TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

Publikuota: 2022 m. gegužės 26 d. ketvirtadienis

Šiuolaikinėse parduotuvėse vis dažniau galima pamatyti savitarnos kasas, kurios suteikia daugiau savarankiškumo pirkėjams ir daugiau laisvės parduotuvės darbuotojams.

TV3 žurnalistė Deimantė Buslevičiūtė pakalbino „Penkių kontinentų“ grupės įmonės BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. Jai, visų pirma, rūpėjo, kiek kainuoja įrengti savitarnos kasą.

„Tikslią savitarnos kasos įrengimo kainą nusakyti sudėtinga, nes kiekvienas užsakymas priklauso nuo rinkos, kliento lūkesčių ir poreikių. Kaina gali svyruoti nuo 5 tūkst. iki 15 tūkst. eurų.“, –  atsakė Jurij Mikuckij

Anot jo, pasirenkamos įrangos tipas labai priklauso nuo vietos, kurioje ji stovės. Netgi dviejose iš pažiūros visiškai vienodose parduotuvėse įranga negali būti visiškai vienoda, nes būtina atsižvelgti į daugybę faktorių: rajoną, vidutinį pirkėjų amžių, vidutinį čekio dydį ir kt. Savitarnos kasos kaina gerokai išauga, jei pasirenkama kasa su galimybe įnešti grynuosius pinigus. Tiesa, pastebima tendencija, kad vis daugiau prekybos tinklų įsigyja savitarnos kasas, kurios priima tik atsiskaitymą kortelėmis.

Kalbėdamas apie pasaulyje pastebimas tendencijas, Jurij užsiminė apie populiarėjantį atsiskaitymą veido atpažinimo priemonėmis. Anot jo, šis būdas labiau paplitęs Kinijoje, tačiau pastaruoju metu persikelia ir į mūsų regionus.

J. Mikuckij taip pat papasakojo apie savitarnos kasos išlaikymą. Anot jo, išlaikyti savitarnos kasą kainuoja daug pigiau, nei įrengti įprastą kasininko vietą su standartiniu kasos aparatu. Taip yra todėl, kad kasininko vietoje reikia ir specialaus stalo, ir daugiau visokių įrenginių. Jo teigimu, įrengus savitarnos kasas galima sutaupyti personalo išlaidas, nes vienas kasininkas gali tuo pačiu aptarnauti keturias ar net aštuonias savitarnos kasas, taip pat atlikti kitus darbus. Be to tokio paties ploto erdvėje vietoje standartinės kasininko vietos galima įrengti kelis savitarnos įrenginius.

BS/2 tiekia, diegia, prižiūri bei remontuoja mažmeninės prekybos įrangą stambiems skirtingų šalių prekybos tinklams. Daugiausia klientų įmonė turi Azerbaidžane ir Sakartvele.

Visą straipsnį galite pasiskaityti TV3 portale >> 

Šaltinis: BS2.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„Penkių kontinentų“ grupė trečius metus dalyvavo „DUOday“

Vieną dieną „Penkių kontinentų“ biure svečiavosi ir dirbo Kęstutis. skaityti »

BS/2 atstovai dalyvavo Lietuvos-Azerbaidžano verslo forume

2023 m. gegužės 22 d. Vilniuje vyko Lietuvos-Azerbaidžano verslo forumas. skaityti »

Bėgimo į „Europą“ iššūkį įveikė 20-imt „Penki kontinentai“ grupės darbuotojų!

„Penki kontinentai“ darbuotojų komanda trečius metus pelnė Gausiausios komandos vardą. skaityti »

Pirmasis Lietuvoje „Baltic Payment Forum“: kas nustebino ir įkvėpė

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė rėmė tarptautinį forumą „Baltic Payment Forum“. skaityti »

Lietuviai kavinėse ir restoranuose išleidžia vis daugiau, didėja ir arbatpinigių sumos 

Iki šių metų pirmojo ketvirčio pabaigos prie „MyTips“ prisijungė beveik 1 tūkst. Lietuvos padavėjų ir barmenų. skaityti »

„Penkių kontinentų“ grupė Sakartvele įgyvendina naują nestandartinį mokėjimų sprendimą

„BS/2 Georgia“ ir „ASHBURN International“ kartu su vienu didžiausių Sakartvelo bankų „TBC Bank“ sukūrė naują nestandartinį mokėjimo sprendimą kavos kapsulių gamintojai „Meama“. skaityti »

Sakartvelo bankai vertina lietuvišką mokėjimo terminalų valdymo sprendimą

Dar vieno Sakartvelo banko mokėjimo kortelių skaitytuvų veiklą padeda užtikrinti „ASHBURN International“ programinis sprendimas „TransLink.iQ“. skaityti »

Įmonių grupės „Penki kontinentai“ istorija – autoritetingame žurnale „Newsweek“ 

Aštuoniose šalyse veikianti „Penkių kontinentų“ įmonių grupė atkreipė vieno įtakingiausių ir labiausiai gerbiamų pasaulyje verslo leidinių „Newsweek“ dėmesį. skaityti »

„ASHBURN International“ įdiegė Sakartvelo bankui atsiskaitymą QR kodu

Sakartvelo TBC bankas pirmasis šalyje siūlo savo klientams tokias šiuolaikiškas paslaugas. skaityti »