Norintiems ramiai pirkti ir keliauti Europoje – programėlė „ECC-Net: Travel“

Publikuota: 2015 m. birželio 9 d. antradienis

Atostogas sugadino atšauktas skrydis, viešbutis negrąžino užstato, o pirkti batai buvo nekokybiški? Būk ramus – dabar savo teisių gali reikalauti tos šalies, kurioje esi, kalba. Tai įmanoma su mobiliąja programa „ECC-Net: Travel 2.0“, kuri skirta naudotojams, perkantiems ir keliaujantiems visose Europos Sąjungos šalyse, Islandijoje ir Norvegijoje.

Programa padės išspręsti kelionėje kylančias problemas ir savo teises pasakyti 25 kalbomis: bulgarų, kroatų, čekų, danų, vokiečių, anglų, olandų, estų, suomių, prancūzų, graikų, vengrų, islandų, italų, lietuvių, latvių, maltiečių, norvegų, lenkų, portugalų, rumunų, slovakų, slovėnų, ispanų ir švedų.

Programa nurodys, kaip išsikviesti vietos pareigūnus ar gelbėjimo tarnybas, susirasti savo šalies ambasadą, artimiausią Europos vartotojų centrą, taip pat čia galima rasti „ECC-Net“ bei „Europe direct“ informacinių centrų kontaktus.

Programa naudotis paprasta. Informacija suskirstyta į 8 aktualias temas: prekių pirkimas, automobilio nuoma, kelionė lėktuvu, kelionė traukiniu, kelionė autobusu, kelionė laivu/keltu, apgyvendinimas, sveikatos problemos. Kiekvienoje temoje nurodyti dažniausi vartotojų teisių pažeidimai. Tiesiog reikia susirasti savo situaciją ir programa nurodys, kaip elgtis toliau.

Šią programą galima nemokamai atsisiųsti iš „Apple App“ („iOS“ programa), „Google Playstore“ („Android“ programa) arba „Windows Apps + GamesStore“ („Windows“ sistema). Įdiegus išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, mobiliąją programą galima naudoti visur, ji veikia neprisijungus prie interneto, todėl nereikės sukti galvos dėl tarptinklinio ryšio mokesčių.

„ECC-Net: Travel“ yra jungtinis 30-ties „ECC-Net“ narių projektas. „ECC-Net“ – tai Europos vartotojų centrų, veikiančių kiekvienoje ES valstybėje, Islandijoje ir Norvegijoje, tinklas. Centrai teikia nemokamą pagalbą ir patarimus vartotojams, juos dalinai finansuoja Europos Sąjunga.

Lietuvoje „ECC-Net“ atstovauja Europos vartotojų centras Lietuvoje.

Daugiau informacijos 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Mobilioji programėlė „ECC-Net Travel“ padės planuojant keliones

Kai prisiminimai apie vasaros atostogas pradeda blėsti, pats laikas trumpoms atostogoms Europos didmiesčiuose. Prieš kelionę atsisiųskite mobiliąją programą „ECC-Net Travel“, kuri padės užtikrinti jūsų kaip vartotojo teises planuojant kelionę ir jos metu. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristato „Windows 10 Fall Creators Update“ atnaujinimą

„Windows 10 Fall Creators Update“ siūlo naujas galimybes vartotojams, didesnį saugumą, inovatyvius kūrybiškumo ir produktyvumo įrankius. skaityti »

5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu. skaityti »

„Microsoft“ ruošiasi pristatyti „Windows 10 Cloud“

„Microsoft“ paskelbė šių metų gegužės 2 d. planuojanti pristatyti naują savo programinę įrangą. skaityti »

Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. skaityti »

„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Jei bendraudamas per „Messenger“ draugas užsimins apie skolą, programa pasiūlys tuoj pat atsiskaityti. skaityti »

5 programėlės, kurios pakeis požiūrį į išmaniuosius laikrodžius

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti itin patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. skaityti »

„Windows 10 Creators“ atnaujinimas – jau balandžio 11 dieną

„Microsoft“ skelbia, kad naujausias „Windows 10 Creators“ atnaujinimas visame pasaulyje taps prieinamas balandžio 11 d. skaityti »

Pristatoma mobilioji programėlė „VilniusGO“

2016 m. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka „išlydi į gyvenimą“ savo naują kūrinį – mobiliąją programėlę „VilniusGO“. skaityti »

Lietuvos studentai galės nemokamai naudotis „Microsoft“ programine įranga

Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. skaityti »

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. skaityti »