„Facebook“ planuoja naują komunikacijos platformą – trimatę virtualią realybę

Publikuota: 2015 m. liepos 31 d. penktadienis

Kompanija „Facebook“ išsikėlė užduotį sukurti ir platinti internete naują komunikavimo būdą – trimatę virtualią realybę.

Apie tai kompanijos vadovas Markas Zuckerbergas pranešė konferencijoje, surengtoje aptarti „Facebook“ antrojo metų ketvirčio rezultatus. „Manau, kad kitu mūsų žingsniu taps trimatė informacinė erdvė, – sakė vadovas. – Žmonės nuolat ieškojo naujų galimybių komunikuoti ir keistis mintimis. Priešakyje – trimatė virtualioji realybė.“

2014 metų pavasarį „Facebook“ už 2 JAV mlrd. dolerių įsigijo kompaniją „Oculus VR“, kuri išgarsėjo kaip virtualiosios realybės šalmo „Oculus Rift“ kūrėja. Šiuo metu „Facebook“ daug lėšų skiria šios technologijos tobulinimui, kad galėtų pasiūlytų savo naudotojams galimybę dirbti internete virtualiosios realybės formatu. Remiantis M. Zuckerbergo planais, pirmoje 2016 metų pusėje „Facebook“ tinkle bus sukurta virtualiosios realybės platforma. Kol kas joje planuojama pasiūlyti žaidimų ir vaizdo medžiagos.

„Kai tik turėsime užtektinai kritinės masės, išleisime atitinkamų socialinių programų, – pabrėžė „Facebook“ vadovas. – Virtualioji realybė – mūsų dėmesio centre, nes turi milžinišką informacinį potencialą.“

Specialistai pabrėžia, kad bendrovė „Facebook“ pajėgi padidinti savo atotrūkį nuo konkurentų pasauliniame tinkle, jei sugebės pirmoji paleisti virtualiosios realybės programą.

 

 

Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristato „Windows 10 Fall Creators Update“ atnaujinimą

„Windows 10 Fall Creators Update“ siūlo naujas galimybes vartotojams, didesnį saugumą, inovatyvius kūrybiškumo ir produktyvumo įrankius. skaityti »

5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu. skaityti »

„Microsoft“ ruošiasi pristatyti „Windows 10 Cloud“

„Microsoft“ paskelbė šių metų gegužės 2 d. planuojanti pristatyti naują savo programinę įrangą. skaityti »

Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. skaityti »

„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Jei bendraudamas per „Messenger“ draugas užsimins apie skolą, programa pasiūlys tuoj pat atsiskaityti. skaityti »

5 programėlės, kurios pakeis požiūrį į išmaniuosius laikrodžius

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti itin patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. skaityti »

„Windows 10 Creators“ atnaujinimas – jau balandžio 11 dieną

„Microsoft“ skelbia, kad naujausias „Windows 10 Creators“ atnaujinimas visame pasaulyje taps prieinamas balandžio 11 d. skaityti »

Pristatoma mobilioji programėlė „VilniusGO“

2016 m. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka „išlydi į gyvenimą“ savo naują kūrinį – mobiliąją programėlę „VilniusGO“. skaityti »

Lietuvos studentai galės nemokamai naudotis „Microsoft“ programine įranga

Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. skaityti »

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. skaityti »