Nauja „Penki TV“ paslauga – filmų nuoma

Publikuota: 2021 m. spalio 15 d. penktadienis

Atėjus rudeniui, vis daugiau laiko praleidžiame namuose. Nieko keista. Oras retai kada lepina, o ir temsta vis greičiau, vakarai ilgėja. „Kantar Media“ atlikti televizijos tyrimai rodo, kad rudenį televizijos žiūrimumas gerokai išauga, o žiemą pasiekia piką. 2020-ųjų duomenimis, vasarą vidutinis Lietuvos gyventojo TV žiūrėjimo vidurkis per parą siekė 3 val., spalį – 4 val., o gruodį – beveik 5 val. Pastebėta, kad televizorių žmonės pradėjo dažniau žiūrėti ir prasidėjus pandemijai.

Tačiau, ar turime ką žiūrėti? Gal nuolat žiūrite tuos pačius televizijų sukamus filmus, pvz., „Vienas namuose“ per Kalėdas? O gal maigote kanalus, neapsispręsdamas, ką žiūrėti ir kaip tarp daugybės programų susirasti tikrai gerą filmą?

„Karantino laikotarpiu pastebėjome, kad mūsų žiūrovai vis dažniau ieško prasmingų ir kokybiškų filmų. Padaugėjo filmų TV kanalų rinkinių užsakymų. Norėdami suteikti jiems dar daugiau pasirinkimo, pradėjome bendradarbiauti su partneriu iš Ukrainos – MEGOGO. Pirmą mėnesį visus kviečiame  išbandyti filmų nuomos paslaugą nemokamai“, – pasakoja „Penki TV“ projektų vadovė Natalija Dmitrijeva.

Kaip užsisakyti filmus

Filmų nuomą užsisakyti patogu tiesiog televizoriaus ekrane. Paslaugą paprasta rasti pagrindiniame „Penki TV“ meniu, pačiame viršuje. Filmus peržiūrėti galima renkantis jų vienkartinę nuomą arba prenumeratą. Pirmuoju atveju, reikės susimokėti už vieno pasirinkto filmo peržiūrą, antruoju  – susimokėję mėnesinį mokestį, galėsite visą mėnesį žiūrėti tam tikrus į prenumeratos kolekciją įtrauktus filmus. Beje, užsisakius filmų prenumeratą, pirmą mėnesį  už ją mokėti nereikės, tad kviečiame pasinaudoti šia galimybe! Tik nepamirškite, kad, jei po mėnesio filmų prenumeratos paslauga nebenorėsite naudotis, jos reikės atsisakyti ten pat, kur užsisakėte.

Ką rasite filmų nuomoje ir prenumeratoje

MEGOGO siūlo didžiulį filmų archyvą visai šeimai – ir jau populiarius, ir dar visai naujus Holivudo bei Europos šalių filmus, taip pat seną gerą kino klasiką. Daugybė serialų, animacinių filmukų. Labai svarbu tai, kad filmus galite žiūrėti jūsų pasirinkta kalba. Kalbų pasirinkimas tikrai didelis, kai kurie filmai pristatomi netgi gestų kalba.

Užsisakę filmų prenumeratą, galėsite rinktis filmus iš populiariųjų filmų archyvo. Vienkartinėje filmų nuomoje – patys naujausi, išskirtiniai filmai. Kiekvieno iš jų kaina nurodyta atskirai, atsižvelgiant ir į filmo kokybę  – SD ar HD.

Atsitraukite nuo kasdienybės! Išbandykite naują „Penki TV“ paslaugą jau dabar nemokamai! Leiskite rudens vakarus jaukiai ir įdomiai su „Penki TV“.

Dar neturite „Penki TV“? Pasinaudokite pasiūlymais >> 

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

PENKI – Agnės Kuzmickaitės kolekcijos informacinis rėmėjas

2022 m. lapkričio 17 d. viena žymiausių Lietuvos drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė pristatė jubiliejinę kolekciją. skaityti »

BS/2 rėmė tarptautinį bankinį forumą

2022 m. spalio 26-27 dienomis Kazachstane, Almatoje, vyko Rytų Europos ir Centrinės Azijos finansų sektoriaus ekspertų susitikimas. skaityti »

Duok penkis PENKI gimtadienio proga!

2022 m. spalio 28 d. „Penki kontinentai“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pasitiks savo 24-ąjį gimtadienį. skaityti »

PENKI – nuo šiol ne tik privatiems, bet ir verslo klientams (1)

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) savo verslo paslaugas, iki šiol vadintas ProfIT, keičia į Penki Verslui. skaityti »

Naujovė Lietuvos rinkoje: palikite arbatpinigius pačiame kortelių skaitytuve (1)

Nuo šiol užtenka vieno mosto mokėjimo kortele kortelių skaitytuvo link, kad apmokėtumėte sąskaitą ir kartu paliktumėt padavėjui arbatpinigių, kurie pervedami į jo sąskaitą. skaityti »

„Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas skirtas aktualioms finansų pramonės tendencijoms aptarti (1)

2022 m. rugsėjo 20-22 d. Bankoke vyks pasaulinės bankininkystės ir mažmeninės prekybos įrangos rinkos lyderės „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas. skaityti »

„Kavos galia“ sušildė ir sugrąžino šypsenas (1)

„Penkių kontinentų“ kiemelyje jau antrą kartą šiais metais lankėsi Vilniaus Verkių mokyklos-daugiafunkcinio centro jaunuoliai. skaityti »

IT parko atidaryme „Penkių kontinentų“ grupės valdybos pirmininkas susitiko su Uzbekistano ministrais

2022 m. rugpjūčio 27 d. Uzbekistane, Taškente, vyko IT parko atidarymas, kuriame dalyvavo ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas. skaityti »

Interviu su bankininku: Umid Chodžibekov karjeros „Ipak Yuli“ banke paslaptys

BS/2 Marketingo departamento vadovas pakalbino „Ipak Yuli“ Mažmeninės bankininkystės departamento vadovą. skaityti »