TV3 teiravosi BS/2 nuomonės apie savitarnos kasas

Publikuota: 2022 m. gegužės 26 d. ketvirtadienis

Šiuolaikinėse parduotuvėse vis dažniau galima pamatyti savitarnos kasas, kurios suteikia daugiau savarankiškumo pirkėjams ir daugiau laisvės parduotuvės darbuotojams.

TV3 žurnalistė Deimantė Buslevičiūtė pakalbino „Penkių kontinentų“ grupės įmonės BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimo skyriaus vadovo pavaduotoją Jurij Mikuckij apie savitarnos kasų populiarėjimą. Jai, visų pirma, rūpėjo, kiek kainuoja įrengti savitarnos kasą.

„Tikslią savitarnos kasos įrengimo kainą nusakyti sudėtinga, nes kiekvienas užsakymas priklauso nuo rinkos, kliento lūkesčių ir poreikių. Kaina gali svyruoti nuo 5 tūkst. iki 15 tūkst. eurų.“, –  atsakė Jurij Mikuckij

Anot jo, pasirenkamos įrangos tipas labai priklauso nuo vietos, kurioje ji stovės. Netgi dviejose iš pažiūros visiškai vienodose parduotuvėse įranga negali būti visiškai vienoda, nes būtina atsižvelgti į daugybę faktorių: rajoną, vidutinį pirkėjų amžių, vidutinį čekio dydį ir kt. Savitarnos kasos kaina gerokai išauga, jei pasirenkama kasa su galimybe įnešti grynuosius pinigus. Tiesa, pastebima tendencija, kad vis daugiau prekybos tinklų įsigyja savitarnos kasas, kurios priima tik atsiskaitymą kortelėmis.

Kalbėdamas apie pasaulyje pastebimas tendencijas, Jurij užsiminė apie populiarėjantį atsiskaitymą veido atpažinimo priemonėmis. Anot jo, šis būdas labiau paplitęs Kinijoje, tačiau pastaruoju metu persikelia ir į mūsų regionus.

J. Mikuckij taip pat papasakojo apie savitarnos kasos išlaikymą. Anot jo, išlaikyti savitarnos kasą kainuoja daug pigiau, nei įrengti įprastą kasininko vietą su standartiniu kasos aparatu. Taip yra todėl, kad kasininko vietoje reikia ir specialaus stalo, ir daugiau visokių įrenginių. Jo teigimu, įrengus savitarnos kasas galima sutaupyti personalo išlaidas, nes vienas kasininkas gali tuo pačiu aptarnauti keturias ar net aštuonias savitarnos kasas, taip pat atlikti kitus darbus. Be to tokio paties ploto erdvėje vietoje standartinės kasininko vietos galima įrengti kelis savitarnos įrenginius.

BS/2 tiekia, diegia, prižiūri bei remontuoja mažmeninės prekybos įrangą stambiems skirtingų šalių prekybos tinklams. Daugiausia klientų įmonė turi Azerbaidžane ir Sakartvele.

Visą straipsnį galite pasiskaityti TV3 portale >> 

Šaltinis: BS2.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„BS/2 Georgia“ tapo oficialiu Sakartvelo fiskalinių duomenų operatoriumi

„BS/2 Georgia“ siūlo Sakartvelo rinkai mokėjimo kortelių skaitytuvus, kurie gali atlikti fiskalizavimo funkciją ir atstoti kasos aparatus. skaityti »

„Penki kontinentai“ meno galerijose – jaunimo socialinė akcija

„Penkių kontinentų“ meno galerijose vyko jaunimo socialinė akcija „Protas, grožis, sveikata – mūsų ateities pradžia“. skaityti »

BS/2 tęsia bendradarbiavimą su „Halyk Bank“

BS/2 jau ne vienerius metus bendradarbiauja su stambiausiu Kazachstano banku „Halyk Bank“. skaityti »

„ASHBURN International“ įžengia į Vakarų Europą (3)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė partnerystės sutartį su tarptautine įmone DECTA. skaityti »

Uzbekistane vyko mokymai „Ipak Yuli“ banko darbuotojams (1)

BS/2 Kompetencijos centro specialistai reguliariai organizuoja mokymus finansų įstaigų inžinieriams, prižiūrintiems bankomatų tinklus. skaityti »

„Victoriabank“ bankomatų tinklą papildė šiuolaikiški „DN-series“ bankomatai (14)

„DAAC System Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 pristatė „Victoriabank“ 100 naujų bankomatų. skaityti »

Uzbekistano banko „Aloqabank“ darbuotojai tobulino bankomatų žinias (4)

BS/2 ekspertai Uzbekistane vedė mokymus „Aloqabank“ techninės bankomatų priežiūros specialistams. skaityti »

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (4)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »