Tiesioginę „LOGIN 2014“ transliaciją stebėjo 20 tūkst. žiūrovų

Publikuota: 2014 m. balandžio 15 d. antradienis

Visi norintieji š. m. balandžio 10–11 dienomis galėjo tiesiogiai stebėti Vilniuje vykusią progreso konferenciją „LOGIN 2014“. Tokią galimybę jau trečius metus iš eilės technologijų gerbėjams pasiūlė ilgametis LOGIN partneris TV kanalas „Penki TV“ ir spartusis šviesolaidinis „Skynet“ internetas.

Tiesioginę „LOGIN 2014“ transliaciją „Penki TV“ kvietė žiūrėti kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje arba „Penki TV“ eteryje. Šiemet prie ekranų konferencija pritraukė apie 20 tūkst. žiūrovų. Didžioji dalis (per 85 proc.) reginį stebėjo kompiuteryje prisijungę per svetaines login.lt ir scena.lt. Daugiausia žiūrovų sulaukta iš didžiųjų Lietuvos miestų (apie 90 proc.). Tarp mobiliųjų įrenginių naudotojų populiariausia buvo „Android“ operacinė sistema.

Tiesioginės transliacijos metu „Penki TV“ kvietė ne tik pasiklausyti LOGIN pranešėjų, kurių skaičius šiemet viršijo 130, bet ir parengė interviu su didžiausiomis konferencijos žvaigždėmis, tarp kurių mobiliojo telefono išradėjas Martinas Cooperis, filmų kūrėjas ir televizijos laidų vedėjas Derekas Mulleris, „Google“ prekių ženklų vadovas Sebastianas Vieregg, „Cisco“ generalinis direktorius Suomijai ir Baltijos šalims Esa Korvenmaa, „Dell“ generalinė ir vykdomoji direktorė Vidurio ir Rytų Europai Anja Monrad ir daugelis kitų.

Pasikalbėti apie technologijas ir inovacijas į studiją užsuko ir ne viena garsi Lietuvos asmenybė. Tai populiarusis TV laidų vedėjas ir 2013 Metų knygos autorius Andrius Tapinas, Mykolas Kleckas, prieš porą metų pelnęs populiariausio tinklaraštininko vardą, mėnesį be interneto gyvenęs žmogus Artūras Olšauskas, LRT portalo vadovas Mindaugas Raguotis, politikas Remigijus Šimašius, vienas iš palydovo „LIT-1SAT“ kūrėjų Laurynas Mačiulis ir kiti.

Apie įdomiausius didžiausios Baltijos šalyse progreso konferencijos „LOGIN 2014“ pranešimus ir kitas naujoves daugiau išgirsite bei pamatysite artimiausiose „Penki TV“ laidose „IT+“. Pagrindinėje salėje skaitytus pranešimus taip pat bus galima rasti www.scena.lt.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„BS/2 Georgia“ tapo oficialiu Sakartvelo fiskalinių duomenų operatoriumi

„BS/2 Georgia“ siūlo Sakartvelo rinkai mokėjimo kortelių skaitytuvus, kurie gali atlikti fiskalizavimo funkciją ir atstoti kasos aparatus. skaityti »

„Penki kontinentai“ meno galerijose – jaunimo socialinė akcija

„Penkių kontinentų“ meno galerijose vyko jaunimo socialinė akcija „Protas, grožis, sveikata – mūsų ateities pradžia“. skaityti »

BS/2 tęsia bendradarbiavimą su „Halyk Bank“

BS/2 jau ne vienerius metus bendradarbiauja su stambiausiu Kazachstano banku „Halyk Bank“. skaityti »

„ASHBURN International“ įžengia į Vakarų Europą (3)

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė „ASHBURN International“ pasirašė partnerystės sutartį su tarptautine įmone DECTA. skaityti »

Uzbekistane vyko mokymai „Ipak Yuli“ banko darbuotojams (1)

BS/2 Kompetencijos centro specialistai reguliariai organizuoja mokymus finansų įstaigų inžinieriams, prižiūrintiems bankomatų tinklus. skaityti »

„Victoriabank“ bankomatų tinklą papildė šiuolaikiški „DN-series“ bankomatai (15)

„DAAC System Integrator“, bendradarbiaudama su BS/2 pristatė „Victoriabank“ 100 naujų bankomatų. skaityti »

Uzbekistano banko „Aloqabank“ darbuotojai tobulino bankomatų žinias (4)

BS/2 ekspertai Uzbekistane vedė mokymus „Aloqabank“ techninės bankomatų priežiūros specialistams. skaityti »

„Intersect 2022“: bankininkystės tendencijų analizė ir technologinės naujovės (4)

2022 m. birželio 13–15 d. BS/2 atstovai dalyvavo konferencijoje „Intersect“. skaityti »

PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“ atgarsiai (5)

Žiūrėkite vaizdo reportažą iš PLUS forumo „Bankai ir mažmeninė prekyba. Skaitmeninė transformacija ir sąveika“. skaityti »

„Kavos galia“ suteikia galių jaustis reikšmingu (4)

Prie įmonių grupės „Penki kontinentai“ biuro Vilniuje ir vėl viešėjo iniciatyvos „Kavos galia“ automobilis. skaityti »