„Microsoft“ portfelyje – daugiau nei šimtas „Android“ ir „iOS“ programėlių

Publikuota: 2015 m. vasario 12 d. ketvirtadienis

Kompanija „Microsoft“ pretenduoja tapti viena iš didžiausių ir geriausių „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms skirtų programėlių kūrėja. Geriausiai tai įrodo faktas, kad įmonė jau sukūrė daugiau nei 100 tokių programėlių.

Jau šiais metais bendrovė išleido daugiau nei 10 naujų „Android“ ir „iOS“ programėlių, tarp kurių tokios kaip „Office“ ir „Outlook“. O štai neseniai pasirodė programa namų ekranui „Android“ sistemoje blokuoti.

Nors „Microsoft“ plėtoja nuosavą mobiliąją platforma „Windows Mobile“, ji didele sėkme kol kas negali pasigirti. Praėjusių metų pabaigoje šios platformos pasaulinės rinkos dalis tesiekė 10 proc. Taigi, „Microsoft“ politika palaikyti populiariausias sistemas yra labai išmintinga. „Mes norime būti visur“, – nuolat kartoja korporacijos vadovai.

Ir negalima sakyti, kad „Microsoft“ rūpi tik kiekybė, o ne kokybė. Neseniai pasirodžiusi programėlė „Outlook“, skirta „iOS“ ir „Android“, daugumos ekspertų pavadinta geriausia pašto programa. Be to, „Android“ naudotojai pastebi, kad ji itin gerai dera ir veikia su „Gmail“ paslauga.

 

 

Šaltinis: 3dnews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

Mokesčių administratoriai vertins ir kompiuterių programų naudojimo teisėtumą

Jau artimiausiu metu Valstybinės mokesčių inspekcijos mokesčių administratoriai į įmonių patikrinimo planus įtrauks ir jose naudojamų kompiuterių programų teisėtumo vertinimą. skaityti »

Velykinės programėlės

Per Velykas vieni margina ir ridena tikrus kiaušinius, kiti – elektroninius. Interneto erdvėje gausu mokamų ir nemokamų programėlių išmaniesiems telefonams. skaityti »

„Android“ naudotojai jau gali mėgautis „Instagram“ programa

„Android“ įrenginių naudotojai jau gali mėgautis „Instagram“ taikomąja programa, kurią nemokamai galima parsisiųsti iš el. parduotuvės „Google Play“. skaityti »

Lietuvos „Windows Phone“ programėlių konkurse laurus skynė transporto ir aplinkosaugos sprendimai

Pirmąjį „Windows Phone“ programėlių konkursą Lietuvoje laimėjo viešojo transporto bei gamtos saugojimo sprendimai „Autobusai“ ir „Apsaugok Gamtą!”. skaityti »

„Firefox 11.0“ naujovės

Praėjusią savaitę pasirodė naują populiariosios atvirojo kodo naršyklės „Firefox“ versija „Firefox 11.0“. skaityti »

„Samsung“ išleido „Galaxy S II“ skirtą „Android 4.0 Ice Cream Sandwich“ atnaujinimą

„Samsung Electronics“, pasaulinė mobiliųjų telefonų su „Android“ sistema gamybos lyderė, pristatė „Galaxy S II“ išmaniesiems telefonams skirtą programinės įrangos „Android 4.0“ („Ice Cream Sandwich“) atnaujinimą. skaityti »

DARPA skelbia konkursą-iššūkį programuotojams

Kovo 28 dieną JAV gynybos ministerijos technologijų skyrius (Defense Advanced Research Projects Agency, DARPA) pradės konkursą, kurio metu mėgins rasti programuotojų - ir grupių, ir pavienių, kurie galėtų sukurti algoritmus mažiesiems Žemės palydovams, esantiems Tarptautinėje kosminėje stotyje, valdyti. skaityti »

Pačios populiariausios „Apple“ programėlės

Šią savaitę kompanija „Apple“ pristatė pačių populiariausių programėlių sąrašą, kuris apima 2008 – 2011 metus. skaityti »

„Eurovizijos 2012” finale milijonas išmaniųjų simpatijų – Donatui Montvydui

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finaliniame koncerte Donatas Montvydas buvo ne tik išrinktas Lietuvos atstovu „Eurovizijos“ dainų konkurse, bet ir tapo išmaniųjų vartotojų, balsavusių programėle „Balsuok!”, favoritu. skaityti »

Vienas už visus: „Kaspersky Lab“ išleidžia universalų apsaugos produktą „Kaspersky ONE“

Lietuvos rinkos namų vartotojams „Kaspersky Lab“ pristato konceptualiai naują universalų apsaugos produktą – „Kaspersky ONE“. skaityti »