Lietuvių kurta el. dienyno programėlė nukonkuravo interneto grandus

Publikuota: 2015 m. gegužės 8 d. penktadienis

Lietuvoje paplito naujas būdas sekti vaikų mokymosi pasiekimus – tėvai vis dažniau tai daro išmaniuoju telefonu. Vos startavusi, nauja elektroninio dienyno TAMO mobilioji aplikacija „TaMobiliems“ tapo sparčiausiai populiarėjančia programėle Lietuvoje ir pagal naudotojų skaičiaus augimą spėjo aplenkti net tokių grandų kaip „Facebook“, „Skype“ ar „Instagram“ programas.

Š. m. balandžio 8-ąją pasirodžiusi nauja TAMO mobilioji programėlė, skirta išmaniesiems telefonams su „Android“ operacine sistema, akimirksniu patraukė tėvų dėmesį ir šiuo metu pagal populiarumą yra pirmoje vietoje šalyje. Ją atsisiuntė per 26 tūkst. vartotojų.

„Toks staigus naudotojų skaičiaus augimas liudija apie didelį tėvų poreikį turėti įrankį, leidžiantį labiau įsitraukti į atžalų ugdymo procesą. Išmanieji keičia ne tik moksleivių, bet ir tėvų įpročius. Siekdami stebėti, kaip sekasi vaikams mokykloje, tėvai vis dažniau pasitelkia išmaniąsias technologijas, kurios leidžia tai daryti paprasčiau, bet kokioje vietoje ir bet kokiu metu“, – komentavo „TaMobiliems“ produkto vadovas Mindaugas Mizaras.

Jo teigimu, tėvų mobilumo poreikį patvirtina tai, kad net ketvirtadalis tėvų elektroninį TAMO dienyną nuolat stebi tik mobiliojoje naršyklėje. Labiausiai tėvai domisi mokinių reitingu klasėje, namų darbų atlikimu, gaunamais pažymiais, taip pat skaito mokyklos bendruomenės pranešimus.

„TaMobiliems“ programėlė paneigė mitą, kad išmaniuoju telefonu lietuviai naudojasi tik pramogoms ar naršymui socialiniuose tinkluose. Nuo šiol juo ne tik tvarkomi finansiniai reikalai, užsakomos įvairios paslaugos, apsiperkama - išmanusis sėkmingai pasitelkiamas ir vaikų ugdymui bei jų mokymosi rezultatų kontrolei“, – teigė „TaMobiliems“ produkto vadovas M. Mizaras.

TAMO programėlė „TaMobiliems“ tėvams leidžia stebėti vaikų mokymosi rezultatus norimu laikotarpiu, peržiūrėti užduotus namų darbus ir laukiančius kontrolinius darbus, rašyti ir gauti pranešimus iš mokytojų, bendraklasių ir moksleivių tėvų. Visa informacija pateikiama naujienų srauto formatu, ją galima skaityti keturiomis kalbomis.

Nuo kitų mokslo metų mobiliojoje programėlėje atsiras ir analitinės priemonės, leisiančios tėvams, ir patiems moksleiviams bet kada sužinoti, kaip jų mokslo rezultatai atrodo ne tik savo klasės, bet ir, pavyzdžiui, visos Lietuvos kontekste. Nuo 2015 m. rugsėjo aplikacija „TaMobiliems“ bus pritaikyta ir išmaniesiems telefonams su „iOS“ operacine sistema.

„TaMobiliems“ yra pirmaujančios Lietuvoje e. švietimo kompanijų grupės „TAMO grupė“ produktas. Grupei priklausančios įmonės taip pat sukūrė tokius e. švietimo produktus, kaip elektroninis TAMO dienynas, edukacinės internetinės sistemos „Egzaminatorius.lt“ bei „E. pratybos.lt“.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Kovai su patyčiomis – seminarai internetu

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriais - elektroniniu dienynu TAMO, toliau tęsia veiklas kovoje su patyčiomis ir emociniu smurtu. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristato „Windows 10 Fall Creators Update“ atnaujinimą

„Windows 10 Fall Creators Update“ siūlo naujas galimybes vartotojams, didesnį saugumą, inovatyvius kūrybiškumo ir produktyvumo įrankius. skaityti »

5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu. skaityti »

„Microsoft“ ruošiasi pristatyti „Windows 10 Cloud“

„Microsoft“ paskelbė šių metų gegužės 2 d. planuojanti pristatyti naują savo programinę įrangą. skaityti »

Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. skaityti »

„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Jei bendraudamas per „Messenger“ draugas užsimins apie skolą, programa pasiūlys tuoj pat atsiskaityti. skaityti »

5 programėlės, kurios pakeis požiūrį į išmaniuosius laikrodžius

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti itin patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. skaityti »

„Windows 10 Creators“ atnaujinimas – jau balandžio 11 dieną

„Microsoft“ skelbia, kad naujausias „Windows 10 Creators“ atnaujinimas visame pasaulyje taps prieinamas balandžio 11 d. skaityti »

Pristatoma mobilioji programėlė „VilniusGO“

2016 m. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka „išlydi į gyvenimą“ savo naują kūrinį – mobiliąją programėlę „VilniusGO“. skaityti »

Lietuvos studentai galės nemokamai naudotis „Microsoft“ programine įranga

Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. skaityti »

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. skaityti »