ESET pristatė septintos kartos „ESET NOD32 Antivirus“ ir „ESET Smart Security“

Publikuota: 2013 m. spalio 17 d. ketvirtadienis

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET oficialiai pristatė jau septintos kartos savo antivirusinius sprendimus namų vartotojams – „ESET NOD32 Antivirus“ ir „ESET Smart Security“. Antivirusinės programos papildytos naujomis funkcijomis: įsilaužimų blokatoriumi, išplėstiniu atminties nuskaitymu, skydu nuo pažeidžiamumo ir nemokama programėle „ESET Social Media Scanner“.

Pastaruoju metu kenkėjiškų programų kūrėjai vis dažniau pasitelkia technologijas, apsunkinančias virusų atpažinimą. Kuriamos naujos grėsmes, kurios naudojasi sistemų pažeidžiamumu ir taikosi į lengviau užkrečiamas interneto naršykles, PDF skaitytuvus, el. pašto klientus ar „Microsoft Office“ komponentus. ESET saugumo ekspertai pasitelkė tris naujas funkcijas, kurios sustiprina duomenų apsaugą nuo naujų ir nežinomų kenkėjų:

Įsilaužimų blokatorius – nauja funkcija, užkertanti kelią pažeidžiamų programų užkrėtimui virusais. Nustato naujus ir nežinomus kenkėjus naršyklėse, dokumentų skaitytuvuose ir el.pašto klientuose.

Išplėstinis atminties nuskaitymas – nustato kenkėjiškas programas, sukurtas išvengti tradicinių nustatymo priemonių, užkerta kelią itin sudėtingoms, sunkiai atpažįstamoms grėsmėms. Funkcija gali analizuoti iššifruotus, „išskaidytus“ failus tiesiai atmintyje, todėl programinė įranga efektyviau saugo nuo naujų ir dar nežinomų kenkėjų.

Skydas nuo pažeidžiamumo – „ESET Smart Security“ asmeninės ugniasienės papildymas, kuris užtikrina stiprią apsaugą nuo bandymų pasinaudoti žinomais sistemos ir tinklo pažeidžiamumais.

Atsižvelgiant į rinkodaros ir sociologijos tyrimų kompanijos „Harris Interactive“ tyrimo duomenis ir augantį kibernetinių grėsmių plitimą socialiniuose tinkluose, įskaitant „Twitter“ brukalus ir kenkėjiškas programas, buvo sukurta nemokama programėlė „ESET Social Media Scanner“. Programėlė užtikrina apsaugą nuo kenkėjiškų nuorodų ir virusų, plintančių socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“. Ji tikrina vartotojo ir jo draugų ar pasekėjų paskyras nuo kenkėjų, taip pat siūlo tinkamai pasirinkti privatumo nustatymus. Visas turimas socialines paskyras galima valdyti prisijungus prie my.eset.com

Remiantis „Harris Interactive“ prieš mėnesį atlikto tyrimo duomenimis, kiekvienas vartotojas, iš apklaustų 2 089 suaugusiųjų (nuo 18 m., JAV), turi mažiausiai dvi paskyras socialiniuose tinkluose ir net du trečdaliai apklaustųjų mano, kad socialiniai tinklai nesiima jokių priemonių, kad apsaugotų vartotojus nuo kenkėjiškų nuorodų ar turinio platinimo. Tyrimo išvadoje teigiama: „Gauti įtartinas žinutes tapo normaliu dalyku, 4 iš 5 vartotojų yra bent kartą gavę tokią žinutę; iš jų net 91 proc. ją gavo šiais metais“.

Naujos kartos „ESET NOD32 Antivirus“ ir „ESET Smart Security“ yra oficialiai sertifikuotos, kad palaiko operacines sistemas „Windows 8“ ir „Windows 8.1“. Daugiau informacijos apie ESET antivirusines programas ir jų atsisiuntimas puslapyje http://www.eset.lt             

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kriptovaliutą kasantis kenkėjas naudojasi „Microsoft“ saugumo spraga

Nustatytas naujas kenkėjas, kuris pasinaudodamas užkrėstais „Windows“ interneto serveriais kasa virtualią valiutą „Monero“. skaityti »

Pavojingas bankininkystės trojanas vėl siaučia „Google Play“

Šių metų pradžioje aptiktas pavojingas „Android“ bankininkystės trojanas „BankBot“ sugrįžo į „Google Play“ su naujomis kenksmingomis funkcijomis. skaityti »

Interneto paslaugų tiekėjai galėjo dalyvauti šnipinėjimo kampanijose

Paaiškėjo, kad vartotojų šnipinėjimo kampanijose buvo naudojama naujausia gerai žinomos šnipinėjimo programos „FinFisher“, dar vadinamos „FinSpy“, versija. skaityti »

Programišiai „kasė“ virtualią valiutą rusiškose svetainėse

Virtualios valiutos kelia susidomėjimą ne tik siekiantiems užsidirbti vartotojams, bet ir kibernetiniams nusikaltėliams. skaityti »

Lietuva ES valstybėms siūlo kurti karinį Šengeną ir glaudžiau bendradarbiauti kibernetinės gynybos srityje

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis rugsėjo 6-7 dienomis dalyvavo Taline vykusiame Europos Sąjungos gynybos ministrų susitikime, kuriame aptarė naująsias ES gynybos iniciatyvas ir praktinius bendradarbiavimo projektus. skaityti »

Piktavaliai pasinaudojo „Facebook“ reklamai platinti

Užpuolikai pasinaudojo „Facebook“ keitimosi žinutėmis programa ir socialine inžinerija kenkėjiškai „JavaScript“ programai platinti skaityti »

Kas skatina kibernetinių nusikaltimų augimą?

Europolo duomenimis, globalus kibernetinių nusikaltimų poveikis šiuo metu yra vertinamas 3 trilijonais JAV dolerių ir viršija pasaulinę narkotikų rinką. skaityti »

Sukčiai pasipelnė iš „WannaCry“ epidemijos

2017 m. antrąjį ketvirtį kibernetiniai nusikaltėliai įsitraukė į šlamštalaiškių platinimą, bandydami pasinaudoti visuomenės baime dėl „WannaCry“ išpirkos reikalaujančių virusų epidemijos gegužę. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mokymų projekto vadovė. skaityti »

Torentų keliami pavojai nuo piratavimo dar neatgrasė

Nepaisant didelio populiarumo tarp vartotojų, torentai išlieka vienu rizikingiausių veiklų internete. skaityti »