinkamiausią kokybės bei kainos santykį. Jei įrangą įsigysite mūsų el. parduotuvėje, pagal galimybes pasiūlysime papildomą nuolaidą. 

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

BS/2 remiama Karina iškovojo Lietuvai 1-ąją vietą Pasaulio rungtynių šokių čempionate!

Penkiolikmetė Karina Gasanova kartu su dvylikamete Arina Šiukštaite iškovojo pirmąją vietą jaunių duetų varžybose Japonijoje. skaityti »

„ASHBURN International“ ir „Rietumu banka“ drauge skatins el. mokėjimų plėtrą Baltijos šalyse bei Europos Sąjungoje

Planuojama, kad „ASHBURN International“ teiks „Rietumu banka“ platų atsiskaitymo įrenginių asortimentą ir jų veiklos užtikrinimo paslaugas. skaityti »

PENKI rėmė Agnės Kuzmickaitės kolekcijos transliaciją

Lapkričio 23 d. garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo kolekciją. skaityti »

PENKI kelionę laimėjo lojali klientė Valentina

Savo 25-ojo gimtadienio proga UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) vienam iš savo PENKI interneto klientų padovanojo kelionę! skaityti »

PENKI gavo Šeimos kortelės partnerio apdovanojimą

Per metus bendrovė suteikė nuolaidas PENKI šviesolaidiniam internetui daugiau kaip 100-ui Šeimos kortelę turinčių šeimų Vilniaus mieste ir nuolaidas išmaniajai televizijai beveik 50 šeimų visoje Lietuvoje. skaityti »

PENKI paslaugas teikiančios įmonės atsakingumą patvirtina sertifikatas ISO 14001

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ įsidiegė sertifikatą ISO 14001. skaityti »

BS/2 10-ą kartą rėmė teniso turnyrą „BFI Cup 2023“

„Penkių kontinentų“ grupė turnyre turėjo ir savo komandą. skaityti »

BS/2 gavo du „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už puikius rezultatus

BS/2 dalyvavo kasmetiniame „Diebold Nixdorf“ bankininkystės partnerių suvažiavime. skaityti »

BS/2 padėjo išsipildyti ukrainietės svajonei

Tarp Europos rungtynių šokių čempionių – penkiolikmetė mergina iš Ukrainos. skaityti »

Lenkijos rinkai „ASHBURN International“ siūlo iškart du produktus

XI-ajame skaitmeninės eros be grynųjų pinigų kongrese Varšuvoje „ASHBURN International“ pristatė atsiskaitymo technologijų ir mokėjimo terminalų valdymo sprendimus. skaityti »