„Microsoft“ pristatė „Office 2016“

Publikuota: 2015 m. rugsėjo 22 d. antradienis

„Microsoft“ pradėjo platinti naująjį „Office 2016“ programų paketą, padėsiantį žmonėms patogiau dirbti komandose. Atnaujintos „Office 2016“ programos taps debesų kompiuterija paremtos „Office 365“ platformos dalimi. Pastaroji taip pat papildyta naujais sprendimais, padidinsiančiais komandų produktyvumą.

„Vienas iš trijų „Microsoft“ veiklos tikslų – atrasti produktyvumą iš naujo. Naujasis „Office“ buvo sukurtas, suprantant, jog dirbti kartu – itin sunku. Bendradarbiavimas, idėjų dalybos, siekiant jas paversti sėkmingomis – tai naujoji šių dienų darbovietė. Naująjį „Office“ kūrėme taip, kad jis leistų žmonėms koncentruotis į progresą, o ne procesą. Jau seniai pakeitėme mūsų individualaus darbo įpročius – tikimės tą patį pasiekti ir darbe komandose“, – sako Ainis Kavaliauskas, „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius.

„Office 2016“ siūlo atnaujintas „Word“, „PowerPoint“, „Excel“, „Outlook“, „OneNote“, „Project“, „Visio“ ir „Access“ programas „Windows“ operacinei sistemai.

Sukurtas darbui komandose

„Office 2016“ palengvina darbą kartu. Pavyzdžiui, „Word“, „PowerPoint“ ir „OneNote“ programų naudotojai nuo šiol gali kartu redaguoti skirtingus dokumentus, o „Word“ leidžia matyti kitų vartotojų pakeitimus realiuoju laiku.

Taip pat naujoje versijoje „Skype“ integruota į daugelį programėlių ir leidžia komandos nariams susirašinėti, kalbėtis, vykdyti vaizdo skambučius pačiuose dokumentuose. Kartu su atnaujintu „Office“ paketu buvo pristatyti ir keletas papildomų sprendimų, padėsiančių efektyviau darbuotis komandose. Pavyzdžiui, „Office 365 Planner“ leidžia kurti komandoms planus, organizuoti ir paskirstyti užduotis, nustatyti terminus ir sekti progresą. Šį sprendimą bus galima išbandyti dar iki šių metų pabaigos.

Be to, šį mėnesį bus atnaujintas „OneDrive for Business“ sprendimas, leidžiantis pasiekti darbui reikalingus dokumentus iš bet kurios pasaulio vietos ir iš bet kokio įrenginio. Kartu su atnaujinimais bus patobulintos jo „Windows“ ir „Mac“ programėlės, užtikrinsiančios efektyvesnį dokumentų sinchronizavimą bei padidins duomenų dydžio ir kiekio leistinus apribojimus. Taip pat nuo šiandien daliai „Office 365“ naudotojų galima išbandyti anksčiau pristatytą „GigJam“ sprendimą, kuris siūlo visiškai naują požiūrį į darbą komandose – sudėtingą užduotį automatiškai išskaido į mažas dedamąsias ir leidžia jas lengviau įvykdyti.

Dirba vartotojui

Naujajame „Office 2016“ integruotas ne vienas naujas analitikos sprendimas, kuris padeda dirbti greičiau. Pavyzdžiui, „Outlook 2016“ automatiškai paslepia nesvarbius laiškus. „Tell Me“ funkcija leidžia greitai surasti reikalingą „Office“ funkciją, o „Smart Lookup“ – įžvalgas iš interneto pateikia kuriamuose dokumentuose.

„Excel 2016“ siūlo naujus, modernius grafikus ir lenteles, padėsiančius geriau atvaizduoti reikalingą informaciją, bei didesnę integraciją su verslo analitikos sprendimu „Power BI“. Taip pat nuo šiol vartotojai galės dar efektyviau pratęsti darbą bet kokioje „Office“ programoje: ar tai būtų kompiuterio programa, ar mobilioji programėlė, ar internetinė „Office“ versija. Tereikės atsidaryti pastarųjų dokumentų sąrašą ir darbą bus galima tęsti nuo ten, kur jis sustojo.

Saugiausia „Office“ versija

„Office 2016“ programos kartu su „Office 365“ spendimu siūlo naujas saugumo galimybes verslui. „Word“, „PowerPoint“, „Excel“ bei „Outlook“ integruota „Data Loss Prevention“ funkcija ženkliai sumažina riziką, kad nutekės svarbi informacija. „Office 365 Mobile Device Management“ padės apsaugoti bendrovės ir darbuotojų įrenginius, o „Enterprise Data Protection“, pasirodysianti dar šiemet, leis saugiai dalintis turiniu bendrovės viduje. Taip pat kelių lygių apsaugos sistema („Multi-factor Authentication“) užtikrins saugią prieigą prie bendrovės dokumentų už jos tinklo ribų.

