5 įspūdingiausios programėlės virtualios realybės entuziastams

Publikuota: 2016 m. gegužės 23 d. pirmadienis

Dar pernai buvo kalbama, kad paprastam vartotojui skirto patrauklaus virtualios realybės turinio yra per mažai, tačiau šiais metais programėlių kūrėjai pasistengė – internetinėse parduotuvėse programėlių pasirinkimas iš tiesų išsiplėtė. Kviečiame susipažinti su penkiomis įspūdingiausiomis programėlėmis, kurias galima atsisiųsti bei naudoti su „Samsung Gear VR“ virtualios realybės akiniais. 

1. „Speech Center VR”. Tai viena iš saviugdai skirtų programėlių, sukurta tobulinti viešojo kalbėjimo įgūdžius. Užsidėję virtualios realybės akinius, atsidursite auditorijoje prieš šimtus klausytojų ir galėsite praktikuotis tol, kol scenos baimė atrodys nebe tokia didelė. „Speech Center VR” tai naudingas įrankis visiems, kam kalbėti prieš auditoriją tenka gana dažnai – verslininkams, dėstytojams, studentams ir panašiai.

2. „Mars Is A Real Place”. Jei nesate astronautas, dar nereiškia, kad neturite galimybės nukeliauti į Marsą. „Mars Is A Real Place” – edukacinė programėlė, planetoje leisianti apsilankyti kiekvienam to trokštančiam. Virtualios realybės galimybės suteiks progą apžiūrėti kiekvieną Raudonosios planetos paviršiaus nelygumą, geologinius darinius, taip pat į planetą pažvelgti iš orbitos.

3. „Gunjack”. Programėlė sužavės žaidimų mėgėjus – tai šiuo metu vienas populiariausių virtualiai realybei skirtų šaudyklės tipo žaidimų. Technologijos leidžia pasijausti esant tikru žaidimo personažu: palenkus galvą žemyn matote savo, tiksliau žaidimo herojaus kūną, o, pavyzdžiui, priešui taikliai atakuojant, skyla prieš akis esantis stiklas.

4. „AltSpaceVR”. Pajauskite, kaip bendraus ateities kartos – „AltSpaceVR” leidžia susitikti su draugais virtualiame bare, svetainėje ar kitoje aplinkoje smagiam pokalbiui, netgi kartu sužaisti ledo ritulio mačą. Dar viena aplikacijos paskirtis – darbinė, programėlė leidžia virtualioje aplinkoje organizuoti verslo susitikimus, rengti pristatymus.

5. „The Night Café”. Šią programėlę ypatingai pamėgs meno gerbėjai. Ją įsijungę, pasinersite į pusiau animacijos, pusiau virtualios realybės pasaulį. Tiksliau, atsidursite garsiausiuose žymaus tapytojo Vincento van Gogo paveiksluose, pavyzdžiui, paties nutapytame menininko kambaryje. Patirtis iš tiesų surreali – pasijusite tarsi atsidūrę kito žmogaus sapne.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristato „Windows 10 Fall Creators Update“ atnaujinimą

„Windows 10 Fall Creators Update“ siūlo naujas galimybes vartotojams, didesnį saugumą, inovatyvius kūrybiškumo ir produktyvumo įrankius. skaityti »

5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu. skaityti »

„Microsoft“ ruošiasi pristatyti „Windows 10 Cloud“

„Microsoft“ paskelbė šių metų gegužės 2 d. planuojanti pristatyti naują savo programinę įrangą. skaityti »

Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. skaityti »

„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Jei bendraudamas per „Messenger“ draugas užsimins apie skolą, programa pasiūlys tuoj pat atsiskaityti. skaityti »

5 programėlės, kurios pakeis požiūrį į išmaniuosius laikrodžius

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti itin patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. skaityti »

„Windows 10 Creators“ atnaujinimas – jau balandžio 11 dieną

„Microsoft“ skelbia, kad naujausias „Windows 10 Creators“ atnaujinimas visame pasaulyje taps prieinamas balandžio 11 d. skaityti »

Pristatoma mobilioji programėlė „VilniusGO“

2016 m. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka „išlydi į gyvenimą“ savo naują kūrinį – mobiliąją programėlę „VilniusGO“. skaityti »

Lietuvos studentai galės nemokamai naudotis „Microsoft“ programine įranga

Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. skaityti »

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. skaityti »