Maskvoje 17-ą kartą rengiamas elektroninių finansinių paslaugų ir technologijų forumas

Publikuota: 2017 m. sausio 5 d. ketvirtadienis

2017 m. vasario 7–8 dienomis Maskvoje vyks XVII tarptautinis elektroninių finansinių paslaugų ir technologijų forumas „iFin 2017“. Renginį organizuoja bendrovė „Aifin media“, remia Rusijos bankų asociacija.

Forume bus galima susipažinti su šiuolaikinių elektroninių finansinių paslaugų ir technologijų pasiekimais: nuotolinėmis bankinėmis paslaugomis, interneto ir mobiliosios bankininkystės sistemomis, elektroninėmis atsiskaitymo priemonėmis, finansinėmis savitarnos sistemomis, klientų aptarnavimo sistemomis, informacijos apsaugos technologijomis ir kt.

Parodoje, kuri vyks forumo metu, bus pristatytos šiuolaikinės technologijos bei naujausi sprendimai bankams ir finansinėms įmonėms. Per apvaliojo stalo diskusijas bus aptartos pačios aktualiausios finansinės srities temos.

Į forumą kviečiami techninės ir programinės įrangos gamintojai, konsultacijų bendrovės ir įmonės, siūlančios įvairius sprendimus bankams ir finansų įstaigoms. Numatoma, kad jame dalyvaus per 40 garsių įvairių šalių įmonių. Laukiama, kad renginyje apsilankys apie 500–600 delegatų (90 proc. – bankų ir finansinių įmonių atstovai, iš kurių 40 proc. – aukščiausio lygio vadovai).

Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki“ ir GOODLIFE kviečia į nemokamą treniruotę Verkių regioniniame parke (2)

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę. Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke. skaityti »

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »