Pandemijos sąlygomis aktualus įrenginių dezinfekcijos sprendimas

Publikuota: 2021 m. gegužės 17 d. pirmadienis

Jau įsitikinome, kad koronavirusas niekur staiga nedings. Pasaulis turės išmokti gyventi jo grėsmės sąlygomis, galiausiai išlaisvindamas visuomenę iš izoliacijos varžtų ir imdamasis visų įmanomų viruso pristabdymo priemonių.

Jau kuris laikas niekas nebesistebi prašymu atsiskaityti negrynaisiais pinigais, siekiant kiek įmanoma vengti sąlyčio. O ką daryti, jei norint patvirtinti mokėjimą, reikia įvesti PIN kodą? Juk sąlytis su mokėjimo kortelių skaitytuvu tokiu atveju taip pat kelia grėsmę.

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ siūlo išeitį. Įmonės produktų sąrašą papildė įrenginiai, skirti dezinfekuoti mokėjimo kortelių skaitytuvus ir kitus savitarnos įrenginius ultravioletiniais spinduliais.

„Ši technologija suteikia galimybę nuvalyti kortelių skaitytuvo ar savitarnos įrenginio paviršių be tiesioginio kontakto, nenaudojant chemikalų. Veikiamas ultravioletinių spindulių, virusas žūva. Prieš daugiau nei 200 metų atrasta ultravioletinė spinduliuotė plačiai taikoma ir šiais laikais ‒ patalpų dezinfekcijai ir profilaktikai nuo virusų. Mūsų siūlomas sprendimas yra paklausus viešbučiuose, parduotuvėse, vaistinėse ir kitose organizacijose, kurios siekia užtikrinti, kad jų darbuotojai ir klientai būtų kiek įmanoma saugesni“, ‒ teigia „ASHBURN International“ Verslo plėtros departamento vadovas Kristijonas Dunauskas.

Pasakodamas apie šiuo metu aktualią technologiją, jis atkreipia dėmesį į Pasaulio sveikatos organizacijos duomenis, pagal kuriuos koronavirusas ant plastikinio paviršiaus išgyvena apytikriai 7-9 dienas. Honkongo universiteto duomenimis, ant stiklinio paviršiaus ir popierinių banknotų virusas žūva jau po keturių parų, o ant nerūdijančio plieno ir plastiko laikosi iki septynių dienų. Taigi naudojantis savitarnos įrenginių ekranais taip pat yra rizika užsikrėsti koronavirusu.

Atsižvelgdama į tai, kokius įrenginius norima dezinfekuoti, įmonė siūlo įvairius  „UV-Clean“ tipus:

  • mokėjimo kortelių skaitytuvams (UV-PT);
  • monitoriams ir jutikliniams ekranams (UV-MM);
  • autonominį variantą nešiojamiems ir mobiliems įrenginiams (UV-SA).

Dunauskas pabrėžia, kad reguliari dezinfekcija, taikant ultravioletinę spinduliuotę, sustabdo kenksmingų patogenų perdavimą. Be to, šie dezinfekcijos įrenginiai turi ir kitų privalumų: skirtingus valymo ciklus (automatizuotą ar individualų), judesio jutiklį, ataskaitų formavimo funkciją, padedančią atlikti auditą.

Norėdami sužinoti daugiau apie šio tipo įrenginius ar gauti konsultaciją dėl jų naudojimo, susisiekite su „ASHBURN International“ atstovais el. paštu mail@ashburn.eu.

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

„BS/2 Georgia“ tapo oficialiu Sakartvelo fiskalinių duomenų operatoriumi

„BS/2 Georgia“ siūlo Sakartvelo rinkai mokėjimo kortelių skaitytuvus, kurie gali atlikti fiskalizavimo funkciją ir atstoti kasos aparatus. skaityti »

„Penki kontinentai“ meno galerijose – jaunimo socialinė akcija

„Penkių kontinentų“ meno galerijose vyko jaunimo socialinė akcija „Protas, grožis, sveikata – mūsų ateities pradžia“. skaityti »

BS/2 tęsia bendradarbiavimą su „Halyk Bank“

BS/2 jau ne vienerius metus bendradarbiauja su stambiausiu Kazachstano banku „Halyk Bank“. skaityti »

„ASHBURN International“ įžengia į Vakarų Europą (3)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė partnerystės sutartį su tarptautine įmone DECTA. skaityti »

Uzbekistane vyko mokymai „Ipak Yuli“ banko darbuotojams (1)

BS/2 Kompetencijos centro specialistai reguliariai organizuoja mokymus finansų įstaigų inžinieriams, prižiūrintiems bankomatų tinklus. skaityti »

„Victoriabank“ bankomatų tinklą papildė šiuolaikiški „DN-series“ bankomatai (14)

„DAAC System Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 pristatė „Victoriabank“ 100 naujų bankomatų. skaityti »

Uzbekistano banko „Aloqabank“ darbuotojai tobulino bankomatų žinias (4)

BS/2 ekspertai Uzbekistane vedė mokymus „Aloqabank“ techninės bankomatų priežiūros specialistams. skaityti »

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (4)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »