„Windows 8“ pateikta galutinai testuoti vartotojams

Publikuota: 2012 m. birželio 1 d. penktadienis

Šiandien „Microsoft“ pristatė naujosios operacinės sistemos „Windows 8“ versiją, skirtą galutiniam vartotojų testavimui. Tai paskutinė operacinės sistemos versija, prieš ją parengiant komerciniam platinimui. Galutiniam testavimui skirta „Windows 8“ versija veikia 14 pasaulio kalbų, ją galima parsisiųsti iš svetainės http://preview.windows.com. Visiems vartotojams, perkantiems naujus kompiuterius su „Windows 7“ operacine sistema, iki pat 2013 m. sausio 31 d. galios specialus pasiūlymas – norėdami atnaujinti operacinę sistemą iki „Windows 8”, jie tai galės padaryti vos už 14,99 JAV dolerių.

„Matome didžiulį vartotojų susidomėjimą operacine sistema „Windows 8”, taip pat suprantame, kad naująjį kompiuterį daug kas nori įsigyti jau dabar, – sakė Aleksandras Golod, „Microsoft“ rinkodaros vadovas Baltijos šalims. - Tokiems vartotojams sukūrėme specialų pasiūlymą – galimybę atnaujinti operacinę sistemą iki „Windows 8” versijos už simbolinę kainą.“

Minėtas pasiūlymas galioja 131 pasaulio šalyje ir yra taikomas visiems vartotojams, nuo š.m. birželio 2  d. iki ateinančių metų sausio 31 d. perkantiems naujus kompiuterius su „Windows 7“ Home Basic, Home Premium, Professional arba Ultimate versijomis. Šie vartotojai naująją operacinę sistemą „Windows 8” galės parsisiųsti nuo pat pirmos dienos, kai tik ji bus pateikta komerciniam platinimui.

„Tikimės, kad šis pasiūlymas suteiks vartotojams lankstumo, priimant sprendimą dėl naujojo kompiuterio įsigijimo jau dabar,“ – sakė A. Golod.

Daugiau informacijos apie specialų pasiūlymą dėl operacinės sistemos naujinimo galima rasti čia: http://www.windowsupgradeoffer.com. Plačiau apie naująją operacinę sistemą „Windows 8“ informuojama svetainėje http://windowsteams.com.

Taip pat pranešama, kad š. m. gegužės 31 d. išleista galutinė „Windows Server 2012“ versija. Informaciją apie ją galima rasti Windows Server blog.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristato „Windows 10 Fall Creators Update“ atnaujinimą

„Windows 10 Fall Creators Update“ siūlo naujas galimybes vartotojams, didesnį saugumą, inovatyvius kūrybiškumo ir produktyvumo įrankius. skaityti »

5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu. skaityti »

„Microsoft“ ruošiasi pristatyti „Windows 10 Cloud“

„Microsoft“ paskelbė šių metų gegužės 2 d. planuojanti pristatyti naują savo programinę įrangą. skaityti »

Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. skaityti »

„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Jei bendraudamas per „Messenger“ draugas užsimins apie skolą, programa pasiūlys tuoj pat atsiskaityti. skaityti »

5 programėlės, kurios pakeis požiūrį į išmaniuosius laikrodžius

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti itin patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. skaityti »

„Windows 10 Creators“ atnaujinimas – jau balandžio 11 dieną

„Microsoft“ skelbia, kad naujausias „Windows 10 Creators“ atnaujinimas visame pasaulyje taps prieinamas balandžio 11 d. skaityti »

Pristatoma mobilioji programėlė „VilniusGO“

2016 m. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka „išlydi į gyvenimą“ savo naują kūrinį – mobiliąją programėlę „VilniusGO“. skaityti »

Lietuvos studentai galės nemokamai naudotis „Microsoft“ programine įranga

Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. skaityti »

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. skaityti »