Vykstantiems verslo liudijimų į VMI vietą eilėje rezervuotis padės programėlė „Eilė“

Publikuota: 2016 m. liepos 7 d. ketvirtadienis

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) informuoja, Vilniaus gyventojai, susiruošę atvykti į Vilniaus AVMI padalinį Ulonų g. 2, įsigyti verslo liudijimų, vietą eilėje gali rezervuotis pasinaudodami programėle išmaniesiems telefonams „Eilė“. Tačiau VMI primena, kad verslo liudijimus galima įsigyti ir neišeinant iš namų – pasinaudojant programėle išmaniesiems telefonams e.VMI arba užsisakyti per „MANO VMI“.

„Pareigingi mokesčių mokėtojai mėnesio, o šiuo atveju ir ketvirčio, pradžioje skuba įsigyti verslo liudijimų vykdomai veiklai ateinantiems laikotarpiams. Paprasčiausiai tai padaryti galima pasinaudojant programėle išmaniesiems telefonams e. VMI arba prisijungus „MANO VMI“, adresu www.vmi.lt/manovmi. Visgi rūpindamiesi tais, kurie verslo liudijimų keliauja į VMI, įdiegėme aplikaciją išmaniesiems telefonams „Eilė“. Ji leidžia vietą eilėje rezervuotis nuotoliniu būdu ir į VMI atvykti tik priartėjus aptarnavimo laikui. Mokesčių mokėtojai savo laiką gali planuotis tiksliau ir išnaudoti jį efektyviau“, - sako Vilniaus AVMI viršininkė Edita Glumbakienė.

Telefone įsidiegęs nemokamą programėlę „Eilė“, vartotojas ras informaciją apie VMI skyriaus vietą žemėlapyje ir galės pasirinkti norimą paslaugą. Vykstantieji verslo liudijimų, aplikacijoje esančiame paslaugų meniu turėtų pasirinkti „Verslo liudijimai“. Rezervavus vietą eilėje, vartotojui pateikiama ir nuolat atnaujinama informacija apie eilės judėjimą: kiek žmonių laukia prieš jį, kokia preliminari laukimo trukmė ir kt.

„Šiuo metu veikia programėlės „Eilė“ versija „Android“ operacinę sistemą naudojantiems išmaniesiems telefonams, kurią galima parsisiųsti iš „Google Play“. Taip pat baigiame parengti iOS operacinę sistemą naudojantiems telefonams pritaikytą aplikacijos versiją. Ji „AppStore“ turėtų pasirodyti artimiausiomis savaitėmis“,- sako aplikacijos kūrėjas, bendrovės „Inovacijos verslui“ vadovas Andrius Laška. Jis taip pat atkreipia dėmesį, kad įtakos aplikacijos veikimui gali turėti interneto ryšio apribojimai, ypač, jeigu gyventojas naudojasi „wi-fi“. Dėl šios ar kitų priežasčių patyrę nepatogumų, susidūrusieji su informacijos neatitikimu telefone ir AVMI gyventojų aptarnavimo padalinyje, kviečiami pranešti aplikacijos kūrėjams.

Aplikacijos „Eilė“ vartotojai savo patirtis, pasiūlymus ar pastabas kviečiami bendradarbiauti tiek su aplikacijos kūrėjais, tiek su mokesčių administratoriumi ir savo patirtis, pasiūlymus ir pastabas išsakyti pačioje aplikacijoje arba palikdami įvertinimą „Google Play“. Daugiau informacijos apie aplikaciją galima rasti interneto puslapyje www.eile.lt.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristato „Windows 10 Fall Creators Update“ atnaujinimą

„Windows 10 Fall Creators Update“ siūlo naujas galimybes vartotojams, didesnį saugumą, inovatyvius kūrybiškumo ir produktyvumo įrankius. skaityti »

5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu. skaityti »

„Microsoft“ ruošiasi pristatyti „Windows 10 Cloud“

„Microsoft“ paskelbė šių metų gegužės 2 d. planuojanti pristatyti naują savo programinę įrangą. skaityti »

Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. skaityti »

„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Jei bendraudamas per „Messenger“ draugas užsimins apie skolą, programa pasiūlys tuoj pat atsiskaityti. skaityti »

5 programėlės, kurios pakeis požiūrį į išmaniuosius laikrodžius

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti itin patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. skaityti »

„Windows 10 Creators“ atnaujinimas – jau balandžio 11 dieną

„Microsoft“ skelbia, kad naujausias „Windows 10 Creators“ atnaujinimas visame pasaulyje taps prieinamas balandžio 11 d. skaityti »

Pristatoma mobilioji programėlė „VilniusGO“

2016 m. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka „išlydi į gyvenimą“ savo naują kūrinį – mobiliąją programėlę „VilniusGO“. skaityti »

Lietuvos studentai galės nemokamai naudotis „Microsoft“ programine įranga

Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. skaityti »

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. skaityti »