SMK kviečia į studentų idėjų mugę „Verslo pumpurai“

Publikuota: 2015 m. kovo 4 d. trečiadienis

Š. m. kovo 26 d. Socialinių mokslų kolegija (SMK) kviečia visus SMK studentus burtis į komandas, galvoti, svajoti ir drąsiai bei išradingai pristatyti savo verslo idėjas, originalius sumanymus bei preliminarius verslo planus studentų idėjų mugėje „Verslo pumpurai“.

Idėjų mugėje dalyvaujančios studentų komandos turės verslo parodos principu pristatyti savo sugalvotas verslo idėjas į mugę atvykusiems verslo įmonių ir kitų organizacijų atstovams.

Renginio organizatoriai siūlo pažvelgti KITAIP į standartais tapusius verslo pasiūlymus klientams, partneriams ir finansuotojams bei tikisi, kad studentai pasirengę pademonstruoti inovatyvias verslo idėjas, netikėtus idėjų pristatymo sprendimus, originalias įprastų produktų/paslaugų vizualizacijas.

Idėjų mugė – tai galimybė susipažinti su įvairių verslo įmonių, valstybinių ar nevyriausybinių organizacijų, asociacijų atstovais, esamais ar būsimais darbdaviais, praktikų vadovais ar būsimais verslo partneriais.

Jūsų talentai ir energija neliks nepastebėti. Renginio svečiai ne tik vertins studentų pateiktas idėjas, bet ir suteiks naudingų patarimų, pasiūlys vertingų tobulėjimo galimybių. Renginio dalyviai sužinos kaip finansuoti verslo idėjų įgyvendinimą, galės susitarti dėl susitikimų verslo įmonėse, susirasti praktikos vietas.

Geriausia komanda gaus galimybę pristatyti savo inovatyvią verslo idėją tarptautiniame verslumo konkurse, kuriame verslo idėjas vertina ir jas finansuoja tarptautinis Verslo angelų fondas.

Renginys vyks  SMK Vilniuje, Kalvarijų g. 137E.

Studentų komandų registracija iki kovo 15 d. El.paštu jurate.sereikiene@smk.lt (Vilniaus komandos) ir henrika.sakiene@smk.lt (Klaipėdos komandos).

Šaltinis: smk.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Kartu mes galime daugiau – padėkime keturkojams draugams

„Jei gerus darbus darysime tyliai, neperduosime „gerumo estafetės“ – juk gėris užkrečiamas!“, – tokią mintį puoselėdama socialiai atsakinga šviesolaidinio tinklo „Skynet“ komanda rengia gerumo akciją, kurios tikslas – prisidėti prie likimo nuskriaustų keturkojų. skaityti »

Vilniuje – Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos konferencija

Š. m. birželio 7–8 dienomis Vilniuje, viešbutyje „Crowne Plaza“, Lietuvos kabelinės televizijos asociacija (LKTA) rengia XXI-ąją metinę tarptautinę konferenciją „Elektroninių ryšių tinklais teikiamų paslaugų konvergencija ir reguliavimas“. skaityti »

Verslas ir valstybės institucijos aptars nelegalaus televizijos programų platinimo problemą

Elektroninių ryšių, audiovizualinės žiniasklaidos ir informacinės visuomenės paslaugos technologiškai vis labiau susisieja, todėl ir valstybės reguliuojančioms institucijoms ir verslui būtinas kompleksinis požiūris ir koordinuoti veiksmai. skaityti »

Kaune vyksta XIII-asis Lietuvos–Baltarusijos ekonomikos forumas

2017 m. gegužės 30–31 d. Kaune, Kauno technologijos universiteto Santakos slėnyje, vyksta XIII-asis Lietuvos - Baltarusijos ekonomikos forumas, kurį surengė Lietuvos pramonininkų konfederacija kartu su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija. skaityti »

Garsūs terminologai diskutuos ir tyrėjams, ir visuomenei aktualiais klausimais

Lietuvių kalbos institute organizuojama tarptautinė terminologijos tyrėjų konferencija. skaityti »

Kaip Lietuva prisistatys pasaulinėje parodoje „EXPO 2017“

Vilniaus rotušėje bus pristatytas pasaulinės parodos „EXPO 2017“, kuri po dviejų savaičių prasidės Kazachstano sostinėje Astanoje, Lietuvos paviljonas ir jame vyksiantys renginiai. skaityti »

Rengiamas XIII-asis Lietuvos–Baltarusijos ekonomikos forumas

Gegužės 30–31 d. Kaune, Kauno technologijos universiteto Santakos slėnyje, vyks XIII-asis Lietuvos - Baltarusijos ekonomikos forumas, kurį organizuoja Lietuvos pramonininkų konfederacija kartu su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija. skaityti »

Paskelbti konkurso „Metų paslauga 2017” laimėtojai

„Metų paslaugos” konkurse sulaukta net pusė šimto Lietuvos ir užsienio įmonių paraiškų, o geriausiu komisija pripažino Estijoje įsikūrusios įmonės „SK ID Solutions” paslaugą. skaityti »

Jaunimą kurti ateitį kviečia motyvacinis forumas „Kūrėjų karta“

Vilniuje pirmą kartą organizuojamas motyvacinis forumas jaunimui „Tavo ateities vizija“. skaityti »

Las Vegase pristatomos technologijų naujovės ateities verslui

Las Vegase vykstanti IT milžinės „Dell Technologies“ konferencija „Dell EMC World“ kasmet skiria išskirtinį dėmesį verslui ir bendrovių pasirengimui skaitmeniniam amžiui. skaityti »