„Microsoft“ ketina sumažinti „Windows“ versijų

Publikuota: 2013 m. lapkričio 26 d. antradienis

„Microsoft“ svarsto galimybę sujungti tris operacines sistemas – „Windows RT“, „Windows 8“ ir „Windows Phone 8“ – į vieną „Windows“ versija.

„UBS Global Technology“ konferencijoje „Microsoft“ įrenginių padalinio vadovė Julie Larson-Green užsiminė, kad kompanija pradėjo trijų operacinių sistemų jungimo į vieną darbus. Dabar „Microsoft“ stengiasi suvienyti bendrą „Windows“ ir „Windows Phone“ programėlių parduotuvę. Programėlių kūrėjams jau pasiūlytas paprastesnis registravimosi procesas..

Be to, „Microsoft“ pradėjo telkti dėmesį ir į dėvimus kompiuterius. Sklinda gandai, kad „Microsoft“ jau bando išmanųjį laikrodį su 1,5 colių įstrižainės ekranu ir „Surface“ jungtimi. O įsigijus „Nokia“ mobiliųjų telefonų padalinį darbai gali paspartėti, nes „Nokia“ jau buvo sukūrusi ir savo išmaniojo laikrodžio koncepciją. Be to, esama gandų, kad „Microsoft“ kuria ir kažką panašaus į „Google Glass“ akinius.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Opera“ sukūrė naršyklę, skirtą „iPad“

Rinkoje pasirodė naršyklė „Opera Coast“, sukurta specialiai „iPad“ įrenginiams. skaityti »

„Instagram“ jau turi 150 mln. naudotojų

Populiariosios vaizdo ir fotoprogramėlės „Instagram“ kūrėjai neseniai paskelbė, kad jų paslauga naudojasi jau apie 150 mln. žmonių. skaityti »

„Windows 8“ dalis rinkoje – 7,4 proc.

Kompanija „Net Applications“ publikavo duomenis apie operacinių sistemų rinką rugpjūtį. „Windows 8“ dalis per mėnesį išaugos nuo 5,4 proc. iki 7,4 proc. skaityti »

„Google“ ir „Nestle“ anonsavo „Android 4.4 KitKat“

Ne, „Google“ nejuokauja – naujoji „Android“ versija gaus pavadinimą „KitKat“. skaityti »

Naujoji Zelandija uždraudė patentuoti kompiuterines programas

Naujosios Zelandijos parlamentas priėmė įstatymą, draudžiantį išduoti kompiuterinių programų patentus. skaityti »

3D technologija padeda studentams įgyti medicinos žinių

Šiuolaikinė 3–D simuliacijų platforma medicinos studentams gali pasiūlyti unikalią galimybę patobulinti diagnostikos ir pacientų gydymo įgūdžius. skaityti »

Paaiškėjo tiksli „Windows 8.1“ pasirodymo data

Korporacija „Microsoft“ paskelbė tikslią OS „Windows 8.1“ galutinės versijos pasirodymo datą. skaityti »

„Facebook“ testuoja naują mokėjimo sistemą

Nauja mokėjimų sistema, kaip spėjama, leis atlikti finansines operacijas naudojantis „Facebook“ vartotojo duomenimis ir gali būti rimtas konkurentas kitai sistemai „PayPal“. skaityti »

„Samsung“ pristabdo „Tizen“ kūrimą

Pasklido gandai, kad kompanija „Samsung Electronics“ laikinai pristabdė savo operacinės sistemos „Tizen“ kūrimą. skaityti »

„Chrome“ naršyklė „susidraugaus“ su jutikliniais ekranais

Kompanija „Google“ artimiausiu metu ketina į populiarią savo naršyklę „Chrome“ pridėti naują galimybę – šį kartą ji išmoks dirbti su jutikliniu ekranu. skaityti »