Paauglės sveikos gyvensenos mokėsi iš krepšininkių

Publikuota: 2015 m. kovo 17 d. antradienis

Š.m. kovo 12 dieną socialinės akcijos „Protas, grožis, sveikata – mūsų ateities pradžia“ dalyvės susitiko su „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkėmis. Mykolo Romerio universiteto sporto salėje paauglės mankštinosi ir kartu su profesionalia moterų komanda žaidė krepšinį. Fotografas Gytis Rožanskas užfiksavo įsimintinas akimirkas.

Socialinę akciją „Protas, grožis, sveikata – mūsų ateities pradžia“ įgyvendina Grigiškėse įsikūręs atviras jaunimo centras „Mes patys“. Projekte dalyvauja 14–16 metų merginos iš socialiai remtinų, nepilnų šeimų, kurios susiduria su materialinėmis problemomis. Merginas norima paskatinti pozityviau žiūrėti į gyvenimą, rūpintis savo sveikata, sveika gyvensena.

Anot projekto sumanytojos ponios Tatjanos Černiavskienės, laukti fotosesijos pradžios mergaitės ima labai anksti. Jos kone skaičiuoja valandas, kada ateis laikas vykti į suplanuotą susitikimą su žinomais sporto ir verslo atstovais. Tačiau ne mažiau džiaugsmo tokie susitikimai suteikia ir tiems, su kuriais susitinkama. Sportinių aukštumų pasiekusioms moterims bendravimas su paprastomis, nuoširdžiomis, smalsiomis ir norinčiomis sveikai gyventi mergaitėmis taip pat sukelia pačias geriausias emocijas.

„Smagu parodyti merginoms, kad galima sveikai gyventi ir, kad tai yra labai linksma. Jei dėl tavo įtakos jos pasirinks sveiką gyvenimo kelią, tai bus didžiausias atpildas“, – sakė krepšinio komandos kapitonė Eglė Šniokaitė.

Treniruotė su profesionaliai sportuojančiomis krepšininkėmis Grigiškių moksleivėms sukėlė pozityvių minčių apie sporto naudą, sveikos gyvensenos prasmę, privertė pamąstyti apie ateities kelio pasirinkimą. Kovo pabaigoje numatytas merginų susitikimas su stipriausiu Lietuvoje žmogumi Žydrūnu Savicku.

Socialinės akcijos partneriai: Vilniaus miesto savivaldybės administracija, Labdaros ir paramos fondas „Langas į pasaulį“, informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė „Penki kontinentai“. Šios įmonės TV kanalo „Penki TV“ kūrybinė komanda nuolat rengia reportažus iš kiekvieno akcijos renginio.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

„Penki“ ir GOODLIFE kviečia į nemokamą treniruotę Verkių regioniniame parke (2)

Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę. Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke. skaityti »

Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti – tarptautinė mokslinė konferencija Seime

Lapkričio 10 d., penktadienį, 9 val. Konferencijų salėje (Seimo III r.) rengiama tarptautinė konferencija „Kalbos, kultūros ir švietimo politika: sąveika ir sankirtos“, skirta Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. skaityti »

Inovacijų savaitės renginiai – nuo konferencijų iki lankymosi automobilių gamykloje

Septyniuose Lietuvos miestuose vyks konferencijos, diskusijos, praktiniai seminarai, pažintiniai turai po inovatyvias įmones, gamyklas ar mokslines laboratorijas. skaityti »

Maskvoje vyks kasmetinis tarptautinis bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos forumas

Spalio 4–5 dienomis Maskvoje 9-ąjį kartą rengiamas tarptautinis „PLUS“ forumas tema „Bankinė savitarnos ir mažmeninės prekybos įranga 2017“. skaityti »

Kodėl inovacijos tokios svarbios smulkiajam verslui?

Apklausa parodė, kad 35,6 proc. smulkaus verslo įmonių nėra girdėję apie konkrečias inovacijų priemones, tinkančius jų verslui. skaityti »

Mūsų pareiga sukurti bendrų vertybių rinkinį politiniams sprendimams priimti

Lietuvoje lankysis prof. Klausas Schwabas, pasauliui žinomas kaip „Davoso forumo“ sumanytojas, įkūrėjas ir vadovas. skaityti »

Europos kalbų dieną Lietuvoje skambės poezija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šią dieną įvairiuose Lietuvos miestuose daugybe kalbų prabils lietuvių poetų eilėraščiai. skaityti »

„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius

Nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos – visa tai laukia parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“. skaityti »

Kaip filologai galėtų padėti informatikams?

Lietuvių kalbos institute vyks tarptautinė mokslinė Jono Jablonskio konferencija „Skaitmeniniai kalbos ištekliai, jų plėtros kryptys ir panaudos galimybės“, atversianti kalbos kelio į informacinių technologijų pasaulį problemas ir ateitį. skaityti »

„TEDxISM“ konferencijoje – netikėti klausimai apie ateitį

„Nesitikėk to, ko tikiesi“ – tokiu intriguojančiu šūkiu šiemet siekia suvilioti dalyvius idėjų konferencija „TEDxISM“. skaityti »