PENKI – nuo šiol ne tik privatiems, bet ir verslo klientams

Publikuota: 2022 m. spalio 14 d. penktadienis

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) savo verslo paslaugas, iki šiol vadintas ProfIT, keičia į Penki Verslui.

PKKC direktorė Loreta Žeimytė-Dvareckienė sako, kad pokyčius lėmė racionalios priežastys: „Siekdami vieningo identiteto rinkoje ir tikėdamiesi padidinti įmonės teikiamų paslaugų atpažįstamumą, nuo šiol būsime pažįstami su prekės ženklu Penki ne tik savo privatiems, bet ir verslo klientams“.

Prekės ženklas Penki labiau siejasi su bendrove „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, taip pat ir su visos įmonių grupės, kuriai priklauso ši bendrovė – „Penki kontinentai“ –  pavadinimu.

Penki prekės ženklas žymi interneto ir IPTV paslaugas, teikiamas privatiems vartotojams (gyventojams) jau daugiau nei 20 metų.

Verslo klientams Penki ženklas bus pažįstamas su prierašu Verslui ir įvardins paslaugas, kurias PKKC teikia verslo įmonėms, valstybinėms organizacijoms, švietimo ir medicinos įstaigoms bei kt.

Penki Verslui komanda, kurią sudaro profesionalūs IT specialistai, teikia šviesolaidinio interneto ir „WiFi“, debesijos (cloud), serverių priežiūros, sistemų administravimo, kompiuterinių darbo vietų priežiūros bei Microsoft 365 programų konfigūravimo,  tinklo įrengimo, konsultavimo ir kitokias šios srities paslaugas.

Klientų patogumui viskas siūloma iš vienų rankų, t.y., įdiegiamos paslaugos,  parūpinama reikalinga įranga ir užtikrinama nuolatinė priežiūra bei pagalba.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

bXefnZHN IP: 172.28.193.100
2022-10-15 21:48 (!)
BOHJMGiqo

susiję straipsniai

„ASHBURN International“ įdiegė Sakartvelo bankui atsiskaitymą QR kodu

Sakartvelo TBC bankas pirmasis šalyje siūlo savo klientams tokias šiuolaikiškas paslaugas. skaityti »

PENKI – Šeimos kortelės partneris (1)

Šeimos kortelės turėtojai galės naudotis ir ypatingomis nuolaidomis PENKI internetui ir „Flexi TV“. skaityti »

Žmogaus teisių dienos proga – mūsų dovana tiems, kurių teises riboja galimybės (1)

„Penki kontinentai“ tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. skaityti »

PENKI: Akys spindi, kai svajonės pildosi (1)

PENKI ruošia kalėdines staigmenas nuo pirmos žiemos dienos! skaityti »

VI-ojo bankininkystės forumo Baku atgarsiai

2022 m. lapkričio 24-25 d. Baku vyko VI-asis tarptautinis bankininkystės forumas „Saugi, patikima ir stabili bankininkystė“. „Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 buvo renginio „Premium“ rėmėja. skaityti »

PENKI – Agnės Kuzmickaitės kolekcijos informacinis rėmėjas

2022 m. lapkričio 17 d. viena žymiausių Lietuvos drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė pristatė jubiliejinę kolekciją. skaityti »

BS/2 rėmė tarptautinį bankinį forumą

2022 m. spalio 26-27 dienomis Kazachstane, Almatoje, vyko Rytų Europos ir Centrinės Azijos finansų sektoriaus ekspertų susitikimas. skaityti »

Duok penkis PENKI gimtadienio proga!

2022 m. spalio 28 d. „Penki kontinentai“ grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pasitiks savo 24-ąjį gimtadienį. skaityti »

PENKI – nuo šiol ne tik privatiems, bet ir verslo klientams (1)

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC) savo verslo paslaugas, iki šiol vadintas ProfIT, keičia į Penki Verslui. skaityti »