Kokias programėles būtina atsiųsti prieš išvykstant į kelionę?

Publikuota: 2015 m. birželio 25 d. ketvirtadienis

Sakoma, kelionėje tikrą draugą pažinsi. Ar tik nebus taip, kad mūsų dienomis kelionėse patikimiausiu draugu tampa išmanusis telefonas? Juk būtent į jo ekraną žiūrime keliaudami lėktuvu, būtent juo fiksuojame gražiausius vaizdus ir akimirkas. Įsibėgėjus vasarai, kada atostogaujame ir keliaujame daugiausiai, kartu su Audriumi Granicku, „Samsung“  produktų  žinovu Lietuvoje, pateikiame geriausių „Android“ programėlių kelionėms rinkinuką.  

„Word Lens“

Jeigu keliaujate į Portugaliją, Vokietiją, Italiją, Rusija ar Ispaniją ir iš užsienio kalbų mokate tik anglų – ne bėda! Naudodami šią programėlę galite nukreipti kamerą į jums nežinoma kalba parašytus užrašus, pavyzdžiui, į kelio ženklus ar netgi nedidelius skelbimus, ir „World Lens“ akimirksniu išvers užrašą į jūsų pasirinktą kalbą (tiesa, lietuvių kalba dar nėra palaikoma).

Naudinga  yra tai, jog ši programėlė nereikalauja interneto, todėl žodžius bei tekstus versti galėsite be papildomų mokesčių. „Samsung“ atstovo A. Granicko teigimu, programėlės, nereikalaujančios interneto prieigos itin naudingos, nes tyčinis ar netyčinis mobiliojo interneto užsienyje naudojimas yra pagrindinė priežastis, dėl kurios žmonėms vėliau tenka permokėti už mobiliojo ryšio sąskaitas.

„Airbnb“ ir „Skyscanner“

„Airbnb“ - tai programėlė, kuri leidžia telefone ar planšetiniame kompiuteryje ne tik išsirinkti nakvynės vietą iš 35 000 siūlomų miestų, tačiau čia pat ją ir rezervuoti.  Aplikacija taip pat padeda „medžioti“ paskutinės minutės pasiūlymus, susisiekti su nakvynės vietos šeimininkais ir gauti tikslius nurodymus, kaip atvykti. 

Kaip teigia A. Granickas, toks mobilumas nuolat keliaujantiems žmonėms iš tiesų reikalingas, nes pagerina jų gyvenimą – taupo laiką ir leidžia pasirinkti geriausius apgyvendinimo variantus investuojant minimalias pastangas. Beje, naudojantis aplikacijomis sutaupyti laiko bei pinigų galima ir ieškant lėktuvo skrydžių. Viena geriausių tokių aplikacijų – „Skyscanner“. Naudojantis ja,  galima rasti pačius geriausius pigių skrydžių pasiūlymus, kuriuos pateikia šimtai avialinijų kompanijų, tarp kurių ir lietuvių pamėgtos „Rynair“ ar „Wizzair“.

„Tourist Eye“

„Tourist Eye“ – viena iš dažniausiai kelionėse naudojamų programėlių. Ji skirta tiems, kurie nemėgsta planuoti kelionių. Joje galite matyti visus šalia esančius lankytinus objektus, pramogas, restoranus ir t.t. Apsilankę tam tikroje vietoje, galėsite ją įvertinti.

Programėlė taip pat leidžia peržiūrėti kitų vartotojų vertinimus ir taip atsakyti į kelionėje dažnai kylančius klausimus, kaip pavyzdžiui, į kurį restoraną eiti, kokiu metu geriau aplankyti konkretų objektą ir panašiai. Galiausiai, programėlėje galima susidaryti planą ir pasirinkti vietas, kurias norėsite aplankyti ateityje.

„Camera360 Ultimate“

Kelionėse, ko gero, fotografuojame daugiausiai. Žmonės fiksuoja kelionių akimirkas, norėdami išsaugoti brangius momentus ir pasidalinti jais su artimaisiais. Šiais laikais nuolatinių inovacijų dėka išmanieji telefonai turi puikias kameras – 2015 metais ekspertai ypatingai teigiamai vertino „Samsung“ flagmanų kameras.

Kita vertus, norint, savo telefono kameros funkcijas praplėsti dar labiau, atsisiųskite „Camera360 Ultimate“ – tai geriausia „Android“ kameros programėlė, su kuria galima pasirinkti galybę nuotraukos filtrų, užfiksuoti puikią panoraminę nuotrauką, šiek tiek pakeisti kameros nustatymus ir t.t. Taip pat ši programėlė palaiko sinchronizaciją su asmenukių lazdomis!

„Waze“

„Waze“ – tai navigacinė programėlė. Sakote,  turiu „Google Maps“, kodėl turėčiau kažką siųstis? Tačiau „Waze“ programėlė yra ypatinga tuo, jog tai – socialinė GPS navigacija. Tai reiškia, jog jūs matote kitus vairuotojus, naudojančius „Waze“. Tuo pačiu jie gali pranešti apie kamščius, kelių statybas, kelių eismo kontrolę, avarijas ir t.t. „Waze“ tiks norintiems sutaupyti ne tik laiko, bet ir nervų.

Šios keturios programėlės gali smarkiai palengvinti jūsų keliones. Juk į keliones dažnai vykstama pailsėti nuo darbų ar rūpesčių, o kai su rūpesčiais susiduriama kelionėje – malonumo nedaug. Tačiau šios programėlės padės jums išvengti pagrindinių problemų, su kuriomis susiduriama keliaujant. Geros kelionės!

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristato „Windows 10 Fall Creators Update“ atnaujinimą

„Windows 10 Fall Creators Update“ siūlo naujas galimybes vartotojams, didesnį saugumą, inovatyvius kūrybiškumo ir produktyvumo įrankius. skaityti »

5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu. skaityti »

„Microsoft“ ruošiasi pristatyti „Windows 10 Cloud“

„Microsoft“ paskelbė šių metų gegužės 2 d. planuojanti pristatyti naują savo programinę įrangą. skaityti »

Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. skaityti »

„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Jei bendraudamas per „Messenger“ draugas užsimins apie skolą, programa pasiūlys tuoj pat atsiskaityti. skaityti »

5 programėlės, kurios pakeis požiūrį į išmaniuosius laikrodžius

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti itin patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. skaityti »

„Windows 10 Creators“ atnaujinimas – jau balandžio 11 dieną

„Microsoft“ skelbia, kad naujausias „Windows 10 Creators“ atnaujinimas visame pasaulyje taps prieinamas balandžio 11 d. skaityti »

Pristatoma mobilioji programėlė „VilniusGO“

2016 m. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka „išlydi į gyvenimą“ savo naują kūrinį – mobiliąją programėlę „VilniusGO“. skaityti »

Lietuvos studentai galės nemokamai naudotis „Microsoft“ programine įranga

Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. skaityti »

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. skaityti »