„Penki kontinentai“ bėgime į „Europą“ pelnė gausiausios komandos vardą

Publikuota: 2022 m. gegužės 17 d. antradienis

Gegužės 14 d., šeštadienį, Vilniuje jau septintą kartą vyko bėgimo į „Europos“ dangoraižį varžybos, kuriose dalyvavo 355 bėgikai – ir profesionalūs sportininkai, ir tiesiog mėgėjai. Jie turėjo užbėgti į 31-ą aukštą, įveikti apie 140 vertikalios trasos metrų. 

Geriausiai bėgimo į dangoraižį varžybose šiemet pasirodė triatlonininkas Jaunius Strazdas. Superfinale jis finišavo per 3 min. 9 sek., pagerinęs pernai metų kito sportininko rezultatą (3 min. 24 sek.). Iš moterų geriausią rezultatą pasiekė atletė Monika Elenska (3 min. 58 sek.).

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė jau daugelį metų yra bėgimo į „Europos“ dangoraižį renginio rėmėja, partnerė ir dalyvė. Šiemet (kaip, beje, ir pernai) „Penkių kontinentų“ komanda pelnė Gausiausios komandos nominaciją – bėgime dalyvavo 15-ika įmonių grupės darbuotojų. 

Geriausiai iš „Penkių kontinentų“ komandos sekėsi Evaldui Bartaškai iš UAB „ASHBURN International“, kuris bendroje varžybų rezultatų lentelėje užėmė net 15 vietą! Jis pagerino savo pernykštį rezultatą 29 sekundėmis, trasą įveikdamas per 3 min. ir 50 sek.  Antras atbėgo Jevgenij Sabaliauskas iš UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ (PKKC), taip pat pagerinęs savo pernai metų rezultatą  –  įveikė trasą 47 sekundėmis greičiau (pernai per 5 min. ir 20 sek.). 

Na, o dėl trečiosios vietos kolegos kaip reikalas pakovojo: Ilya Kholodnov iš BS/2 (beje, dalyvavęs tokiose varžybose pirmą kartą) aplenkė Remigijų Baldauską iš PKKC vos 6-iomis sekundės dalelėmis.

„Europos“ aikštėje stovėjo ir „Penki“ palapinė, kurioje renginio dalyviai bei svečiai buvo kviečiami susipažinti su „Penki“ interneto bei IPTV paslaugomis (jas teikia grupės įmonė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“).  Kiekvienam renginio dalyviui „Penki“ dovanojo 5 Eur kuponą apsipirkti el. parduotuvėje  https:/shop.penki.lt

Šaltinis: Penki kontinentai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

komentarai

„BS/2 Georgia“ tapo oficialiu Sakartvelo fiskalinių duomenų operatoriumi

„BS/2 Georgia“ siūlo Sakartvelo rinkai mokėjimo kortelių skaitytuvus, kurie gali atlikti fiskalizavimo funkciją ir atstoti kasos aparatus. skaityti »

„Penki kontinentai“ meno galerijose – jaunimo socialinė akcija

„Penkių kontinentų“ meno galerijose vyko jaunimo socialinė akcija „Protas, grožis, sveikata – mūsų ateities pradžia“. skaityti »

BS/2 tęsia bendradarbiavimą su „Halyk Bank“

BS/2 jau ne vienerius metus bendradarbiauja su stambiausiu Kazachstano banku „Halyk Bank“. skaityti »

„ASHBURN International“ įžengia į Vakarų Europą (3)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė partnerystės sutartį su tarptautine įmone DECTA. skaityti »

Uzbekistane vyko mokymai „Ipak Yuli“ banko darbuotojams (1)

BS/2 Kompetencijos centro specialistai reguliariai organizuoja mokymus finansų įstaigų inžinieriams, prižiūrintiems bankomatų tinklus. skaityti »

„Victoriabank“ bankomatų tinklą papildė šiuolaikiški „DN-series“ bankomatai (14)

„DAAC System Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 pristatė „Victoriabank“ 100 naujų bankomatų. skaityti »

Uzbekistano banko „Aloqabank“ darbuotojai tobulino bankomatų žinias (4)

BS/2 ekspertai Uzbekistane vedė mokymus „Aloqabank“ techninės bankomatų priežiūros specialistams. skaityti »

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (4)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »