„Hacker Games“ hakatono dalyviams talkins profesionalūs mentoriai

Publikuota: 2017 m. birželio 15 d. ketvirtadienis

Birželio 15 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų fabrike startuos aštuntasis hakatonas „Hacker Games“. Kaskart apie 200 dalyvių suburiantis renginys vėl kvies kūrėjus kurti produktus, kurie galėtų pakeisti žmonių gyvenimus, palengvinti kasdieninius įpročius, o jiems talkins profesionalūs mentoriai.

„Renginys yra skirtas žmonėms, kurie nori kurti produktus, keičiančius žmonių kasdienybę. Tai yra erdvė bandymams, dalijimuisi idėjomis, bendraminčių paieškai ir savo turimų žinių išbandymui praktikoje“, – pasakojo renginio organizatorė, „Startup Lithuania“ vadovė Rimantė Ribačiauskaitė.

„Šio hakatono metu laukiame apie 200 dalyvių, kuriems šiemet pasiūlysime net 2000 kv. m. kūrybines erdves, iš viso daugiau nei 20 cechų ir biurų intensyviam komandų darbui“, – džiaugėsi VGTU „LinkMenų fabriko“ direktorius Adas Meškėnas.

Visą savaitgalį Vilniuje vyksiančiame hakatone programuotojai, dizaineriai, inžinieriai, jaunieji verslininkai susiburs į komandas, kurios kurs naujus programinės, techninės įrangos bei žaidimų produktus.

Kadangi komandos turės sukurti produktą bei jį pristatyti prieš renginio komisiją, geriausių rezultatų jiems padės pasiekti savo srities profesionalai – mentoriai. Jie konsultuos dalyvius žaidimų kūrimo, produkto ir dizaino kūrimo, verslo vystymo ir prisistatymo temomis bei techniniais klausimais.

Žaidimų kūrėjų mentorių komandą sudarys žaidimų kūrimo įmonės „Unity“ kokybės vadovas Mykolas Mankevičius bei „TutoTOONS“ programuotojų komandos vadovas Arvydas Burdulis. Techninę įrangą kuriančioms komandoms padės „Harba“ vadovaujantis programuotojas Rytis Tekorius bei VGTU „LinkMenų fabriko“ elektros inžinierius Tautvydas Vitauskas.

Tam, kad komandos puikiai pristatytų savo produktą komisijai, patarimus dalins vienas iš „Veleza“ įkūrėjų Martynas Nikolajevas, „TransferGo“ produkto dizaineris Vytas Butkus ir  „Deeper“ verslo vystymo vadovas Edvinas Vosysius. Jie kartu su „TableAir“ vadovu Luku Lukoševičiumi ir Martynu Matekoniu iš „Startup Highway“ patars verslo vystymo klausimais, o „TrackDuck“ įkūrėjas bei vadovas Edmundas Balčikonis ir kiti prodesionalai konsultuos produkto kūrimo ir dizaino srityse.

Birželio 16–18 dienomis vyksiantis „Hacker Games: Vilnius“ dalyviams žada puikių prizų bei visas sąlygas, kad jų darbas galėtų tęstis net ir visą naktį.

Všį „Versli Lietuva“ bei „Startup Lithuania“ šiuos hakatonus rengia kiekvieną metų ketvirtį taip skatindami inovatyvius ir idėjų turinčius žmones jas paversti realybe.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Bankai kviečia į finansinio švietimo renginius

Kovo 27 d. prasideda jau tradicine tapusi Europos pinigų savaitė, kurios tikslas – stiprinti finansinio raštingumo žinias, gerinti bei populiarinti finansinį švietimą ypač tarp vaikų ir jaunuolių. skaityti »

Vaikai raginami išmokti taupyti ir užsidirbti

Kovo 27 d.–balandžio 2 d. Lietuvoje ir kitose šalyse minima Vaikų finansinio švietimo savaitė. skaityti »

Moksleiviai vis labiau įsitraukia į verslo skatinimui skirtus renginius

Jau trečius metus iš eilės Lietuvos moksleivius draugėn suburia verslumo skatinimui skirtas renginys „MEKA 2017“. skaityti »

Mokslininkai „Robotiadoje“ nagrinės Visatos klausimus

„Robotiadoje“ pirmą kartą Lietuvoje Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos (CERN) ir Europos kosmoso agentūros (ESA) mokslininkai kartu bandys atsakyti į klausimą – kokie iššūkiai laukia, norint pažinti Visatą. skaityti »

Lietuva rengiasi prisistatymui parodoje „EXPO 2017“ Kazachstane

Šiandien Vilniuje pristatoma Kazachstane vyksianti pasaulinė paroda „EXPO 2017“. Kartu minimas Lietuvos ir Kazachstano diplomatinių santykių užmezgimo 25-metis. skaityti »

Artėja didžiausia IT paroda „CeBIT 2017“

Kasmet pavasarį Vokietijoje, Hanoveryje, organizuojama tarptautinė informacinių technologijų ir telekomunikacijų paroda „CeBIT“. Šiemet ji vyks kovo 20-24 dienomis. skaityti »

Baltijos šalys draugiškai prisistatys Londono knygų mugėje

Kovo 14-16 dienomis vykstančiame didžiuliame leidybos profesionalų iš viso pasaulio susibūrime Londone Lietuva, Latvija ir Estija toliau vystys trišalio dalyvavimo modelį. skaityti »

Vilniuje viešės Nobelio premijos laureatas

Kovo 14-17 d. Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų centre vyks 60-oji tarptautinė fizikos ir gamtos mokslų studentų konferencija „Open Readings 2017“. skaityti »

Jungtinis Vilniaus dainorėlių choras kviečia į koncertą

Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir Lietuvos edukologijos universitetas ir įgyvendina bendrą edukacinį projektą – „Dainuoju chore“. skaityti »

Baltarusijos bankas įsigijo Lietuvoje išleistą baltarusišką knygą

Baltarusijos bankas „Belgazprom“, pagarsėjęs savo meninėmis kolekcijomis, šių metų gegužę numato surengti Pranciškaus Skorinos knygų parodą įvairiose šalyse. skaityti »