„Kaspersky Lab“ kas mėnesį išleidžia 4 petabaitus atnaujinimų

Publikuota: 2014 m. lapkričio 11 d. antradienis

„Kaspersky Lab“ suskaičiavo, kad kas mėnesį jos apsaugos produktai visame pasaulyje gauna iki 60 tūkst. atnaujinimų. Bendra šių atnaujinimų apimtis – keturi petabaitai. Arba beveik vienas milijonas filmų. Arba daugiau nei dešimt milijonų knygų. Jei toks skaičius knygų būtų sukrautos viena ant kitos, bokštatas pasiektų Mėnulį.

Atnaujinant aktualizuojamos signatūrinės bazės, foniniu režimu parsiunčiami svarbūs papildymai. Kartu su euristinėmis technologijomis tai leidžia užtikrinti vartotojų duomenų apsaugą nuo kasdien atsirandančių virusų, eksploitų, netikrų puslapių ir kitų įmantrių kibernetinių nusikaltėlių metodų. Kiekvieną parą „Kaspersky Lab“ ekspertai analizuoja ir papildomai įrašo į signatūrų bazę per tris tūkstančius pavojingos programinės įrangos egzempliorių, – tai yra, per šimtą milijonų kenkėjiško kodo egzempliorių per metus.

Visų produktų atnaujinimų apimtis per sekundę sudaro apie 14 gigabitų (t. y., 1,75 gigabaitų), ir jie siunčiami apytiksliai 25 milijonams unikalių IP adresų 200 šalyse ir teritorijose kiekvieną dieną. Per mėnesį susikaupia daugiau nei 4 petabaitai duomenų, perduotų „Kaspersky Lab“ produktams. Tačiau paprastas vartotojas šio didelio ir kruopštaus bendrovės ekspertų darbo nepastebi, mat atnaujinimai diegiami nepastebimai ir automatiškai, nenaudojant saugomų įrenginių sistemų resursų.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kriptovaliutą kasantis kenkėjas naudojasi „Microsoft“ saugumo spraga

Nustatytas naujas kenkėjas, kuris pasinaudodamas užkrėstais „Windows“ interneto serveriais kasa virtualią valiutą „Monero“. skaityti »

Pavojingas bankininkystės trojanas vėl siaučia „Google Play“

Šių metų pradžioje aptiktas pavojingas „Android“ bankininkystės trojanas „BankBot“ sugrįžo į „Google Play“ su naujomis kenksmingomis funkcijomis. skaityti »

Interneto paslaugų tiekėjai galėjo dalyvauti šnipinėjimo kampanijose

Paaiškėjo, kad vartotojų šnipinėjimo kampanijose buvo naudojama naujausia gerai žinomos šnipinėjimo programos „FinFisher“, dar vadinamos „FinSpy“, versija. skaityti »

Programišiai „kasė“ virtualią valiutą rusiškose svetainėse

Virtualios valiutos kelia susidomėjimą ne tik siekiantiems užsidirbti vartotojams, bet ir kibernetiniams nusikaltėliams. skaityti »

Lietuva ES valstybėms siūlo kurti karinį Šengeną ir glaudžiau bendradarbiauti kibernetinės gynybos srityje

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis rugsėjo 6-7 dienomis dalyvavo Taline vykusiame Europos Sąjungos gynybos ministrų susitikime, kuriame aptarė naująsias ES gynybos iniciatyvas ir praktinius bendradarbiavimo projektus. skaityti »

Piktavaliai pasinaudojo „Facebook“ reklamai platinti

Užpuolikai pasinaudojo „Facebook“ keitimosi žinutėmis programa ir socialine inžinerija kenkėjiškai „JavaScript“ programai platinti skaityti »

Kas skatina kibernetinių nusikaltimų augimą?

Europolo duomenimis, globalus kibernetinių nusikaltimų poveikis šiuo metu yra vertinamas 3 trilijonais JAV dolerių ir viršija pasaulinę narkotikų rinką. skaityti »

Sukčiai pasipelnė iš „WannaCry“ epidemijos

2017 m. antrąjį ketvirtį kibernetiniai nusikaltėliai įsitraukė į šlamštalaiškių platinimą, bandydami pasinaudoti visuomenės baime dėl „WannaCry“ išpirkos reikalaujančių virusų epidemijos gegužę. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mokymų projekto vadovė. skaityti »

Torentų keliami pavojai nuo piratavimo dar neatgrasė

Nepaisant didelio populiarumo tarp vartotojų, torentai išlieka vienu rizikingiausių veiklų internete. skaityti »