„MasterСard“ investuoja į biometrinę apsaugą

Publikuota: 2015 m. vasario 18 d. trečiadienis

Tarptautinės mokėjimo sistemos „MasterCard“ kūrėjai pranešė, kad papildomai investuos 20 mln. dolerių į apsaugos nuo kibernetinių atakų sistemas. Be įprastų apsaugos sistemų, įmonė siekia įgyvendinti biometrinę apsaugą mobiliesiems įrenginiams ir sukurti išankstinio reagavimo į numanomas grėsmes sistemą.

Šių metų pavasarį „MasterCard“ finansinėse įmonėse diegs sistemą „Safety Net“, kuri padės atremti kibernetines atakas dar prieš tai, kai bankai ar duomenų apdorojimo įmonės jas užfiksuos. „Safety Net“ skirta užtikrinti finansinių įstaigų saugumą, panaudojant stebėsenos sistemą ir tam tikrų veiksmų blokavimą pagal pasirinktus kriterijus. Ši programa bankų veiklos netrikdys, įsikiš tik ypatingos grėsmės atvejais.

Kortelių naudotojams „MasterCard“ kuria sudėtingą biometrijos sistemą. Kartu su Federaline kredito sąjunga jau buvo įgyvendintas bandomasis projektas. Mokėjimo informacijos apsaugai naudojama unikalių biometrinių duomenų kombinacija, pvz., patikrinant nuskenuotų veido bruožų, atpažinto balso ir pirštų atspaudų suderinamumą.

Praeitų metų rugsėjį „MasterCard“ paskelbė, kad 98 proc. atliktų biometrinės sistemos kontrolės bandymų, kai buvo analizuojamas balso ir veido atpažinimas, įgyvendinta sėkmingai.

 

Šaltinis: payspacemagazine.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kriptovaliutą kasantis kenkėjas naudojasi „Microsoft“ saugumo spraga

Nustatytas naujas kenkėjas, kuris pasinaudodamas užkrėstais „Windows“ interneto serveriais kasa virtualią valiutą „Monero“. skaityti »

Pavojingas bankininkystės trojanas vėl siaučia „Google Play“

Šių metų pradžioje aptiktas pavojingas „Android“ bankininkystės trojanas „BankBot“ sugrįžo į „Google Play“ su naujomis kenksmingomis funkcijomis. skaityti »

Interneto paslaugų tiekėjai galėjo dalyvauti šnipinėjimo kampanijose

Paaiškėjo, kad vartotojų šnipinėjimo kampanijose buvo naudojama naujausia gerai žinomos šnipinėjimo programos „FinFisher“, dar vadinamos „FinSpy“, versija. skaityti »

Programišiai „kasė“ virtualią valiutą rusiškose svetainėse

Virtualios valiutos kelia susidomėjimą ne tik siekiantiems užsidirbti vartotojams, bet ir kibernetiniams nusikaltėliams. skaityti »

Lietuva ES valstybėms siūlo kurti karinį Šengeną ir glaudžiau bendradarbiauti kibernetinės gynybos srityje

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis rugsėjo 6-7 dienomis dalyvavo Taline vykusiame Europos Sąjungos gynybos ministrų susitikime, kuriame aptarė naująsias ES gynybos iniciatyvas ir praktinius bendradarbiavimo projektus. skaityti »

Piktavaliai pasinaudojo „Facebook“ reklamai platinti

Užpuolikai pasinaudojo „Facebook“ keitimosi žinutėmis programa ir socialine inžinerija kenkėjiškai „JavaScript“ programai platinti skaityti »

Kas skatina kibernetinių nusikaltimų augimą?

Europolo duomenimis, globalus kibernetinių nusikaltimų poveikis šiuo metu yra vertinamas 3 trilijonais JAV dolerių ir viršija pasaulinę narkotikų rinką. skaityti »

Sukčiai pasipelnė iš „WannaCry“ epidemijos

2017 m. antrąjį ketvirtį kibernetiniai nusikaltėliai įsitraukė į šlamštalaiškių platinimą, bandydami pasinaudoti visuomenės baime dėl „WannaCry“ išpirkos reikalaujančių virusų epidemijos gegužę. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mokymų projekto vadovė. skaityti »

Torentų keliami pavojai nuo piratavimo dar neatgrasė

Nepaisant didelio populiarumo tarp vartotojų, torentai išlieka vienu rizikingiausių veiklų internete. skaityti »