Kvietimas dalyvauti tarptautiniame tyrėjų mobilumo tyrime

Publikuota: 2017 m. sausio 16 d. pirmadienis

Iki sausio 20 dienos akademinę bendruomenę, mokslo politiką formuojančias ir įgyvendinančias institucijas kviečiame dalyvauti tyrime apie Baltijos jūros regiono šalių tyrėjų mobilumą. INTERREG projekte Baltijos mokslo tinklas (Baltic Science Network – BSN) dalyvauja ir tyrimą atlieka Švietimo ir mokslo ministerija ir Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras.

Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Islandijoje, Danijoje, Vokietijoje ir Lenkijoje paskelbtose apklausose prašoma pateikti nuomonę apie dabartinius iššūkius ir galimas priemones skatinti tyrėjų mobilumą.

Tai galimybė visiems, kurie suinteresuoti mokslinių tyrimų kokybe ir mobilumu, pateikti savo nuomonę ir siūlymus. Jie bus panaudoti rengiant galutines rekomendacijas visoms projekte dalyvaujančioms šalims. Siekiama, kad šie siūlymai ir rekomendacijos taptų gairėmis tarptautinių, nacionalinių ir regioninių strateginių planų kūrėjams ir mokslo politikos formuotojams.

Baltijos mokslo tinklas (BSN) yra INTERREG Baltijos jūros regiono programos projektas, kurį koordinuoja Hamburgo (Vokietija) mokslo, tyrimų ir lygių galimybių ministerija kartu su partneriais iš Danijos, Švedijos, Suomijos, Rusijos (Sankt Peterburgo), Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos.

Projekto pagrindinis tikslas – užtikrinti geresnį politikos koordinavimą mokslinių tyrimų, inovacijų ir švietimo srityse Baltijos jūros regione.

Tikimasi, kad projektas sukurs glaudesnį tarpregioninį ir tarpinstitucinį bendradarbiavimą mokslo ir inovacijų srityse, paskatins mokslininkų aktyvesnį dalyvavimą moksliniuose projektuose ir tyrėjų mobilumą, bus inicijuotas naujų finansavimo schemų sukūrimas.

Klausimynas tyrėjams.

Klausimynas mokslo politiką formuojančioms ir įgyvendinančioms institucijoms.

Šaltinis: smm.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„Penki“ ir GOODLIFE kviečia į nemokamą treniruotę Verkių regioniniame parke (2)

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę. Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke. skaityti »

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »