„Windows 10“ jau prieinama 190-yje pasaulio šalių

Publikuota: 2015 m. liepos 31 d. penktadienis

„Windows 7“ ir „Windows 8.1“ naudotojai, iš anksto užsisakę ir rezervavę naują operacinės sistemos „Windows 10“ versiją, jau ima gauti atnaujinimus. Naujos operacinės sistemos asmeniniams ir planšetiniams kompiuteriams pristatymas ir pardavimas vienu metu pradėtas 190-yje pasaulio šalių.

Nemokamas „Windows 10“ atnaujinimas prieinamas asmeniniuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Nemokamas „Windows 10 Mobile“ atnaujinimas daugelyje telefonų žadamas taip pat dar šiais metais.

„Windows 10“ sistema įprasta ir patogi, nes ji labai panaši į „Windows 7“. Naujoji operacinė sistema turi daugiau apsaugos sistemos funkcijų ir veikia su jau turima programine įranga.

Beje, kaip „Microsoft“ ir žadėjo, ankstesnių sistemos versijų savininkai „Windows 10“ galės gauti nemokamai. Jiems tereikės atnaujinti „Windows 7“ ir „Windows 8.1“.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Opera“ sukūrė naršyklę, skirtą „iPad“

Rinkoje pasirodė naršyklė „Opera Coast“, sukurta specialiai „iPad“ įrenginiams. skaityti »

„Instagram“ jau turi 150 mln. naudotojų

Populiariosios vaizdo ir fotoprogramėlės „Instagram“ kūrėjai neseniai paskelbė, kad jų paslauga naudojasi jau apie 150 mln. žmonių. skaityti »

„Windows 8“ dalis rinkoje – 7,4 proc.

Kompanija „Net Applications“ publikavo duomenis apie operacinių sistemų rinką rugpjūtį. „Windows 8“ dalis per mėnesį išaugos nuo 5,4 proc. iki 7,4 proc. skaityti »

„Google“ ir „Nestle“ anonsavo „Android 4.4 KitKat“

Ne, „Google“ nejuokauja – naujoji „Android“ versija gaus pavadinimą „KitKat“. skaityti »

Naujoji Zelandija uždraudė patentuoti kompiuterines programas

Naujosios Zelandijos parlamentas priėmė įstatymą, draudžiantį išduoti kompiuterinių programų patentus. skaityti »

3D technologija padeda studentams įgyti medicinos žinių

Šiuolaikinė 3–D simuliacijų platforma medicinos studentams gali pasiūlyti unikalią galimybę patobulinti diagnostikos ir pacientų gydymo įgūdžius. skaityti »

Paaiškėjo tiksli „Windows 8.1“ pasirodymo data

Korporacija „Microsoft“ paskelbė tikslią OS „Windows 8.1“ galutinės versijos pasirodymo datą. skaityti »

„Facebook“ testuoja naują mokėjimo sistemą

Nauja mokėjimų sistema, kaip spėjama, leis atlikti finansines operacijas naudojantis „Facebook“ vartotojo duomenimis ir gali būti rimtas konkurentas kitai sistemai „PayPal“. skaityti »

„Samsung“ pristabdo „Tizen“ kūrimą

Pasklido gandai, kad kompanija „Samsung Electronics“ laikinai pristabdė savo operacinės sistemos „Tizen“ kūrimą. skaityti »

„Chrome“ naršyklė „susidraugaus“ su jutikliniais ekranais

Kompanija „Google“ artimiausiu metu ketina į populiarią savo naršyklę „Chrome“ pridėti naują galimybę – šį kartą ji išmoks dirbti su jutikliniu ekranu. skaityti »