Interviu su bankininku: Umid Chodžibekov karjeros „Ipak Yuli“ banke paslaptys

Publikuota: 2022 m. rugsėjo 7 d. trečiadienis

„Ipak Yuli“ bankas – vienas iš stambiausių nevalstybinių Uzbekistano bankų, su kuriuo „Penki kontinentai“ grupės įmonė BS/2 bendradarbiauja jau ne vienerius metus.

Banko vadovybė aktyviai seka bankinės srities naujoves ir siekia nuolat plėsti teikiamų paslaugų pasiūlą bei gerinti klientų aptarnavimą.

Viena iš esminių BS/2 vertybių – individualus bendravimas su kiekvienu partneriu ir klientu. Į kiekvieną žmogų žiūrime kaip į asmenybę, vertiname jo išskirtinumą.  Būtent dėl to nusprendėme pakalbinti vieną iš savo partnerių ir pristatyti interviu plačiajai visuomenei.

Įrašėme BS/2 Marketingo departamento vadovo Ilya Kholodnov pokalbį su „Ipak Yuli“ Mažmeninės bankininkystės departamento vadovu Umid Chodžibekov.

Umid Chodžibekov papasakojo apie savo karjeros pradžią, darbo banke specifiką, apie tai, kaip pavyksta išlaikyti balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo.

Videointerviu jau sulaukė keleto tūkstančių peržiūrų. Žiūrovams buvo įdomu sužinoti apie hierarchiją banko viduje, darbo banko skyriuose ypatumus, darbuotojų mokymų svarbą ir kt.

Kviečiame žiūrėti visą vaizdo įrašą Umid Chodžibekov čia>>.

Šaltinis: BS2.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

VI-ojo bankininkystės forumo Baku atgarsiai

2022 m. lapkričio 24-25 d. Baku vyko VI-asis tarptautinis bankininkystės forumas „Saugi, patikima ir stabili bankininkystė“. „Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 buvo renginio „Premium“ rėmėja. skaityti »

PENKI – Agnės Kuzmickaitės kolekcijos informacinis rėmėjas

2022 m. lapkričio 17 d. viena žymiausių Lietuvos drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė pristatė jubiliejinę kolekciją. skaityti »

BS/2 rėmė tarptautinį bankinį forumą

2022 m. spalio 26-27 dienomis Kazachstane, Almatoje, vyko Rytų Europos ir Centrinės Azijos finansų sektoriaus ekspertų susitikimas. skaityti »

Duok penkis PENKI gimtadienio proga!

2022 m. spalio 28 d. „Penki kontinentai“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pasitiks savo 24-ąjį gimtadienį. skaityti »

PENKI – nuo šiol ne tik privatiems, bet ir verslo klientams (1)

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) savo verslo paslaugas, iki šiol vadintas ProfIT, keičia į Penki Verslui. skaityti »

Naujovė Lietuvos rinkoje: palikite arbatpinigius pačiame kortelių skaitytuve (1)

Nuo šiol užtenka vieno mosto mokėjimo kortele kortelių skaitytuvo link, kad apmokėtumėte sąskaitą ir kartu paliktumėt padavėjui arbatpinigių, kurie pervedami į jo sąskaitą. skaityti »

„Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas skirtas aktualioms finansų pramonės tendencijoms aptarti (1)

2022 m. rugsėjo 20-22 d. Bankoke vyks pasaulinės bankininkystės ir mažmeninės prekybos įrangos rinkos lyderės „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas. skaityti »

„Kavos galia“ sušildė ir sugrąžino šypsenas (1)

„Penkių kontinentų“ kiemelyje jau antrą kartą šiais metais lankėsi Vilniaus Verkių mokyklos-daugiafunkcinio centro jaunuoliai. skaityti »

IT parko atidaryme „Penkių kontinentų“ grupės valdybos pirmininkas susitiko su Uzbekistano ministrais

2022 m. rugpjūčio 27 d. Uzbekistane, Taškente, vyko IT parko atidarymas, kuriame dalyvavo ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas. skaityti »