Prieinamas jau šiandien

„Office 2016“ prieinamas jau šiandien 47 kalbomis ir reikalauja „Windows 7“ ar naujesnės operacinės sistemos versijos. Nuo šiandien „Office 365“ vartotojai, turintys tinkamą licenciją, gali parsisiųsti naująsias „Office 2016“ programas. Automatiškai atnaujinamos jos bus nuo kito mėnesio. Taip pat „Office 2016“ versijos įprastiems ir „Mac“ kompiuteriams prieinamos ir įsigyjant atskirą šios versijos licenciją.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristatė bandomąją „Windows Server „8“ versiją

Š. m. kovo 1 d. „Microsoft“ paskelbė, kad vartotojams pristatyta bandomoji Windows Server „8“ (beta) versija, kurią gali parsisiųsti ir išbandyti visi pageidaujantys IT profesionalai ir programuotojai. skaityti »

Nuo šiol Vilnių bus galima pažinti ir „išmaniuoju" būdu

Artėjant naujam turistiniam sezonui Vilniaus turizmo informacijos centras pasiūlys vilniečiams ir užsienio svečiams ne vieną staigmeną. skaityti »

„Microsoft“ pristato naujosios operacinės sistemos „Windows 8“ išankstinę versiją

Barselonoje vykstančiame pasauliniame telekomunikacijų kongrese „Microsoft“ pristato išankstinę naujosios operacinės sistemos „Windows 8“ versiją vartotojams. skaityti »

Lietuviškas žaidimas „Bear Care“ Barselonoje išrinktas geriausia metų programėle

Išplėstinės realybės žaidimas „Bear Care“, suprogramuotas ir pirmą kartą pristatytas lapkričio mėnesį Lietuvoje vykusiose tarptautinėse programėlių dirbtuvėse „AppCamp“, laimėjo geriausios metų programėlės titulą Barselonoje, „Mobile World Congress“ metu vykstančiuose „Mobile Premier Awards 2012“ apdovanojimuose. skaityti »

„Microsoft“ Lietuvoje atidaro „Windows Phone“ programėlių parduotuvę

Šiuo metu Barselonoje vykstančiame pasauliniame telekomunikacijų kongrese „Microsoft“ pranešė dar 23 šalyse atidaranti parduotuves, kuriose bus galima įsigyti „Windows Phone“ išmaniųjų telefonų vartotojams skirtų programėlių. skaityti »

„Bing“ leis susieti paieškos rezultatus su pasirinktomis nuorodomis

Paieškos sistema „Bing“ suteikė naudotojams galimybę savo „Facebook“ puslapį susieti su kitų „giminiškų“ portalų ar kitų socialinių tinklų nuorodomis. skaityti »

„Samsung“ pristato „Official Chelsea FC“ programėlę, skirtą išmaniesiems telefonams su „Android“ ir „bada“ operacinėmis sistemomis

„Samsung Electronics“, futbolo klubo „Chelsea“ rėmėja, pristato išmaniesiems įrenginiams (planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams) su „Android“ ir „bada“ operacinėmis sistemomis skirtą programėlę „Official Chelsea FC“. skaityti »

Dviem Vilniaus bendrovėms naudojimasis nelicencijuota programine įranga atsiėjo 72 tūkst. litų

Su neteisėta programine įranga dirbusios bendrovės „Tadetas“ ir „Formos“ teismo sprendimu autorių teisių turėtojams turės sumokėti kompensaciją. Pirmoji bendrovė autorių teisių turėtojams „Autodesk“ ir „Microsoft“ turės sumokėti 35 tūkst. litų dydžio kompensaciją, o antroji – įpareigota sumokėti 37 tūkst. litų dydžio kompensaciją keturiems programinės įrangos gamintojams. skaityti »

„Nokia Belle“ atnaujinimas jau prieinamas vartotojams Lietuvoje

Turintys naujuosius „Nokia“ išmaniuosius telefonus su „Symbian“ operacine sistema nuo šiandien gali atsisiųsti „Nokia Belle“ atnaujinimą. skaityti »

„Internet Explorer“ susigrąžina prarastas pozicijas

Bendrovės „Net Market Share“ skaičiavimais, sausį naršyklės „Internet Explorer“ populiarumas padidėjo. skaityti »