„Penkių kontinentų“ partneriai pristatė technologines naujoves parodoje „NRF 2025“ JAV

Publikuota: 2025 m. sausio 23 d. ketvirtadienis

Niujorke vyko didžiausias pasaulyje mažmeninės prekybos renginys „NRF 2025: Retail's Big Show“, į kurį surinko daugiau nei 1 000 dalyvių.

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2 parodoje dalyvavo drauge su partneriais iš Azerbaidžano ir kitais šio sektoriaus atstovais. Įmonei atstovavo BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos skyriaus vadovas Emilis Musajevas ir „BS/2 Azerbaijan“ Mažmeninės prekybos įrangos skyriaus vadovas Nofalis Mamadchuseinovas.

„NRF 2025“ metu vyko didžiulė paroda, naujų sprendimų pristatymai ir diskusijos aktualiomis mažmeninės prekybos temomis. Dalyviai aptarė mažmeninės prekybos ateitį, skaitmeninę transformaciją, dirbtinio intelekto taikymą.

Savo technologines naujoves renginyje pristatė „Penkių kontinentų“ partneriai „Diebold Nixdorf“, SUNMI „Zebra Technologies“, „Ingenico“, „Datalogic“, „Bizerba ir kt. Šiuolaikiški atsiskaitymo terminalai, savitarnos kasos, prekybos įranga, nuostolių ir grėsmių prevencijos technologijos – visa tai skirta tam, kad prekybos verslas būtų dar efektyvesnis, o klientams apsipirkti būtų patogiau ir greičiau.

Emilis Musajevas, BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimų skyriaus vadovas

„Mažmeninės prekybos ateitį formuoja naujos technologijos: dirbtinis intelektas, daiktų internetas (IoT), robotika. Dirbtinis intelektas padeda analizuoti pirkėjų elgseną bei rengti jiems asmeninius pasiūlymus. IoT – efektyvinti logistikos ir sandėlio likučių valdymą, o robotika – automatizuoti užduotis, įskaitant inventorizaciją.  Naudodamiesi šiomis technologijomis prekybininkai galės greičiau prisitaikyti prie rinkos pokyčių ir klientų poreikių.“

„NRF 2025 Retail’s Big Show“ suteikė dalyviams galimybę pamatyti ir išbandyti pačias moderniausias technologijas, pasidalinti patirtimi ir sustiprinti verslo ryšius su šio sektoriaus lyderiais. Parodoje „NRF 2025“ pristatytus partnerių sprendimus BS/2 tikisi artimiausiu metu pradėti diegti savo veiklos šalyse.

Šaltinis: bs2.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

BS/2 ir „ASHBURN International“ pristatė savo sprendimus parodoje „EuroCIS 2025“

2025 m. vasario 18–20 d. Diuseldorfe vyko viena didžiausių mažmeninės prekybos technologijų parodų Europoje – „EuroCIS 2025“ skaityti »

„Penkių kontinentų“ partneriai pristatė technologines naujoves parodoje „NRF 2025“ JAV

Niujorke vyko didžiausias pasaulyje mažmeninės prekybos renginys „NRF 2025: Retail's Big Show“. skaityti »

Kalėdų šventė vaikams „Penki kontinentai“ biure

Prieš Kalėdas įmonių grupės „Penki kontinentai“ centrinis biuras Vilniuje aidėjo nuo vaikų klausimų ir juoko. skaityti »

BS/2 organizavo forumą bankinio sektoriaus lyderiams „Banking Fusion 2024“ Kazachstane

Į renginį susirinko į susirinko daugiau nei 170 dalyvių iš 13-ikos šalių. skaityti »

BS/2 subūrė Azerbaidžano mažmeninės prekybos atstovus į verslo popietę

2024 m. gruodžio 5 d. Baku, Azerbaidžane, vyko „Retail Business Brunch 2024“. skaityti »

Tarptautiniame bankininkystės forume Azerbaidžane BS/2 pristatė saugius ir patikimus sprendimus

IBF 2024 forume BS/2 pristatė atnaujintas savo programinės įrangos versijas ir modernias bankininkystės technologijas. skaityti »

Įmonių grupė „Penki kontinentai“ pasveikino SMK su 30-mečiu

„Penki kontinentai“ su SMK bendradarbiauja daugybę metų. skaityti »

35-erius metus švenčianti bendrija „Viltis“ įteikė „Penki kontinentai“ grupei padėką

„Penkių kontinentų“ įmonių grupė su bendrija „Viltis“ draugauja daugiau nei 15 metų. skaityti »

Grupė „Penki kontinentai“ drauge su partneriu SUNMI parodoje GITEX 2024

BS/2 ir „ASHBURN International“ dalyvavo svarbiame tarptautiniame renginyje – GITEX GLOBAL. skaityti »

„Penki kontinentai“ paskelbė „Liberty Bank“ skaitmeninių inovacijų lyderiu EMEA regione

2024 m. spalio 3 dieną įmonės sustiprino savo ryšius, pasirašydamos Strateginės partnerystės susitarimą. skaityti »