Pandemijos sąlygomis aktualus įrenginių dezinfekcijos sprendimas

Publikuota: 2021 m. gegužės 17 d. pirmadienis

Jau įsitikinome, kad koronavirusas niekur staiga nedings. Pasaulis turės išmokti gyventi jo grėsmės sąlygomis, galiausiai išlaisvindamas visuomenę iš izoliacijos varžtų ir imdamasis visų įmanomų viruso pristabdymo priemonių.

Jau kuris laikas niekas nebesistebi prašymu atsiskaityti negrynaisiais pinigais, siekiant kiek įmanoma vengti sąlyčio. O ką daryti, jei norint patvirtinti mokėjimą, reikia įvesti PIN kodą? Juk sąlytis su mokėjimo kortelių skaitytuvu tokiu atveju taip pat kelia grėsmę.

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ siūlo išeitį. Įmonės produktų sąrašą papildė įrenginiai, skirti dezinfekuoti mokėjimo kortelių skaitytuvus ir kitus savitarnos įrenginius ultravioletiniais spinduliais.

„Ši technologija suteikia galimybę nuvalyti kortelių skaitytuvo ar savitarnos įrenginio paviršių be tiesioginio kontakto, nenaudojant chemikalų. Veikiamas ultravioletinių spindulių, virusas žūva. Prieš daugiau nei 200 metų atrasta ultravioletinė spinduliuotė plačiai taikoma ir šiais laikais ‒ patalpų dezinfekcijai ir profilaktikai nuo virusų. Mūsų siūlomas sprendimas yra paklausus viešbučiuose, parduotuvėse, vaistinėse ir kitose organizacijose, kurios siekia užtikrinti, kad jų darbuotojai ir klientai būtų kiek įmanoma saugesni“, ‒ teigia „ASHBURN International“ Verslo plėtros departamento vadovas Kristijonas Dunauskas.

Pasakodamas apie šiuo metu aktualią technologiją, jis atkreipia dėmesį į Pasaulio sveikatos organizacijos duomenis, pagal kuriuos koronavirusas ant plastikinio paviršiaus išgyvena apytikriai 7-9 dienas. Honkongo universiteto duomenimis, ant stiklinio paviršiaus ir popierinių banknotų virusas žūva jau po keturių parų, o ant nerūdijančio plieno ir plastiko laikosi iki septynių dienų. Taigi naudojantis savitarnos įrenginių ekranais taip pat yra rizika užsikrėsti koronavirusu.

Atsižvelgdama į tai, kokius įrenginius norima dezinfekuoti, įmonė siūlo įvairius  „UV-Clean“ tipus:

  • mokėjimo kortelių skaitytuvams (UV-PT);
  • monitoriams ir jutikliniams ekranams (UV-MM);
  • autonominį variantą nešiojamiems ir mobiliems įrenginiams (UV-SA).

Dunauskas pabrėžia, kad reguliari dezinfekcija, taikant ultravioletinę spinduliuotę, sustabdo kenksmingų patogenų perdavimą. Be to, šie dezinfekcijos įrenginiai turi ir kitų privalumų: skirtingus valymo ciklus (automatizuotą ar individualų), judesio jutiklį, ataskaitų formavimo funkciją, padedančią atlikti auditą.

Norėdami sužinoti daugiau apie šio tipo įrenginius ar gauti konsultaciją dėl jų naudojimo, susisiekite su „ASHBURN International“ atstovais el. paštu mail@ashburn.eu.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

„Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas skirtas aktualioms finansų pramonės tendencijoms aptarti

2022 m. rugsėjo 20-22 d. Bankoke vyks pasaulinės bankininkystės ir mažmeninės prekybos įrangos rinkos lyderės „Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavimas. skaityti »

„Kavos galia“ sušildė ir sugrąžino šypsenas

„Penkių kontinentų“ kiemelyje jau antrą kartą šiais metais lankėsi Vilniaus Verkių mokyklos-daugiafunkcinio centro jaunuoliai. skaityti »

IT parko atidaryme „Penkių kontinentų“ grupės valdybos pirmininkas susitiko su Uzbekistano ministrais

2022 m. rugpjūčio 27 d. Uzbekistane, Taškente, vyko IT parko atidarymas, kuriame dalyvavo ir įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas. skaityti »

Interviu su bankininku: Umid Chodžibekov karjeros „Ipak Yuli“ banke paslaptys

BS/2 Marketingo departamento vadovas pakalbino „Ipak Yuli“ Mažmeninės bankininkystės departamento vadovą. skaityti »

Azerbaidžano bankas ABB renkasi „Vynamic View“ (4)

BB bankomatuose bus įdiegta programinė įranga „Vynamic View“, skirta savitarnos įrenginių veiklai stebėti ir IT paslaugoms valdyti. skaityti »

„BS/2 Georgia“ tapo oficialiu Sakartvelo fiskalinių duomenų operatoriumi (2)

„BS/2 Georgia“ siūlo Sakartvelo rinkai mokėjimo kortelių skaitytuvus, kurie gali atlikti fiskalizavimo funkciją ir atstoti kasos aparatus. skaityti »

„Penki kontinentai“ meno galerijose – jaunimo socialinė akcija (2)

„Penkių kontinentų“ meno galerijose vyko jaunimo socialinė akcija „Protas, grožis, sveikata – mūsų ateities pradžia“. skaityti »

BS/2 tęsia bendradarbiavimą su „Halyk Bank“ (3)

BS/2 jau ne vienerius metus bendradarbiauja su stambiausiu Kazachstano banku „Halyk Bank“. skaityti »

„ASHBURN International“ įžengia į Vakarų Europą (4)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė partnerystės sutartį su tarptautine įmone DECTA. skaityti »