Rygoje – „Mobotix“ partnerių konferencija

Publikuota: 2012 m. gegužės 4 d. penktadienis

Tiems, kas neabejingi savo, savo artimųjų bei savo turto saugumui, turėtų būti pažįstamas kompanijos „Mobotix“ – vienos pirmaujančių pasaulyje naujos kartos IP vaizdo kamerų gamintojos – vardas. Lietuvos gyventojai taip pat sėkmingai naudoja ir gali įvertinti šių kamerų privalumus – jų jau ne vienerius metus siūlo įsigyti įmonių grupė „Penki kontinentai“.

Jau šį sekmadienį (gegužės 6 d.) Rygoje prasideda nacionalinė „Mobotix“ partnerių konferencija, kurioje dalyvaus ir partnerio statusą turinčios įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai.

„Į šią nacionalinę konferenciją renkasi regioniniai, šiuo atveju – Baltijos bei Skandinavijos šalių, partneriai, – teigia „Penkių kontinentų“ atstovas Darius Krasinskas. – Kompanijos „Mobotix“ kvietimas į šį renginį tik patvirtino mūsų lūkesčius, jog ir vėl galėsime susipažinti su naujausiais produktais bei sprendimais, diegiamais vaizdo stebėjimo kamerose. Nemenkas žingsnis į priekį turėtų būti jau kvietime anonsuotas naujo „S14 FlexMount“ modelio pusrutulinės kameros pristatymas. Kaip teigia „Mobotix“ atstovai, tai yra pirmoji pasaulyje kompaktiška ir lanksti kamera, pasižyminti išskirtine technine charakteristika. Šį prietaisą sudaro vienas modulis, prie kurio dviejų metrų ilgio laidais jungiamos dvi atskiros kameros, o tai ženkliai padidina įrenginio panaudojimo galimybes.“

„Mobotix“ kameros išsiskiria 30 kartų didesne nei analoginių sistemų raiška (2048 x 1536). Dėl unikalių jų savybių šių kamerų gali prireikti iki keturių kartų mažiau, tad tai puiki galimybė sutaupyti. Be to, „Mobotix“ įrenginiuose nėra judančių detalių, todėl jie yra labai patikimi ir reikalauja minimalios priežiūros. Dar vienas „Mobotix“ kamerų išskirtinumas – didžiulis darbo temperatūrų diapazonas – nuo -30 iki +60 0C, kuris užtikrinamas be papildomo šildymo sunaudojant tik 3W energijos. Todėl šios kameros yra paklausios pramonės ir energetikos, transporto ir statybų srityse.

„Tikimės, kad grįžę iš šios „Mobotix“ konferencijos Rygoje (ji tęsis iki gegužės 8 d.) galėsime savo klientams pasiūlyti naujų vaizdo stebėjimo ir apsaugos sprendimų, kurie bus diegiami ne tik būsto saugos srityje (tai jau daro kai kurios Vilniaus miesto daugiabučių namų bendrijos), bet ir bankiniame, transporto, logistikos ir kituose sektoriuose. Be to, tai turėtų papildyti ir išplėsti mūsų siūlomų intelektinių pastatų („Smart Buildings“) sprendimų paketą“, – akcentavo įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovas D. Krasinskas.

Plačiau apie „Mobotix“ – www.mobotix.com.

Plačiau apie „Smart Buildings“ – www.smartbuildings.lt.

Plačiau apie „Penkis kontinentus“ – www.5ci.lt.

 

 

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„BS/2 Georgia“ tapo oficialiu Sakartvelo fiskalinių duomenų operatoriumi

„BS/2 Georgia“ siūlo Sakartvelo rinkai mokėjimo kortelių skaitytuvus, kurie gali atlikti fiskalizavimo funkciją ir atstoti kasos aparatus. skaityti »

„Penki kontinentai“ meno galerijose – jaunimo socialinė akcija

„Penkių kontinentų“ meno galerijose vyko jaunimo socialinė akcija „Protas, grožis, sveikata – mūsų ateities pradžia“. skaityti »

BS/2 tęsia bendradarbiavimą su „Halyk Bank“

BS/2 jau ne vienerius metus bendradarbiauja su stambiausiu Kazachstano banku „Halyk Bank“. skaityti »

„ASHBURN International“ įžengia į Vakarų Europą (3)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė partnerystės sutartį su tarptautine įmone DECTA. skaityti »

Uzbekistane vyko mokymai „Ipak Yuli“ banko darbuotojams (1)

BS/2 Kompetencijos centro specialistai reguliariai organizuoja mokymus finansų įstaigų inžinieriams, prižiūrintiems bankomatų tinklus. skaityti »

„Victoriabank“ bankomatų tinklą papildė šiuolaikiški „DN-series“ bankomatai (14)

„DAAC System Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 pristatė „Victoriabank“ 100 naujų bankomatų. skaityti »

Uzbekistano banko „Aloqabank“ darbuotojai tobulino bankomatų žinias (4)

BS/2 ekspertai Uzbekistane vedė mokymus „Aloqabank“ techninės bankomatų priežiūros specialistams. skaityti »

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (4)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »