„CONVENE 2016“ dalyviai kviečia atrasti naujas konferencijų turizmo galimybes

Publikuota: 2016 m. vasario 4 d. ketvirtadienis

Š. m. vasario 10–11 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir konferencijų centre „Litexpo“, jau ketvirtą kartą vyks tarptautinė dviejų dienų paroda-kontaktų mugė CONVENE. Baltijos jūros regiono konferencijų turizmo verslo atstovams skirtas renginys padeda didinti Lietuvos žinomumą pasaulyje, o jo dalyviai tikisi naudingų verslo kontaktų.

Trečius metus iš eilės parodoje dalyvaus ir kelionių agentūra „West Express“. Kaip sako bendrovės Renginių ir konferencijų Baltijos šalyse skyriaus vadovė Vilija Malinauskaitė, tokie renginiai labai laukiami ir vertinami. „Virtuali erdvė ir siūlomos susitikimų galimybės negali patenkinti žmogiško bendravimo poreikio. Tad visas pasaulis gyvena nuo vieno renginio, konferencijos ar kongreso iki kito. Labai džiaugiamės, kad Lietuvoje organizuojamas tokio formato ir lygio renginys. Jis visiškai atitinka pripažintus, turizmo srities profesionalams skirtus renginius Europoje“, – sako V. Malinauskaitė.

Savo stende „West Express“ pristatys žymiausias Lietuvos turistines vietas ir savo teikiamas paslaugas. Anot agentūros atstovės, Lietuva turi puikių galimybių pritraukti į savo šalį turistų ir renginių organizatorių. „Dėl savo kultūrinio ir gamtinio paveldo, patogios geografinės padėties ir aukštos paslaugų kokybės mūsų šalis turi neišsemiamų ir unikalių turizmo galimybių. Pavyzdžiui, turime ką pasiūlyti golfo ir oro balionų mėgėjams. Be abejo, visus čia atvykti vilioja ir nuostabi Lietuvos gamta. Mūsų tikslas, kad atvykę užsienio svečiai išsivežtų pačius geriausius įspūdžius ir norėtų vėl čia grįžti“, – sako V. Malinauskaitė.

Apie įdomiausias ir patraukliausias turizmui Lietuvos vietoves bei konferencijų turizmo galimybes bus galima sužinoti ne tik parodos „CONVENE 2016“ dalyvių stenduose, bet ir edukacinėje programoje, kuri bus transliuojama ir tiesiogiai per internetą www.convene.lt ir www.scena.lt. Transliaciją įgyvendins UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“.

CONVENE organizuoja VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Pagrindiniai projekto partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė ir LR ūkio ministerija. Organizaciniai partneriai: LITEXPO, „Baltic Travel Group“, „West Express“, „Holiday Inn Vilnius“, „Kempinski Hotel Cathedral Square“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“, „Artis Centrum Hotels“, „Novotel Vilnius Centre“, „Comfort Hotel LT“, „Moon Garden Art Hotel“. Dalyviai, lankytojai ir spaudos atstovai į parodą-kontaktų mugę CONVENE gali registruotis internetu www.convene.lt.

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Vilniuje prasideda tarptautinė konferencija apie pilietiškumo ugdymą

Lapkričio 16 d.–17 d. Vilniuje vyks tarptautinė konferencija „Piliečio ugdymas: modernumo link“, kurioje bus aptariamas pilietiškumo ugdymas sparčiai kintančiame pasaulyje. skaityti »

Prasidėjo tradicinė Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Š. m. lapkričio 14-20 dienomis vyks dvidešimtoji Šiaurės šalių bibliotekų savaitė. Ji tradiciškai pradedama garsiniais skaitymais, kasmet suburiančiais daugiau kaip 150 tūkstančius žmonių - dvigubai tiek, kiek suvažiuoja į garsųjį Roskildės festivalį. skaityti »

Dovanokime knygas, kurios keičia gyvenimą!

Šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą. skaityti »

Prieš Kalėdas – Vilniaus ir Kauno kalėdinės knygų mugės

Ketvirtą kartą Lietuvos mažų ir vidutinių leidėjų asociacija (LiMViLA) su Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos ir Kauno įgulos karininkų ramovėmis šventiškai pasipuošusį gruodį pakvies į SOSTINĖS KALĖDINĘ KNYGŲ MUGĘ ir KAUNO KALĖDINĘ KNYGŲ MUGĘ. skaityti »

LEU GMTF bus minima pasaulinė GIS diena

Lapkričio 16 d. Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto (GMTF) 304 aud. bus minima pasaulinė GIS (Geographic information system) diena. skaityti »

Pasaulio Lietuvių Ekonomikos Forumas 2016: šalies vizionomika ir tapatybės paieškos

Lapkričio 10 d. vyks Pasaulio Lietuvių Ekonomikos Forumas (PLEF), organizuojamas nuo 2009–ųjų. skaityti »

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks LEU prof. dr. Juozo Skiriaus knygos pristatymas

Lapkričio 10 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks Lietuvos edukologijos universiteto profesoriaus Juozo Skiriaus knygos „Lietuvos valdžios ryšiai su JAV lietuviais 1926–1940 metais: suartėjimo kelių paieškos“ pristatymas. skaityti »

Prasideda paroda-konferencija „Išmani Lietuva 2016“

Lapkričio 4 ir 5 d. įsitikinkime Lietuvos pažanga ir pasisemkime idėjų bei įkvėpimo kiekvieno mūsų augimui. skaityti »

Japonijos kultūros projektas „WABI–SABI tobulumas netobulume“ žengia į Lietuvos mokyklas

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Japonijos ambasada Lietuvoje organizuoja nacionalinį, pusę metų vyksiantį Japonijos menų ir kultūros projektą „WABI–SABI tobulumas netobulume“, skirtą visiems Lietuvos moksleiviams ir jų pedagogams. skaityti »

Programavimo ekspertai iš 40 pasaulio šalių rinksis Vilniuje

Lapkričio 16 dieną Vilnius penktą kartą taps Europos programuotojų meka – sostinėje vyks tarptautinė konferencija „Build Stuff“. skaityti »