Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Publikuota: 2017 m. balandžio 13 d. ketvirtadienis

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. Žaidimų entuziastams, mainais į personažo valdymą pelytės pagalba, technologijų gamintojai siūlo atsidurti įvykių sūkuryje ir į žaidimą žvelgti iš pagrindinio personažo perspektyvos. Virtualios realybės žaidimų jau pasirodė ne viena dešimtis, bet į kuriuos iš jų šiandien turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

„Minecraft: Gear VR Edition“

„Minecraft“ neabejotinai yra vienas populiariausių žaidimų pasaulyje, prie kurio milijonai žaidėjų kasdien praleidžia ne vieną valandą. Specialiai jam yra sukurta daugybė skirtingų versijų įvairioms platformoms – nuo personalinio kompiuterio iki „PlayStation 3“ ar „Xbox“. Būtent pastarajai „Xbox“ konsolei neseniai buvo pristatyta speciali virtualios realybės žaidimo versija, kurią išbandyti galima  su „Samsung Gear VR“ akiniais. Tokiu būdu  žaidėjai gali į viską žvelgti ne iš šono kaip įprasta, bet iš personažo perspektyvos. Vaikštant po žemėlapį, kuriant įvairias konstrukcijas, ieškant resursų ir bandant išgyventi, nusikeliama į virtualų, vaizduotę išlaisvinantį, „Minecraft“ pasaulį, o žvelgiant į žaidimą iš arti, susitelkiama į mažiausias jo detales. 

Vaizdo įrašas apie jį

„Herobound Gladiators“

Vis dėlto, ne tik senieji, visų širdis užkariavę žaidimai keliasi į virtualybę. Didžiulis dėmesys skiriamas ir naujų virtualios realybės žaidimų kūrimui. Vienas iš jų – „Herobound Gladiators“. Šis žaidimas žaidžiamas komandomis, kuriose žaidėjai kovoja prieš goblinus, pabaisas ar kitus mistinius herojus. Norint įveikti milžiniškas blogiukų pajėgas, reikalingi geri įgūdžiai valdant personažo ginklų arsenalą, būtinas ir geras komandinis taktinis pasiruošimas. Kartu su „Xbox“ konsole sujungti „Gear VR“ akiniai, žaidėjui leidžia geriau įsitraukti į žaidimą bei matyti visą kovos lauką, kas, parenkant komandos taktinę schemą ir siekiant pergalės, yra be galo svarbu.

Vaizdo įrašas apie jį

Žaidimų transliacijų platforma „SLIVER.tv“ 

Sparčiai populiarėjant „eSporto“ kultūrai, demonstruoti savo įgūdžius ir dalintis pasiekimais tapo populiaru specialiose internetinėse platformose, kuriose galima transliuoti savo žaidimą. Bene populiariausia tokia platforma yra tinklalapis „twitch.tv“. Čia galima stebėti populiariausių žaidimų, tokių kaip, „CS:GO“ ar „League of Legends“ pasaulinius čempionatus, bei mokytis iš geriausių savo srities profesionalų, kurie aktyviai dalija patarimus. Kita vertus, kaip inovatyvi alternatyva šiam tinklalapiui šiandien siūloma  „SLIVER.tv“ platforma. Čia, naudojant virtualios realybės akinius, vartotojai gali mėgautis 360 laipsnių žaidimų patirtimi ir iš dar arčiau žvelgti į savo eSporto dievaičius, kurie neabejotinai išmokys įvairių gudrybių, kad ir žaidžiant vieną populiariausių pasaulyje online žaidimų „League of Legends“.

Vaizdo įrašas apie jį

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Dar daugiau „Samsung“ įrenginių bus galima suderinti su „Galaxy Gear“

„Samsung Electronics“ pranešė apie operacinės sistemos „Android 4.3“ („Jelly Bean“) atnaujinimą, leidžiantį išmanųjį laikrodį „Galaxy Gear“ naudoti ne tik su „Galaxy Note 3“, bet ir su „Galaxy S4“, „Galaxy S 3“ bei „Galaxy Note 2“ išmaniaisiais telefonais. skaityti »

„Microsoft“ pristato „Windows 10 Fall Creators Update“ atnaujinimą

„Windows 10 Fall Creators Update“ siūlo naujas galimybes vartotojams, didesnį saugumą, inovatyvius kūrybiškumo ir produktyvumo įrankius. skaityti »

5 programėlės, kurios turi būti kiekvieno keliaujančiojo telefone

Artėjant vasaros atostogų sezonui, pateikiame penkias išmaniąsias programėles, kurios palengvins atostogų planavimą bei padės išvengti nemalonumų kelionės metu. skaityti »

„Microsoft“ ruošiasi pristatyti „Windows 10 Cloud“

„Microsoft“ paskelbė šių metų gegužės 2 d. planuojanti pristatyti naują savo programinę įrangą. skaityti »

Žaidimų entuziastams: kas naujo virtualioje realybėje?

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau naujų žaidimų ir jų platformų, specialiai pritaikytų virtualiai realybei. skaityti »

„Messenger“ papildytas dirbtinio intelekto funkcijomis

Jei bendraudamas per „Messenger“ draugas užsimins apie skolą, programa pasiūlys tuoj pat atsiskaityti. skaityti »

5 programėlės, kurios pakeis požiūrį į išmaniuosius laikrodžius

Išmanieji laikrodžiai pretenduoja tapti itin patraukliais pagalbininkais, praverčiančiais daugelyje gyvenimo sričių. skaityti »

„Windows 10 Creators“ atnaujinimas – jau balandžio 11 dieną

„Microsoft“ skelbia, kad naujausias „Windows 10 Creators“ atnaujinimas visame pasaulyje taps prieinamas balandžio 11 d. skaityti »

Pristatoma mobilioji programėlė „VilniusGO“

2016 m. Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka „išlydi į gyvenimą“ savo naują kūrinį – mobiliąją programėlę „VilniusGO“. skaityti »

Lietuvos studentai galės nemokamai naudotis „Microsoft“ programine įranga

Jau netrukus didžioji dalis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų galės visiškai nemokamai naudotis „Windows 10 Education“, „Office“ ir „Office 365“ programomis. skaityti »

„Microsoft“ pristatė į debesį iškeltą ir programėlėmis grįstą „Dynamics 365“

„Microsoft“ viešai pristatė naują platformą „Dynamics 365“, kuri į vieną visumą debesyje sujungia klientų ir verslo valdymo sistemas. skaityti »