Nauja „Penki TV“ paslauga – filmų nuoma

Publikuota: 2021 m. spalio 15 d. penktadienis

Atėjus rudeniui, vis daugiau laiko praleidžiame namuose. Nieko keista. Oras retai kada lepina, o ir temsta vis greičiau, vakarai ilgėja. „Kantar Media“ atlikti televizijos tyrimai rodo, kad rudenį televizijos žiūrimumas gerokai išauga, o žiemą pasiekia piką. 2020-ųjų duomenimis, vasarą vidutinis Lietuvos gyventojo TV žiūrėjimo vidurkis per parą siekė 3 val., spalį – 4 val., o gruodį – beveik 5 val. Pastebėta, kad televizorių žmonės pradėjo dažniau žiūrėti ir prasidėjus pandemijai.

Tačiau, ar turime ką žiūrėti? Gal nuolat žiūrite tuos pačius televizijų sukamus filmus, pvz., „Vienas namuose“ per Kalėdas? O gal maigote kanalus, neapsispręsdamas, ką žiūrėti ir kaip tarp daugybės programų susirasti tikrai gerą filmą?

„Karantino laikotarpiu pastebėjome, kad mūsų žiūrovai vis dažniau ieško prasmingų ir kokybiškų filmų. Padaugėjo filmų TV kanalų rinkinių užsakymų. Norėdami suteikti jiems dar daugiau pasirinkimo, pradėjome bendradarbiauti su partneriu iš Ukrainos – MEGOGO. Pirmą mėnesį visus kviečiame  išbandyti filmų nuomos paslaugą nemokamai“, – pasakoja „Penki TV“ projektų vadovė Natalija Dmitrijeva.

Kaip užsisakyti filmus

Filmų nuomą užsisakyti patogu tiesiog televizoriaus ekrane. Paslaugą paprasta rasti pagrindiniame „Penki TV“ meniu, pačiame viršuje. Filmus peržiūrėti galima renkantis jų vienkartinę nuomą arba prenumeratą. Pirmuoju atveju, reikės susimokėti už vieno pasirinkto filmo peržiūrą, antruoju  – susimokėję mėnesinį mokestį, galėsite visą mėnesį žiūrėti tam tikrus į prenumeratos kolekciją įtrauktus filmus. Beje, užsisakius filmų prenumeratą, pirmą mėnesį  už ją mokėti nereikės, tad kviečiame pasinaudoti šia galimybe! Tik nepamirškite, kad, jei po mėnesio filmų prenumeratos paslauga nebenorėsite naudotis, jos reikės atsisakyti ten pat, kur užsisakėte.

Ką rasite filmų nuomoje ir prenumeratoje

MEGOGO siūlo didžiulį filmų archyvą visai šeimai – ir jau populiarius, ir dar visai naujus Holivudo bei Europos šalių filmus, taip pat seną gerą kino klasiką. Daugybė serialų, animacinių filmukų. Labai svarbu tai, kad filmus galite žiūrėti jūsų pasirinkta kalba. Kalbų pasirinkimas tikrai didelis, kai kurie filmai pristatomi netgi gestų kalba.

Užsisakę filmų prenumeratą, galėsite rinktis filmus iš populiariųjų filmų archyvo. Vienkartinėje filmų nuomoje – patys naujausi, išskirtiniai filmai. Kiekvieno iš jų kaina nurodyta atskirai, atsižvelgiant ir į filmo kokybę  – SD ar HD.

Atsitraukite nuo kasdienybės! Išbandykite naują „Penki TV“ paslaugą jau dabar nemokamai! Leiskite rudens vakarus jaukiai ir įdomiai su „Penki TV“.

Dar neturite „Penki TV“? Pasinaudokite pasiūlymais >> 

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

„BS/2 Georgia“ tapo oficialiu Sakartvelo fiskalinių duomenų operatoriumi

„BS/2 Georgia“ siūlo Sakartvelo rinkai mokėjimo kortelių skaitytuvus, kurie gali atlikti fiskalizavimo funkciją ir atstoti kasos aparatus. skaityti »

„Penki kontinentai“ meno galerijose – jaunimo socialinė akcija

„Penkių kontinentų“ meno galerijose vyko jaunimo socialinė akcija „Protas, grožis, sveikata – mūsų ateities pradžia“. skaityti »

BS/2 tęsia bendradarbiavimą su „Halyk Bank“

BS/2 jau ne vienerius metus bendradarbiauja su stambiausiu Kazachstano banku „Halyk Bank“. skaityti »

„ASHBURN International“ įžengia į Vakarų Europą (3)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė partnerystės sutartį su tarptautine įmone DECTA. skaityti »

Uzbekistane vyko mokymai „Ipak Yuli“ banko darbuotojams (1)

BS/2 Kompetencijos centro specialistai reguliariai organizuoja mokymus finansų įstaigų inžinieriams, prižiūrintiems bankomatų tinklus. skaityti »

„Victoriabank“ bankomatų tinklą papildė šiuolaikiški „DN-series“ bankomatai (14)

„DAAC System Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 pristatė „Victoriabank“ 100 naujų bankomatų. skaityti »

Uzbekistano banko „Aloqabank“ darbuotojai tobulino bankomatų žinias (4)

BS/2 ekspertai Uzbekistane vedė mokymus „Aloqabank“ techninės bankomatų priežiūros specialistams. skaityti »

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (4)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »